Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

31.08.2016

В ХМІЛЬНИКУ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ГАЛИНА КОВЕДА «ПОДАЛА У ВІДСТАВКУ»

1430917707_608020200Начальник управління освіти Хмільницької міської ради пані Галина Коведа написала заяву про звільнення з займаної посади.

В своїй заяві Галина Іванівна попросила звільнити її з займаної посади саме з 1 вересня – Дня знань.

Заяву пані Коведа написала після конфлікту, який виник під час сьогоднішнього пленарного засідання міської ради, між нею та депутатом міської ради паном Юрієм Кондратовцем.

Причиною конфлікту стала ситуація з наповнюваністю класів в школі №4.

Коведа

68 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ГАЛИНА КОВЕДА «ПОДАЛА У ВІДСТАВКУ»

Пармезан
31.08.2016 at 19:33

Мабуть Кондратовцю дадуть ще й гараж до тієї машини, що йому дали))) за Мороза.

Зае--ло !!!
31.08.2016 at 20:50

ГАЛЯ – БІЖИ, БІЖИ І ШВИДШЕ !!! Не вспієш – ПОСАДЯТЬ !!!

Пармезан
31.08.2016 at 21:58

Вона буде тікати лише на службовому авто)))
Адже вона всюди на ньому (на роботу, з роботи, в школу на уроки…)

John
31.08.2016 at 22:01

І все Ви бачите, Хай їздить на здоров’я!

Пармезан
01.09.2016 at 05:06

На здоров’я треба ходити пішки).

Анатолій
01.09.2016 at 05:08

Тоже мені подія.
Нехай звільняється!
Налякала йожика голою жопою)))))!

Пармезан
01.09.2016 at 05:25

А що каже Редчик з цього приводу?

Володимир
01.09.2016 at 06:57

Пармезан . у тебе що . тоже тіко лісапет? Вгомонись. заздрість це плохо))

Пармезан
01.09.2016 at 07:53

До чого тут заздрість?)
Одне діло їздити на свому авто куди завгодно, а інше – на службовому авто), і також куди завгодно.
Різницю вловили?)))

Алекс
01.09.2016 at 08:16

Хай йде і ще хай подругу свою Майку з 7 садіка заберає

Марко
01.09.2016 at 08:26

Закінчились ті часи коли з батьків все деруть і деруть ті освітяни! Скоро всі будуть бігти, як пацюки з потопаючої яхти! Нехай прийдуть на заміну достойні місця люди!

Марко
01.09.2016 at 09:41

І щоб їх носом не потикав пан Кондратовець на оті парти і стан класів перед першим вересням, то б і сиділа б далі! Ну тепер хоть гараж матиме)

Партизан
01.09.2016 at 10:36

Це понти для “слабонєрвних”, була сьогодні Коведа на лінійці в СШ №4, і вже ніхто, і нікуди не звільняється.

Віталій
01.09.2016 at 10:54

Ну передумала) Має ж право)))

Партизан
01.09.2016 at 11:11

Згоден, що має право, але ж для чого було влаштовувати шоу з заявою про звільнення ? Щоб ще раз почути якого незамінного керівника має управління освіти ?

Пармезан
01.09.2016 at 11:49

Повністю згоден.
Пані Галина просто любить, щоб її просили))).
Як просять молоду заміж))).
Ще є така сама пані Люба з фінуправління. То відмовляється від премії, а коли не дають – ображається))).
При кожному меру лякає, що напише заяву на звільнення.

Степан
01.09.2016 at 11:56

Що за кодло поназбирувалось в ту міську раду??? Говориш сам на сам з кожним — справляють враження розумних, адекватних людей. Збираються в сесійній залі разом — якесь збіговисько ідіотів. А коли приймають якесь рішення — складається враження, що повні кретини його приймали. Один “хвальоний футболіст” бігав по шкільних спортивних майданчиках — бабло намагався стригти із своїх же земляків, що прийшли з дітьми футбол пограти. Бо вони, бачте, траву на футбольному полі топчуть. Щоб йому по голові топтало. Потім через вікно побачив що зарано світло в 1-й школі учні включають. Знову здійняв гвалт. Бачте діти спалюють міський бюджет хай в напівтемному класі сидять — зір псують — економлять міський бюджет. Що йому, падлюці, повилазило. Потім почав вчити вчителів математики як потрібно ту математику викладати. Бачте, на його думку, без мультимедійної дошки зараз математику добре і не вивчиш. Методист-олігофрен, по тій математиці йому в школі насилу трійку поставили аби на другий рік в в одному класі не лишався. Зате земельку міську ох як ділив. Кишені грошенятами добряче набив поки секретарем міської ради був. Насилу здихалось місто того землеміра і освітянина- новатора за сумісництвом з юридичною освітою м’ясо-молочного технікуму. І що тепер? Знову за школу взялись? Немає в місті більше чим зайнятись? Чи ви по принципу хто слабший того і будем “нагинати”. Знайшли собі “хлопчика для биття” — освіту. Прям такі вже там корупціонери сидять — гроші лопатою гребуть. Ви перше ніж на тих вчителей наїзджати, подумайте, що ваші діти в школі проводять більше часу ніж удома. Подумайте краще як десь знайти лишню копійку в бюджеті міста, щоб ще десь спортивний майданчик відкрити, секцію спортивну чи якийсь гурток. Аби дітей своїх же зайняти чимось корисним, щоб не шлялись вечорами по “Малібу” і не пиячили по підвалах. З освітянами потрібно співпрацювати, а не влаштовувати дешевий піар. Освіта не та сфера де це можна робити. До неї має бути “священною коровою”. На чомусь іншому піартесь, а освітян лишіть в спокої.

Пармезан
01.09.2016 at 12:25

(…) (Степан).
Дійсно. Такого ідіота і сраколиза, як ти ще треба пошукати.
А яке ти маєш відношення до освіти?
Депутати ходили комісійно по школах і побачили, що парти і дошки старі і поломані, підручників на всіх немає, в клас хочуть загнати 38 учнів, в столові чорні окислені люміньові ложки. А Коведа і директори мовчать за це. Ще й депутатів зробили крайніми, бо вони лізуть не туди, куди можна.
А депутати в цей час підняли це питання на сесії і виділили кошти на парти для учнів всіх перших класів і на дошки. А серед цих депутатів є Іваниця – дєрік 4 школи, який жодного разу на сесії не казав про існуючі проблеми.

Степан
01.09.2016 at 13:33

Пармезан, обізнаний ти наш всезнайка. Тобі хоч відомо скільки за кошторисом виділялось 3-и роки тому на зад на благоустрій школи. То я тобі скажу — 3500 грн. Сумніваюсь, що ця сума зараз більша. Що на ці гроші можна зробити???? В клас хочуть загнати аж 38 учнів — який жах. Батьки мої вчились коли в повоєнні роки по 40 учнів в класі було і нічого вивчились. Я вчився в класі було 35 учнів. І що з того, що учнів багато. Аби знання якісні давали. А хто ту норму про мінімальну кількість учнів у 27 чоловік прийняв?Хіба не міська рада. А зараз коли учні зі школи в училища пішли і в класі лишилось по 15 чоловік, то як тої норми дотриматись, не об’єднуючи класи. Виходить, міська рада сама придумала проблему, а тепер сама ж з нею героїчно і бореться. Хіба не дешевий піар. Скажіть на милість. Війна в країні йде. Наші діди і не таке в повоєнні роки терпіли.

Віталій
01.09.2016 at 13:38

Щодо наповнюванності класів. то це вимога законодавства – не більше 30 осіб в одному класі)

Степан
01.09.2016 at 13:40

Згоден. Тоді мінімальна нора яка за кошторисом?

Степан
01.09.2016 at 13:55

І проблема зовсім не в тій площині лежить, що громаді памезани намагаються втюхати. Проблема в слідуючому. Є клас — певна кількість учнів і вчитель. Виділяється в школі під нього кімната. Батьки, зрозуміло, роблять ремонт. Вкладаються грошима, ще й не маленькими. А тут після 9-го пів класу розбігається по училищах і технікумах. Виходить, потрібно або об’єднувати два класи, або “розселяти” учнів по інших школах міста. Але ж в школі один клас лишився, в який батьки грошима вклались і звичайно робили вони це для своїх чад, щоб їм було комфортно вчитись аж до 11-го класу. А зараз тим 15 чоловікам потрібно його звільнити. От і починається невдоволення, звичайно не безпідставне. Якби представник влади міста був розумним і врівноваженим він би намагався притушити невдоволення, вирішити проблему спокійно, мирно, без галасу. А не робити з цього дешевого піару. І все одно в кінці кінців вирішиться ця проблема розміщенням “некомплектих” учнів в інші школи міста. Але ж про це ніхто потім не згадає. Будут лише пам’ятати про Кондратовця як лицар один на один вийшов на двобій з букою-бюрократом Коведою захищав нещасних діток. Це і називається — ДЕШЕВИЙ ПІАР.

Віталій
01.09.2016 at 14:01

А що означає “розселити” учнів?)))

Пармезан
01.09.2016 at 14:17

Степан.
Піар недешевий.
Бо з міського бюджету завдчки вимозі депутатів виділили майже 300 тис.грн. на меблі (парти, дошки).
Всі ми бачили, як ти захищав дельфінів, вірніше був штатним фотографом медаліста Репяха)))
Хай би ви зробили нормальні умови для дельфінів.
Ато прибрали до рук санаторій Поділля і ще маєте моральне право обзивати депутатів кодлом і збіговиськом ідіотів.
Це не піар?

Степан
01.09.2016 at 14:21

“розселити” слід розуміти як “перевести в інші школи”. Я сам батько. В мене теж діти вчаться в школі. І теж кілька разів (зо 5, якщо пам’ять не підводить) приходилось міняти клас з різних при чин. Першого разу, пам’ятається, я навіть так цим обурився, що вчительку до сліз довів, а завуч вже не могла, зі мною сперечатись, розчервоніла сиділа на стульчику опустивши очі і мовчки слухала мої тиради про парти, ремонти, стільці, велику кількість учнів у класі, санітарні норми повітря на кожного учня. (До речі норма у 30 чоловік у своїй суті абсурдна. Воне не враховує розмір класу. ) І от вже років зо 6 пройшло від того скандалу. А я думаю — який я тоді був дурнуватий. Що тільки те й зробив, що своєю сваркою попортив нерви собі і вчителям. Зараз мої діти вчиться гарно. Не має великого значення — яка кількість учнів у класі. Має лише величезне значення те наскільки якісними знаннями володіє вчитель, чи може він, як педагог, ті знання учневі передати — посіяти розумне, добре, вічне. Ну і бажання дитини вчитись, звичайно. А останнє бажання в останню чергу від кількості учнів у класі залежить. Чи не так, шановні батьки?

Пармезан
01.09.2016 at 14:31

Степан.
Ти пишеш: “А я думаю — який я тоді був дурнуватий.”
А що вже вилікувся в Поділлі?)))

Степан
01.09.2016 at 14:33

Ну, гроші з бюджету виділити — це не з власної кишені їх вийняти. Якщо якась бюджетна стаття поповнюється коштами, то інша стаття чи статті урізаються. Бюджет же на рік формується чи не так??? 🙂 Ви оголосіть весь список будь-ласка. От тоді люди й зрозуміємо, дешевий то піар, чи ні. Якщо ж знайшовся якийсь добропорядний бізнесмен чи група бізнесменів і виділив гроші на парти і дошки, то честь і хвала тому бізнесмену/бізнесменам. А якщо міська влада урізала одну бюджетну статтю, щоб поповнити іншу, по народно — переклала з одної кишені в іншу — то справа зовсім інша. Це я і називаю — ДЕШЕВИЙ ПІАР. Оголосіть весь список будь-ласка — де бабки взялись в дірявому міському бюджеті на стільці, парти і дошки???

Партизан
01.09.2016 at 14:58

Я щось теж не можу зрозуміти, як вік парт впливає на якість знань, адже виробником парт передбачено заміну окремих елементів як то столешниці або сидіння. Для чого міняти всю парту, яка виготовлена ще в часи коли був якийсь технічний контроль, на непотріб який зараз випускають ? Погоджуюсь на 100% , що це ДЕШЕВИЙ ПІАР Кондратовця і Ко. за кошти міського бюджету.

Степан
01.09.2016 at 14:59

А Поділля тут до чого, пургенчику? В тебе що, параноя? У всіх бачиш “ворогів народу”? А що до міської ради, у багатьох моїх знайомих склалось враження, що вони там тільки і роблять, що знімають, та ставлять як не заступників міського голови, то секретаря міняють. Як в тому анекдоті як зять тещу на біс ховав. Вже по цьому одному факту видно,
що в тому складі в якому вони зараз у міській раді — толку з них ніякого. А взяти кожного окремо — прекрасні, достойні люди. Тільки в цьому контексті слід розуміти мої попередні слова.

Віталій
01.09.2016 at 15:17

Для розумників, які вважають, що не варто рахуватися з кількістю учнів в класах. Пропоную ознайомитися з витягом з статті 14 Закону України “Про загальну середню освіту”:
Стаття 14. Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів
1. Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів не повинна перевищувати 30 учнів.
2. У загальноосвітніх навчальних закладах, розташованих у селах, селищах, кількість учнів у класах визначається демографічною ситуацією, але повинна становити не менше п’яти осіб. При меншій кількості учнів у класі заняття проводяться за індивідуальною формою навчання.
Все інше – ваші еротичні фантазії… А школа має діяти виключно в межах законодавства.
Щодо мого питання про “розселення”. Вимагати від батьків “розселити” (перевести) дітей в іншу школу не можна. Пропоную ознайомитися з витягом з статті 60 Закону України “про освіту”:
Стаття 60. Права батьків
Батьки або особи, які їх замінюють, мають право:
вибирати навчальний заклад для неповнолітніх дітей;
Тобто, вибирати, а не допомагати “розселяти”. Батьки вибрали якусь школу – все, адміністрація школи має забезпечити навчальний процес, причому з врахуванням вимог законодавства…
Все інше – ваші еротичні фантазії)))

Степан
01.09.2016 at 15:18

Взагалі-то за Кондратовця, я б проголосував, був би депутатом. Він бухгалтер добрий — робота секретаря саме для нього, був би толк в документації однозначно. Але в зараз з цим складом депутатів як? Сьогодні вибрали — через тиждень зняли — десь комусь невгодив. Воно йому треба? А от з цими 300 тис. для діток з дірявого бюджету — вибачте, шито ж білими нитками і розраховано на простаків які не розуміють нічого як формується бюджет.

Степан
01.09.2016 at 15:24

Віталію, якби ж то в нашій державі всі керувались законом….. Тому на зараз життя в Україні як чиясь еротична фантазія з елементами БДСМ )))))))))))))

Пармезан
01.09.2016 at 15:26

Партизан.
А чим займаєшся ти?
Сидиш на роботі в міськраді, отримуєш з бюджету непогану зарплату але замість роботи сидиш і в робочий час строчиш коменти на форумі))).
Знав би це Редчик))).

Пармезан
01.09.2016 at 15:28

Степан.
Бюджет не дирявий.
Пані Люба вчора на сесії казала, що вони з Редчиком перевиконали план за півріччя))).

Віталій
01.09.2016 at 15:31

Керуватися законом почнуть лише тоді, коли почнете вимагати. Їздять лише на тих, хто возить…

Степан
01.09.2016 at 15:54

Віталій, я от читаю ваш форум вже років зо 6. І з року в рік за любої влади одна й та сама проблема перед 1-м вересня — комплектація класів, розкомплектація класів, кількість дітей в класах, санітарні норми… І доводи ви наводите ті самі при чому залізобетонні, не посперечаєшся з ними, але реальність зовсім не клеїться до тих законів. Як хтось казав: “Політика — це концентровано виражена економіка”. В нашому випадку економічний стан в державі неминуче буде відображатись на ситуації в школі. І з року в рік тенденція намічається до гіршого. Якщо раніше можна було апелювати до закону, справедливих вимог до можновладців при відносно задовільному бюджеті, то на даний час??? Всі наші справедливі побажання будуть розбиватись об стіну економічної неспроможності їх задовольнити фінансово. Аби цей рік вистачило коштів на опалення, світло і обіди для молодших школярів — і то добре.

Пармезан
01.09.2016 at 16:02

Степан.
Ви ще забули ВОДОКАНАЛ)))
Цей монстр плтягне не одну сотню тисяч гривень.

Степан
01.09.2016 at 16:11

А основна проблема у нас не парти і навіть не опалення. Головна проблема, то вчитель у школі. Ви бачили з якими балами ЗНО поступили учні у Вінницький педагогічний університет в цьому році, наприклад на фізику? Ні? Тоді полюбуйтесь?

http://vstup.info/2016/252/i2016i252p328003.html#list

Я б наприклад не хотів, щоб щоб моїй дитині викладав вчитель, що здав ЗНО при вступі на 109 білів. А ви хотіли б своїм дітям таких вчителів??? Не хочете? А вибору не буде.

Чекайте, вже через 6 років вони прийдуть до Вас ))))

Пармезан
03.09.2016 at 21:41

То шо там Коведа? Пішла у відставку, чи Редчик перепросив?)))

Пармезан
04.09.2016 at 23:30

Ходять слухи, що Коведа під час відпустки була в Туреччині. І це при таких низьких освітянських зарплатах?))).

Іван
05.09.2016 at 07:56

http://u.travel/tours/turkey/ ціни на Туреччину починаються з 400 баксів, це десь 10600 по сьогоднішньому курсу, відпочинок на Чорному морі не набагато дешевший, тому факт відпочинку в Туреччині не є чимось недосяжним, та й зарплати в освітян не менші ніж в медиків чи працівників міськради, чи інших державних службовців (прокурори і судді це окрема каста). Я вже 4 роки відпочиваю за кордоном і обходиться мені це не набагато дорожче ніж попередні відпочинки на наших курортах.

Віталій
05.09.2016 at 08:11

Напевно це з розряду “наш человек в булочную на такси не эздіт”…)))

John
05.09.2016 at 19:51

Іване, воно то так: що закордоном відпочивати дешевше. То Коведі можна і вона на це заробила! Так чому ж коли Грушко відпочивав закордоном, то це сприймалось інакше?

Іван
05.09.2016 at 20:50

Так в грушка не відпочинок за кордоном сприймався інакше, хай відпочиває на здоров”я, а невідповідність доходів і витрат (невже на зарплату мера можна купити лендкрузер? хонду чоппер та багато інших речей?) в 2011-12 роках він катався саме на цьому авто, хоча сумніваюсь що зареєстрований він на нього…, він навіть не намагався приховати свою “жизнь не по средствам”. На мою думку основною причиною Революції Гідності став не янукович, а тисячі його уособлень по всій країні, злодії різної масті і рангів, що пристосувалися до життя нещадно оббираючи власний народ викликали в нього відразу. Адже в повсякденному житті ми частіше стикаємся не з “януковичами” а з “грушками” . Тому є велике сподівання на запровадження електронного декларування чому сильно противляться більшість українських чиновників.

John
05.09.2016 at 21:10

Якщо я не помиляюсь, але пан Грушко, мав непогані статки ще до мерського крісла, і навіть до посади головного ветлікаря, що не можна сказати про пані Коведу.

John
05.09.2016 at 21:17

І якщо депутати проголосують за басейн в 4 школі, то пані Коведа разом з Іваницею, не в Туреччині будуть відпочивати, а десь в Еміратах чи на Карибських островах.

Віталій
05.09.2016 at 21:52

А чого?

Пармезан
05.09.2016 at 22:43

Чого?
Отримають непоганий откат)))

Віталій
05.09.2016 at 22:52

А хтось з дописувачів про Прозорро чув чи нє?)))

Пармезан
05.09.2016 at 23:50

Чули. Люба на сесії казала, що пройшло прозоро по музичній школі, ціну скинули а робити ніхто не хоче))) Але ж все через прозоро)))

Віталій
06.09.2016 at 08:03

Це називається “чув дзвін, та не знаю, звідки він”))) Так, по школі мистецтв справді вийшов прикол, коли переможець, приїхавши на місце та оцінивши масштаби робіт, відмовився від цього підряду. АЛЕ!))) Якщо один відмовився – то пропонують іншому, який запропонував ціну трішки вищу, ніж визначений переможець. Таким чином все одно кошти економляться. У випадку по школі мистецтв ситуація зараз така:
656 902 грн. – початкова ціна;
467 000 грн. – ціна, на яку вийшли після того, як учасники, що запропонували ще меншу – відмовилися.
Економія коштів склала 189 902 грн.
Ось посилання на торги: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-08-02-000386-c/

Іван
06.09.2016 at 08:13

“Якщо я не помиляюсь, але пан Грушко, мав непогані статки ще до мерського крісла, і навіть до посади головного ветлікаря” – він що, англійський лорд, отримав спадок величезний і родовий замок?))) Тим більше що головним інспектором пан грушко працював з 1999 року а очолив ветмедицину з 2003 і саме з цього моменту почали зростати його статки. Та це не в одного грушка так, я вже писав, в кожному райцентрі є по декілька своїх “грушків”.

Пармезан
06.09.2016 at 16:06

Начальніцу Коведи також відправили у відставку
http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?pokaz=111426
Бідний Редчик) скоро залишиться зовсім без заступників))).

Іван
06.09.2016 at 16:16

Я особисто взагалі не розумію нащо вона йшла на посаду заступника? втратити стабільну роботу в школі, щоб півроку побути замом мера? Чесно не розумію логіки.

Алекс
06.09.2016 at 16:22

Не тре її жаліти хай йде з честю. Одного жаліли з водоканалу дали гроші на підтримку водоканалу, а (…) вже новеньку машинку прикупив за наші кошти!!! ПОЗОР!!!!!

Пармезан
06.09.2016 at 16:23

Я з мера балдєю)))
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/082016/3108/14.doc
В управління ЖКХ і юрвідділ хочуть ввести по одній посаді.
Нещодавно в управлінні ЖКХ було ТРИ вакантних посади, а зараз треба ще ОДНУ добавити, бо не справляються))).
В юрвідділі також прикол. Буликова пішла у відпустку на рік, то вводять ОДНУ додаткову штатну одиницю. Буликова через рік вийде і в юрвідділі буде вже ТРИ працівника))).
Зараз два нічого не робили а скоро буде троє ледарів))).
Мер працює за принципом: “ЯКЩО НЕ ЯКІСТЮ, ТО КІЛЬКІСТЮ”)))

Пармезан
06.09.2016 at 16:32

Алекс.
А яку машину він купив?
Бо я чув, що він дорогого лісапєта нещодавно прикупив, аж за 15 000 грн., при його зарплаті в 3 000 грн.
Майже пів року бідняга мабуть не їв не пив і назбирав)))

John
06.09.2016 at 18:11

Ну а куди дивляться мер, депутати, виділяючи кожної сесії кошти??

John
06.09.2016 at 18:11

На водоканал

Алекс
06.09.2016 at 19:53

Шкода октавія супер б в повному зарядці приблизно 950000грн

Алекс
06.09.2016 at 19:55

Теж збирав бідний по копійкі гамновозами. О це робота

John
06.09.2016 at 20:36

Нехай простить мені Адмін ресурсу ГФХ, ну НІХРЕНА собі Загіка зарядив! То цим депутатам, які голосували за виділення коштів, він “должен як голова голгоспу”. Шановні депутати та Серж Борисович не будьте лохами, хай і Вам виділить кошти зі свого “Водоканального Фонду” не на Skoda Super B, а хоча б на якесь заоохочення.

Іван
06.09.2016 at 21:52

Такий водоканал бідний, на реагенти грошей нема – це скільки реагентів можна на цю шкоду купити? Це якраз те про що я писав, кругом злодії і поки цю заразу не викоренити то не буде ніяких реформ і някого благополуччя простих громадян.

John
08.09.2016 at 14:56

А хто відповідає за харчування дітей у міських школах, але які поживають в сільській місцевості?? Бо класні керівники, сказали, що така вказівка директорів шкіл: не харчувати дітей сільської місцевості. Але як казали вчителі, що на конференції педагогів міста, Коведа казала, що будуть харчувати УСІХ!!! Так якщо така вказівка директорів, то Коведа, як начальник управління освіти, дала такий наказ!!! Бо кожен директор без вказівок “зверху”, самовільно нічого робити не будуть!
Пані Галино, якось дуже негарно виходить, говорите одне, а робите зовсім протилежне!
А для комплектації класів, то чомусь ніхто не ділить на міських та сільських дітей, бо вчителям треба години.

Пармезан
08.09.2016 at 15:38

В пані Галини все так. Говорить одне а робить інше))).
Директора її вже давно не слухають.
Кожен директор сам собі хазяїн і цар і бог))). Бабло гребуть.

Віталій
08.09.2016 at 19:11

А можна уточнити: на чому саме бабло гребуть директора шкіл?)))

John
08.09.2016 at 20:47

На рахунок того, що директора шкіл не слухаються пані Коведу: то це вигадки для замилювання очей самої пані Галини для депутатів. Тому що вона, очевидно, з ними заодно!!! А коли їй не має, що сказати, то відразу в плач і написання заяви про звільнення. Ще ТА АКТРИСА! А наші діти їй до лампочки! Маємо, те що маємо. ;(

Пармезан
10.09.2016 at 00:46

На сайті Хмільника є проект рішення виконкому “Про затвердження мережі
навчальних закладів
міста Хмільника на 2016-2017 н. р.”
http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/072016/2907/3.doc
Хто в курсі, це рішення прийняли?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *