Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.05.2015

В ХМІЛЬНИКУ ПЕНСІОНЕРИ ВИСЛОВИЛИ НЕВДОВОЛЕННЯ НОВИМИ ТАРИФАМИ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ Хмільнику 60 хмільничан пенсійного віку прийшли на прийом до міського голови, щоб висловити своє невдоволення щодо підвищення вартості послуг на водопостачання та водовідведення, тарифів на електроенергію, газопостачання, а також перегляду вартості проїзду на міських маршрутах.

Розмова відбулася за участі заступників міського голови, начальників профільних управлінь та відділів, а також окремих керівників запрошених місцевих установ.

Як зазначається в матеріалі на Офіційному сайті міста, хмільничани отримали компетентні роз’яснення щодо порушених ними питань від представників комунальних підприємств, постачальників послуг та посадовців міської ради.

На превеликий жаль в матеріалі не зазначається, які наслідки цього візиту. Зокрема щодо проблемних питань, які можуть бути вирішені на місцевому рівні.

6 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПЕНСІОНЕРИ ВИСЛОВИЛИ НЕВДОВОЛЕННЯ НОВИМИ ТАРИФАМИ

Віталій
18.05.2015 at 22:57

Мені от що на думку спало… Пенсіонери свою позицію висловили. А молодь? Виходить молодь все задовольняє? І незаконне підвищення вартості проїзду, і підвищення квартплати, і підвищення вартості водопостачання… Тобто молодь достатньо заробляє і через це мовчить?

Мегофон
19.05.2015 at 07:11

Може постійно паше, і не має вільного часу, щоб прийти повозмущатися. Або не вірить, що це допоможе.

sos
19.05.2015 at 07:38

Цікаво, хто організатор акції ? Ато складається враження, що Вася вирішив попіаритись перед наступними виборами. Зібрались, поговорили, розійшлись, а проблеми залишились сумми в платіжках не змінились, плата в маршрутках не знизилась. А ціль цієї зустрічі така, пенсіонери-це Васін електорат який добросовісно прийде на виборчі дільниці і віддасть свій голос за «нашого мєра», тому їх треба вже присажувати на обіцянки.

Віталій
19.05.2015 at 08:16

Та питання не в цьому!))) Питання в тому, чому більш молоде покоління не висловлює своєї позиції? Чи відсутність реакції і є позиція? Тобто все задовільняє? Ціни і тарифи нормальні і зарплати вистачає?)))

козак
19.05.2015 at 09:38

Да действительно странная позиция хмельничан. Мне лично интересно какие компетентные разъяснения они получили.

Вілія
19.05.2015 at 16:11

Збиратись потрібно з 13 до 14.00 або о 17.00 – ЩОБ НЕ БУЛО ПРОБЛЕМ НА РОБОТІ! А питань у всіх жителів Хмільника, я думаю, є ДУЖЕ багато!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *