Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.11.2018

В ХМІЛЬНИКУ НАВЧАЛИ МЕДІАТОРІВ ШКІЛЬНИХ СЛУЖБ ПОРОЗУМІННЯ

7-8 листопада 2018 р., в приміщенні районного Будинку культури,   пройшов тренінг «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння», у якому взяли участь учні та педагоги сільських шкіл Жданівки, Лозової, Сальниці та Уланова Хмільницького району.

Учасники із захопленням практикували техніками ефективної комунікації та співпраці, навчались допомагати одноліткам порозумітися в конфліктних ситуаціях, спробували себе в рольовій грі в якості медіатора та в ролі конфліктуючої сторони, вчились досягати консенсусу в конфліктній ситуації. В результаті тренінгу у зазначених закладах уже можуть повноцінно працювати шкільні служби порозуміння.

Слід зазначити, що після цього тренінгу кількість ШСП в Хмільницькому районі збільшиться до семи. Нагадуємо  що у січні 2017 року було навчено відновним практикам учнів ЗШ І-ІІІ ст. с. В. Митник, «НВК I-III ст. – ДНЗ» с. Лозова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ш. Гребля. У жовтні 2017 року приєдналися НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» с. Березна і три загальноосвітні заклади міста Хмільника.

Проводила захід Тетяна Шевчук тренер-фасилітатор Мережі правового розвитку та експерт громадської організації «ПРАВО».

Організатори виражають вдячність усім, хто посприяв в організації навчання: голові Хмільницької районної ради Бонсевич Зої Григорівні, начальнику управління освіти Хмільницької РДА Жуку Андрію Артуровичу, методисту психологічної служби району Струтинській Ірині Миколаївні, директору районного Будинку культури Ковальчук Ларисі Леонідівні, учениці –медіатору ЗШ №3 Шевчук Ользі

Тренінг було побудовано на багаторічному практичному досвіді та проводився за програмою, розробленою громадською організацією «Інститут Миру і Порозуміння» (http://ipcg.org.ua/).

Також,  ГО «Інститут Миру і Порозуміння» надає методичну підтримку у вигляді посібників на теми відновних практик, робочі зошити для медіаторів та необхідні документи для роботи ШСП Хмільницького району.

Тренінг пройшов в рамках реалізації Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2017-2018 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *