Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.08.2016

В ХМІЛЬНИКУ ОБРАЛИ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

рада29 липня відбулося планове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради. Присутніми були шість членів консультативно-дорадчого органу: новообраний голова Олександр Ніжельський, секретар ради Людмила Мазур та члени громадської ради Володимир Плахотнюк, Тарас Коваль, Тарас Носальський та Тетяна Шевчук.

Зібралися, аби вирішити, хто тепер буде заступником голови і яким буде план діяльності в подальшому. В ході обговорення на кандидатуру заступника було подано Володимира Плахотнюка та поставлено на голосування. Одноголосним рішенням дану пропозицію було підтримано і пана Володимира було обрано заступником голови громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради.

Також того дня під час зборів було запропоновано делегувати до виконавчого комітету міської ради представника громадської ради для участі в засіданнях.

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ОБРАЛИ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Віктор
03.08.2016 at 21:13

Всі так хочуть владу…. Читайте Положення про громраду!

Віктор
03.08.2016 at 21:14

Присутніми були сім членів консультативно-дорадчого органу: новообраний голова Олександр Ніжельський, секретар ради Людмила Мазур та члени громадської ради Володимир Плахотнюк, Тарас Коваль, Тарас Носальський та Тетяна Шевчук. – реально тут сім немає!

Волонтер
04.08.2016 at 16:06

Я думаю що якщо вже вибирають таких як наш новообраний голова Олександр Ніжельський то в мене немає слів куди ми двигаємося.

Тарас
04.08.2016 at 18:46

Шановний Волонтере, якщо вам не подобається куди ви рухаєтесь, то змініть напрямок руху, хіба ж хтось забороняє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *