Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.05.2013

В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ В СФЕРІ РОЗВАГ

s69288695В Хмільнику обговорювали проект Положення, яким мають намір встановити правила та умови надання послуг в сфері розваг.

Захід відбувався за участі міського голови, посадових осіб міської ради та громадськості.

Після презентації проекту Положення було висловлено ряд зауважень до його змісту.

На думку окремих представників громадськості, які взяли участь в заході, Положення містить норми, які не відповідають вимогам чинного законодавства України, зокрема що стосується вимоги укладання угоди земельного сервітуту. 

Також було зауваження щодо того, що цей проект регуляторного акту, а саме ним є зазначене Положення, не було внесено до річного плану діяльності міської ради щодо затвердження регуляторних актів. Таким чином міська рада може затвердити Положення з порушенням регуляторних процедур.

Сподіваємося, що всі пропозиції, які було висловлено під час круглого столу, буде враховано і міська рада не порушить законодавство України під час його затвердження.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ В СФЕРІ РОЗВАГ

гадина
16.05.2013 at 10:56

и що можна зробити з цим?

Небайдужий
16.05.2013 at 11:11

“Сподіваємося, що всі пропозиції, які було висловлено під час круглого столу, буде враховано і міська рада не порушить законодавство України під час його затвердження.”

Як можна сподіватися законослухняності від людей, вся діяльність яких- суцільне порушення й ігнорування вимог Конституції та законів України, яке відбувається під “кришуванням” тих, хто цьому неподобству ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ перешкоджати в силу своїх посадових функцій?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *