Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.11.2016

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

img_1800Експерти громадської організації «ПРАВО» розробили пропозиції до Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Хмільницького району та представили їх для обговорення, під час засідання «круглого столу».

img_1799

11 жовтня 2016 року, під час пленарного засідання Хмільницької районної ради, було затверджено Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Хмільницького району на 2016-2017 роки.

Після аналізу програми експертами громадської організації «ПРАВО» було виявлено, що єдиний захід програми спрямований на забезпечення населення району лише вторинною правовою допомогою. Програма не передбачає заходів щодо інформування населення про можливості отримання безоплатної правової допомоги, не передбачає заходів щодо забезпечення населення первинною безоплатною правовою допомогою, не передбачає заходів щодо підвищення потенціалу посадових осіб органів місцевого самоврядування району щодо виконання своїх повноваження з надання безоплатної первинної допомоги, а також щодо підвищення правового рівня населення.

img_1797

Зважаючи на результати проведення аналізу експертами громадської організації «ПРАВО» було розроблено проект рішення Хмільницької районної ради «Про внесення змін до рішення Хмільницької районної ради «Про Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Хмільницького району на 2016-2017 роки».

Під час засідання «круглого столу» було презентовано запропоновані заходи, якими пропонується доповнити програму, а також було представлено результати опитування думки учнів та учениць шкіл Хмільницького району щодо їх обізнаності в гендерних питаннях.

img_1810

Варто зазначити, що участь в засідання взяли заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк, заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук, депутати районної ради Володимир Ткач та Микола Дорош, а також директори загальноосвітніх закладів, представники засобів масової інформації та громадськість. Під час обговорення всі вони схвалили запропоновані заходи та висловили бажання щодо подальшої співпраці з громадською організацією «ПРАВО».

img_1808

Після заходу проект рішення, з відповідним супровідним листом, було направлено на ім’я голови Хмільницької районної ради. В листі була висловлена пропозиція винести запропонований проект рішення на розгляд сесії Хмільницької районної ради, а також готовність експертів громадської організації «ПРАВО» презентувати запропонований проект рішення для членів постійно комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, інформації, законності та правопорядку.

11 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Anna
10.11.2016 at 15:16

Про відкриття Хмільницького бюро правової допомоги було проінформовано в газеті “Життєві обрії”, “13 округ”, на хвилях КП “Хмільницьке радіомовлення”, у телепередачі “Віче” телеканалу ВДТ. Ознайомитись з роботою Бюро можна на сторінці “Козятинський місцевий центр з наданнябезоплатної вторинної правової допомоги” у фейсбуці, де майже щоденно подається фотозвітність про роботу Бюро. Щотижнево проводяться вуличні інформування населення, виїзні прийоми громадян по сільських радах району, виступи у школах міста та району. Юридичні консультації надаються всім жителям міста та району, які звертаються за допомогою. Вторинна правова допомога надається з серпня 2016.

Сергій
11.11.2016 at 13:40

Так у нас воно вже діє. “Право” про це хіба не знає?

Віталій
11.11.2016 at 19:34

Звичайно “ПРАВО” знає. І що? )))

Сергій
12.11.2016 at 00:28

ДІЄ! Ще одне “репрезентувати”?. Дивне питання, Віталіє, непогрішимий і ВІЧНО ПРАВИЙ.

Віталій
12.11.2016 at 01:19

Я Вас не розумію) Якщо Бюро діє, то варто відмовитися від від послуг всіх інших, хто надає правову допомогу, в тому числі й адвокатів?))) Як на мене, то було б добре об’єднати зусилля і Бюро, і нашої організації, і адвокатів. І якщо мова про надання населенню безоплатної правової допомоги, то громадяни від цього тільки виграють.
А за непогрішимого та вічно правого – дякую. Хоча і я інколи грішу та помиляюся, чесно)

Мрак
12.11.2016 at 22:14

Віталію, а Ви вважаете діяльність подібних бюро ефективними?

Віталій
14.11.2016 at 10:17

Я вважаю, що немає стовідсотково ефективної моделі. Тому й писав, що потрібно об’єднувати зусилля всіх інституцій, щоб досягти максимального результату…

Оскар
19.11.2016 at 00:53

Ефективність надання безоплатноі правовоі допомоги…?
Яка може бути ефективнівність без здоровоі конкуренкціі?..

Оскар
19.11.2016 at 00:54

Ефктивність надання безоплатноі правовоі допомоги?..
Яка може бути ефективність без здоровоі конкуренціі?..

Віталій
19.11.2016 at 12:48

Я не думаю, що тут взагалі повинна бути конкуренція. Тут потрібна співпраця всіх для досягнення результату. До речі, вчора мав розмову з очільницею Хмільницького Бюро правової допомоги: порозумілися і домовилися про реалізацію спільних ініціатив. І переконаний. що результат від такої співпраці таки буде)

Тахтапутов
31.12.2016 at 10:06

Пані та панове хто звертався до бюро пишіть відгуки нехай громадськість знає, наскільки ефективно воно працює… До речі підскажіть будь-ласка з якими адвокатами співпрацює бюро?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *