Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.06.2015

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОЕКТ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ГРОМАД ОБЛАСТІ

100_2184В Хмільнику відбулося спільне засідання робочої групи з розробки пропозицій до проекту Перспективного плану формування громад та уповноважених від Хмільницької міської ради. Захід був присвячений обговоренню проекту Перспективного плану формування громад вінницької області, а також обговоренню подальших дій влади міста Хмільника щодо лобіювання власних пропозицій до проекту Перспективного плану.

Під час заходу керівник експертної групи громадської ради при Вінницькій ОДА Віталій Дорох розповів про основні засади реформи місцевого самоврядування.

100_2173

В засідання взяв участь директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін який представив власне бачення дій влади міста Хмільника під час реформи місцевого самоврядування.

100_2182

Окремо учасники заходу обговорили перспективи розвитку курорту в контексті реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні.

100_2174

В результаті учасниками було вирішено направили до обласної ради пропозиції до проекту Перспективного плану, які раніше було схвалено міською радою, а також провести в п’ятницю розширене засідання Клубу громадського діалогу за участю представників органів державно вдали та місцевого самоврядування, представників громад, які в перспективі можуть увійти до складу Хмільницької громади, а також представників громадськості та засобів масової інформації.

100_2176100_2178

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *