Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.06.2014

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

CIMG4054Нещодавно, в Хмільнику, відбулися дебати щодо питання реформування місцевого самоврядування в Україні. Участь в заході взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські активісти та представники засобів масової інформації.

Дебати відбулися в рамках польсько-українського проекту «Суспільний капітал для українського самоврядування».

На початку заходу, представник Інституту демократії імені Пилипа Орлика пані Оксана Колісник розповіла про проект, зазначивши, що його метою є підтримка демократичних середовищ в малих та середніх містах України та розбудова громадського сприяння здійсненню реформи місцевого самоврядування.

CIMG4051

Експерт проекту, Віталій Дорох, ознайомив учасників заходу з основними положеннями Концепції реформування місцевого самоврядування, а також з проектом змін до Конституції України.

CIMG4061

Під час обговорення учасники загалом підтримали ідею проведення реформи місцевого самоврядування в Україні, хоча й висловили низку зауважень та побоювань щодо практичного впровадження цієї ініціативи.

CIMG4063CIMG4064CIMG4068CIMG4071CIMG4074

Віталій Дорох, зокрема зазначив:

«Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної
організації влади в Україні передбачено багато нововведень, тому кожна територіальна громада отримає багато викликів, на які потрібно буде адекватно та фахово реагувати. Саме тому потрібно максимально залучити до обговорення реформи представників громадськості»,

CIMG4058

Для довідки: дебати відбудуться в рамках польсько-українського проекту «Суспільний капітал для українського самоврядування», що виконується спільно Щецинським регіональним центром Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL) та МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» (Центральноукраїнський регіональний центр, Черкаси) за фінансової підтримки Міністерства Закордонних справ Республіки Польща.

5 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

LEON
08.06.2014 at 08:15

На даному зібранні не було тих, кого громада не хотлаб обрати до органів місцевої влади, вони це відчули, і не прийшли. В цілому дискусія бума жвава в ході якої, на мою думку, чомусь більшість держслужбовців і працівників органів місцевого самоврядування відчували себе невпевнено. Вразило те, що не всі вони розуміють суті програми. Здебільшого виникали прості питання про, які вони повинні були надавати відповіді не лише собі але й присутнім громадяським активістам. Не в обіду сказано, але дехто не розуміє суті даної програми. Мені здається, що на них давить тягар минулого. Дехто із присутніх вислловлювався, хоча не впевнено,в такому плані: Необхідно, щоб зверху сказали, куди і що поставити і для цього виділити необхідні бюджетні кошти. В цілому надзвичайно актуальний захід, в ході якого багато чого було повчального і головне всі присутні побачили. Кому і що необхідно робити ))))) Дякую за проведений захід.

Віталій
08.06.2014 at 11:36

Загалом я задоволений результатами проведення заходу. Сподіваюся, що нам таки вдалося донести до аудиторії інформацію, а також створити передумови для започаткування широкого діалогу в місті Хмільнику та Хмільницькому районі щодо реформування місцевого самоврядування в Україні…

khmelnik
08.06.2014 at 21:49

Реформу потрібно розпочати з міськоі ради-звільнити всіх, винести депутатів на вилах, сформувати молодий коликтив, а тоді проводити заходи.

Пронира
08.06.2014 at 23:29

Здається в міській раді колектив вже “омолодили” далі нікуди)))

Віталій
09.06.2014 at 12:21

))) Ну да…))) Молода команда перевершила всі очікування)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *