Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

08.06.2014

В ХМІЛЬНИКУ НАВЧАЮТЬ МАЙБУТНІХ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ

CIMG4093Вихідними в Хмільнику відбулося навчання для потенційних кандидатів на посаду правових консультантів. Участь в тренінгу взяли члени раніше сформованої групи, до якої увійшли вчителі історії та права, сільські бібліотекарі, журналісти та громадські активісти.

Під час навчання учасники тренінгу дізналися про концепцію розвитку прав людини, про основи держави та права, розібралися з структурою органів державної влади та місцевого самоврядування, а також ознайомилися з законами України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян».

CIMG4089CIMG4103

CIMG4126

Завдяки вдалій побудові програми навчання, учасники, крім теоретичних знань, отримали й практичні навички щодо підготовки заяв, скарг та запитів на інформацію.

CIMG4143CIMG4151

В подальшому такі тренінги будуть продовжуватися. Навчальна програма складається з кількох блоків, ознайомлення з яким дасть відповіді на головні питання, з якими сільські мешканці звертаються по допомогу.

CIMG4154CIMG4157

Після закінчення навчальної програми її випускники зможуть працювати в своїх громадах правовими консультантами, отримуючи допомогу та консультації від Центру правової інформації та консультацій, який знаходиться в Хмільнику.

CIMG4182

CIMG4183

Для довідки:

Навчання для майбутніх правових консультантів відбувається в рамках проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі», який реалізує громадська організація «ПРАВО», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Партнерами громадської організації «ПРАВО» в реалізації цього проекту виступає Хмільницька райдержадміністрація, Хмільницька районна рада, Хмільницьке міськрайонне управління юстиції, а також Хмільницька районна бібліотека для дорослих.

CIMG4187CIMG4195

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ НАВЧАЮТЬ МАЙБУТНІХ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ

Віталій
09.06.2014 at 09:28

Хочу подякувати всім учасникам навчання і відзначити дуже високу їх активність. Переконаний. що й подальші наші зустрічі будуть не менш цікавими та корисними…

LEON
09.06.2014 at 10:46

Цікавий склад учасників навчання. Взагалі хороша справа впроваджується в районі, згодом її дадуть гідну оцінку прості громадян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *