Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

26.06.2014

В ХМІЛЬНИКУ ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ОБЛАШТУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ МІСТА

uvagaХмільницька міська рада затвердила Порядок проведення конкурсу ідей щодо облаштування та благоустрою центральної площі м.Хмільника, який визначається алгоритм проведення конкурсу на кращу пропозицію щодо облаштування центральної площі міста.

Відповідно до Порядку, участь в конкурсі зможуть взяти всі бажаючі та представити на розгляд конкурсної комісії свої роботи.

Порядком також передбачається, що оцінювати конкурсні роботи зможуть хмільничани, під час виставки, яку буде влаштовано в рамках конкурсу.

Після визначення роботи-переможця буде виготовлено проектно-кошторисну документацію, з врахуванням самої ідеї облаштування центральної площі.

Зазначений Порядок проведення конкурсу ідей, було розроблено депутатом міської ради Володимиром Шереметою у співпраці з фахівцями громадської організації «ПРАВО».

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ОБЛАШТУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ МІСТА

Гавура Оксана
27.06.2014 at 10:46

Не забудьмо про Небесну Сотню

vest
27.06.2014 at 20:06

“Після визначення роботи-переможця буде виготовлено проектно-кошторисну документацію, з врахуванням самої ідеї облаштування центральної площі.”
А чи не краще було б, щоб оцінювались проекти разом із кошторисом ? А то оберемо проект, а по фінаннсах не “впишемось”, що тоді знову обирати проект? Замкнене коло якесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *