Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.04.2017

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ НОРМАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ З БЛАГОУСТРОЮ

В Хмільнику відбулося засідання «круглого столу» під час якого учасники обговорювали питання нормативно-правового забезпечення діяльності громадських інспекторів з благоустрою.

Участь в засідання взяли заступник міського голови пан Володимир Загіка, секретар міської ради пан Павло Крепкий, майор поліції пан Олександр Рибак, посадові особи міської ради та експерти громадської організації «ПРАВО».

Під час засідання керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох ознайомив присутніх з проблемами нормативно-правового забезпечення діяльності громадських інспекторів з благоустрою, а також з проектом Положення про громадський контроль в сфері благоустрою території міста Хмільника, а також з Методикою відбору та контролю за діяльністю громадських інспекторів.

В ході дискусії було обговорено необхідність проведення навчання для потенційних інспекторів, розробку Методичних рекомендацій, проведення інструктажу та стажування. Окремо було обговорено можливість здійснення фінансової мотивації діяльності громадських інспекторів з благоустрою, зокрема, пані Олена Черній зазначила, що варто вивчити питання щодо можливості фінансової компенсації діяльності громадських інспекторів за рахунок відсотків з штрафів за порушення Правил благоустрою.

На завершення Віталій Дорох зазначив, що експерти громадської організації «ПРАВО» доопрацюють Положення про громадський контроль та Методику відбору громадських інспекторів, врахувавши всі пропозиції та зауваження, та нададуть ці документи для затвердження виконавчим комітетом міської ради.

Засідання «круглого столу» відбулося в рамках реалізації проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади», що виконується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

10 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ НОРМАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ З БЛАГОУСТРОЮ

Віталій
14.04.2017 at 06:08

Придумуєте всяку єрунду аби тільки гроші з бютжету витягувати,краще б придумали щось щоб окопи в центрі міста заасфальтувати.

Віталій
14.04.2017 at 07:58

???))) А до чого тут гроші з бюджету?)))

Іван
15.04.2017 at 09:30

“зокрема, пані Олена Черній зазначила, що варто вивчити питання щодо можливості фінансової компенсації діяльності громадських інспекторів за рахунок відсотків з штрафів за порушення Правил благоустрою” — от і будь ласка, створена когорта “стукачів”, різних “гнид”, яких ще й закон захищатиме))))). Тобто дайте мені процент, а я вам стільки порушень знайду)))

Тарас
15.04.2017 at 10:15

Громадський інспектор має спочатку попередити людину про те, що вона порушує благоустрій і запропонувати в певний термін виправити порушення. Якщо людина положить болт на громадського інспектора, ну і відповідно на всю громаду, то не бачу жодної причини щоб таку людину не наказати. Іван вам ще не набридло жити в тому срачу який нас оточує?

Віталій
15.04.2017 at 10:25

Ну я б не називав їх стукачами і гнидами))) А щодо проценту, то чого б і ні? В Україні раніше були успішні практики такої діяльності. До речі, наприклад у Вінниці відсоток від штрафів є одним з джерел утримання муніципальної поліції.
Щодо запровадження такого механізму в Хмільнику. то ми не ставили собі такого завдання. Принаймні в рамках реалізації цього проекту. Можливо в майбутньому. Але питання справді потрібно буде спочатку детально вивчити, щоб справді не наплодити отих гнид, а стимулювати таким чином осіб, які сумлінно виконуватимуть свої обов’язки.

Іван
18.04.2017 at 08:06

Срач надоїв. Але стукачі не допоможуть його позбутись. Стукачі це взагалі не ті люди які щось вирішують.

Тарас
19.04.2017 at 09:32

Стукач це той хто втіхаря стучить каральним органам і дуже часто неправдиво. Громадський інспектор це людина, яка пройшла відповідне навчання, має повноваження складати протоколи і здійснює свою діяльність відкрито. Якщо Громадський інспектор буде складати неправдиві протоколи його буде позбавлено права бути громадським інспектором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *