Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.08.2010

В Хмільнику обговорювали Податковий Кодекс та зміни до Статуту територіальної громади міста

18 серпня 2010 року в Хмільнику відбулися громадські слухання. До порядку денного зібрання громадськості було внесено чотири питання:

1. «Про проект Програми економічних реформ на 2010-2014 роки»;

2. «Про обговорення Податкового кодексу України»;

3. «Про розміщення зовнішньої реклами в місті Хмільнику»;

4. «Про внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника щодо порядку внесення проектів нормативно-правовихактів в порядку місцевої ініціативи»

Інформуючи з першого питання «Про проект Програми економічних реформ на 2010-2014 роки» в режимі всенародного обговорення, начальник управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Анатолій Мороз акцентував увагу учасників заходу на ключових особливостях Програми, суть якої спрямована на формування заможного суспільства, конкурентоспроможної економіки та ефективної держави.

У ході розгляду Програми економічних реформ було заслухане друге питання порядку денного «Про обговорення Податкового кодексу України». Його тематичний блок був представлений двома доповідачами. В своїй доповіді, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник фінансового управління міської ради Любов Гамак зосередила увагу аудиторії на основних нововведеннях у проекті Податкового кодексу, а начальник відділу масово – роз’яснювальної роботи Юрій Підвальнюк детально зупинився на суттєвих змінах, що сприятимуть забезпеченню належних обсягів надходжень як до державного так і до місцевого бюджетів і забезпечать фінансування соціальних та інвестиційних програм.

Заслухавши інформацію в.о. начальника управління містобудування та архітектури міської ради Віталія Таланюка, учасники зібрання схвалили відповідний проект рішення міської ради в частині розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Хмільника.

По четвертому питанню доповідав Голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох. В своєму виступі він зазначив, що в місті Хмільнику громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з виконавчим комітетом Хмільницької міської ради, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», реалізується проект «Місцеві ініціативи: участь громади в усуненні перешкод». Діяльність за проектом передбачає внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника, стосовно порядку внесення на розгляд Хмільницької міської ради нормативно-правових актів в порядку місцевої ініціативи.

В рамках проекту було напрацьовано пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Статуту територіальної громади міста Хмільника щодо порядку внесення місцевих ініціатив, які вже отримали громадську та експертну оцінку. Зважаючи на те, що питання внесення місцевих ініціатив є досить актуальним для забезпечення в місті Хмільнику права членів територіальної громади міста у здійсненні місцевого самоврядування, доповідач презентував громаді напрацьовані пропозиції щодо внесення змін до Статуту, зазначивши про необхідність винесення цього питання на розгляд чергової сесії Хмільницької міської ради 5-го скликання.

Завершуючи зібрання, міський голова Володимир Мельничук поінформував городян про організаційні та урочисті заходи, присвячені 19-й річниці Незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *