Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

14.07.2017

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРИЛИ ОСТАТОЧНИЙ ВАРІАНТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ В СФЕРІ БЛАГОУСТРОЮ

Сьогодні в Хмільнику, в конференц-залі міської ради, відбулося громадське обговорення проекту рішення міської ради про затвердження Положення про громадський контроль в сфері благоустрою та методики відбору громадських інспекторів благоустрою території міста Хмільника.

Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО», Центру аналізу місцевої політики, посадові особи міської ради, представники поліції та активна громадськість.

На початку засідання учасникам було презентовано відкоригований варіант Положення та Методики, які містили враховані пропозиції та зауваження, що були висловленні під час попереднього обговорення цих документів. Варто зазначити, що всі ці пропозиції були опрацьовані та, по можливості, враховані в кінцевому варіанті документів.

Після презентації Положення та Методики, учасники обговорили ці документи, зазначивши, що необхідно невідкладно винести ці документи на затвердження виконавчим комітетом міської ради.

Захід відбувся в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади», що реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.