Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.05.2014

В ХМІЛЬНИКУ НЕ ОБМЕЖУВАТИМУТЬ РОБОТУ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ

regpolПроект рішення «Про обмеження режиму роботи торговельних закладів на території міста з 24.00 год. до 07.00 год.», зняли з розгляду. Таке рішення було прийняте під час засідання виконавчого комітету Хмільницької міської ради.

Відповідне рішення розміщено на офіційному сайті міста Хмільника.

Нагадуємо, що в Хмільнику мали намір обмежити режим роботи торговельних закладів в нічний час.

З яких причин виконавчий комітет зняв рішення з розгляду залишається невідомим. Свого часу Центр правової інформації та консультацій давав роз’яснення щодо можливості затвердження такого рішення. Можливо саме після ознайомлення з коментарем і було прийняте таке рішення.

Пропонуємо ознайомитися з попереднім коментарем, який було розміщено на Громадському форумі Хмільниччини:

Коментар Центру правової інформації та консультації:

Ініціаторам та розробникам такого проекту рішення варто взяти до уваги, що за своєю суттю цей документ є регуляторним актом, тому потребує дотримання процедури, передбаченої законом про регуляторну політику. Спочатку така ініціатива має бути внесена до річного плану регуляторної діяльності, потім має бути оголошення про оприлюднення, оприлюднення самого регуляторного акту, разом з аналізом його регуляторного впливу, потім має бути проведене його громадське обговорення, а вже потім цей проект рішення може бути внесений на розгляд виконавчого комітету міської ради…

6 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ НЕ ОБМЕЖУВАТИМУТЬ РОБОТУ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ

володимир
28.05.2014 at 22:43

Проблема не в тому що вночі продають спиртне, а в тому що молоді немає чим зайнятись корисним! Кончений мер йдучи на вибори декларував підтримку спорту-а отримали продаж котелень які передбачали перетворити на спортзали! Розраховували на інвестиції- отримали інвестиції тільки родина проходімца мера, в якості джипів, мотоциклів, будинків ! А саме головне той йолоп зумів налаштувати проти себе усе місто, а для цього потрібно мати не абиякий хист, бо навіть найгірша людина на таке не здатна….

Віталій
28.05.2014 at 22:46

Взагалі то молоді, як й більш старшому поколінню вночі варто спати, а не чимись займатися…) А от проблема справді не в тобу. що торговельні заклади працюють вночі. Проблема в тому. що не дотримується законодавство щодо продажу алкоголю неповнолітнім… Тобто погано працюють в цьому плані правоохоронні органи…

володимир
28.05.2014 at 22:49

Згоден, але вася всерівно поц.

Жека Гребенюк
29.05.2014 at 07:01

Моя особиста думка що “круглосуточні” мають працювати, адже деякі люди додому повертаюся після півночі з роботи і звісно ж хочуть щось купити поїсти, а от алкоголь обмежувати треба, бо ці алкаші дістали. Хоч бери тай “ментів” долучай до їхнього розгону.

LEON
29.05.2014 at 07:05

…поц… він чи не поц це зовсім інше питання а от те що правоохоронні органи не працюють так це точно. Вібсутній будь який контроль за дотриманням режиму роботи та правил закладів торгівлі, громадського харчування та ресторанного бізнеу. До тих пір поки вася буде безкоштовно пригощати своїх друзівх в ресторанах, надавати, з порушенням законодавства, ділянки під торгові обєкти толку у виршенні цих питань не буде.

Жека Гребенюк
29.05.2014 at 07:12

А відомо у яких ресторанах Васюнька пригощає корешів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *