Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.05.2015

В ХМІЛЬНИКУ НАВЧАЛИСЯ ВРЕГУЛЬОВУВАТИ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

100_1895Сьогодні у конференц-залі міської ради депутати, посадові особи Хмільницької міської ради, керівники комунальних підприємств міста, а також представники інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації отримали чимало нової інформації щодо врегулювання конфлікту інтересів в діяльності посадових осіб місцевого самоврядування. Із новим антикорупційним законодавством присутніх ознайомив лектор із Чернівців – представник Комітету виборців України Ігор Бабюк.

Він вміло розбавляв суху теорію конкретними прикладами із життя, які мають практичне застосування в діяльності посадовців та депутатів.

100_1910100_1893

В ході семінару виникало чимало питань, відповіді на які шукали спільно, розбираючи детально кожну ситуацію.

Також пан Ігор презентував Методичні рекомендації, які розробила його організація, щодо врегулювання конфлікту інтересів в діяльності посадових осіб та депутатів місцевих рад.

100_1892100_1888

Для довідки:

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» реалізує в Хмільнику проект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів».

Мета проекту – підвищити якість політики щодо попередження корупції через удосконалення механізмів і практик регулювання конфлікту інтересів, який може виникати під час виконання своїх обов’язків депутатами, посадовими особами Хмільницької міської ради, а також керівниками комунальних підприємств міста. В рамках проекту вже було проведено низку заходів, спрямованих на підвищення обізнаності цільової групи щодо змісту конфлікту інтересів.

100_1886100_1883100_1878

Також проектом передбачається проведення семінару для депутатів, посадових осіб Хмільницької міської ради та керівників комунальних підприємств щодо успішних практик врегулювання конфлікту інтересів, зокрема нормативно-правового, інституційного та ресурсного забезпечення. Партнером в організації та проведенні семінару виступає депутатська група «Громадянська варта».

eu-logo

Проект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів» фінансується Європейським Союзом та реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО». Погляди, висловлені в даній публікації, не обов’язково відображають погляди Європейської Комісії.

This project is funded by the European Union and implemented by Khmilnyk regional civic organization ‘PRAVO’. The views expressed in this publication do not necessarily reflect the views of the European Commission.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *