Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.04.2012

В Хмільнику підприємці вимагали від влади не забирати в них робочі місця

Підприємці, що працюють на ринку в центрі Хмільника, який постійно затоплює після сильних дощів, відвідали пленарне засідання сесії Хмільницької міської ради. Вони вимагали від депутатів не забирати в них робочі місця та відмовитись від ініціювання процесу розірвання угоди з орендарем території, на якій розміщено торгові  точки…

Базарчик в центрі Хмільника постійно заливає дощем, після чого воду викачують спеціальним насосом. На думку депутатів міської ради та міського голови Василя Грушка це призводить до погіршення санітарного стану ринку.

Як наслідок, на попередній сесії група депутатів міської ради виступила з ініціативою щодо розгляду питання про дострокове розірвання угоди оренди земельної ділянки, на якій розміщено ринок. Підприємці, які працюють на ньому, сприйняли таку ініціативу, як зазіхання на їхні робочі місця.

Нещодавно з’ясувалося, що на місці затоплюваного базарчика в центрі Хмільника мають намір збудувати торгівельно-розважальний комплекс. Про це розповів Хмільницький міський голова Василь Грушко в інтерв’ю «Газеті по-українськи». Також Василь Пилипович наголосив на незадовільному санітарному стані ринку в центрі міста. За словами міського голови, підприємців, які працюють на базарчику, мають намір перевести «на інші ринки», розірвавши з ними договори оренди, які укладено до 2015 року.

Коментуючи ситуацію з постійно затоплюваним ринком міський голова Хмільника зокрема зазначив: «З тим ринком проблеми відколи він існує. Він у низовині, каналізація засмітилася, а чистити її нема кому, бо частина у приватних руках. На ринку антисанітарія, скрізь сміття, туалет у жахливому стані. Договора з підприємцями підписані до 2015, але вже цього року будемо ініціювати розірвання договорів. Підприємців переведемо на інші ринки. Тут хочемо збудувати торгівельно-розважальний комплекс».

Такі заяви міського голови викликали невдоволення в підприємців і вони вирішили відвідати сесію міської ради. Як наслідок – депутати відхилили ініціативу щодо розгляду питання про можливе розірвання угоди з орендарем території на якій розміщено торгові точки.

Але в будь-якому випадку питання незадовільного санітарного стану ринку в центрі міста потрібно вирішувати. І вирішувати негайно.

25 Comments on “В Хмільнику підприємці вимагали від влади не забирати в них робочі місця

хмільничанин
01.05.2012 at 07:00

Якщо чистити каналізацію немає кому бо частина території у приватних руках то нехай ці руки разом з відповідними міськими службами її і чистять. Видко міська влада вирішила переплюнути вінницького Гройсмана і ощасливити хмільничан таким собі Мегамолом а людей які торгують на цьому ринку перевести на інші. ну тобто до Кубряка від якого якраз всі тікають бо дере “три шкури”  за місце. Ну шож нормальний підхід в розуміні теперішніх господарників. І головне ялинок, ялинок побільше… з камінцями.

Глеб
01.05.2012 at 08:12

Здесь писали о Генеральном плане застройки города. Интересно, а что должно быть на том месте “по плану”? Соответствует ли Генеральниый план планам мэра? 🙂

Віталій
01.05.2012 at 08:31

Цікава думка з Офіційного сайту Хмільника:
“Попри це, підприємці, які працюють на ринку по вул. Леніна, не надто охоче сприймають пропозиції щодо необхідності змін та оновлення торгових місць. Натомість міська влада бачить центральну частину міста більш сучасною і привабливішою, ніж вона є на цей час…”.
І жодної згадки про отой Генеральний план…)))
 

Володимир
01.05.2012 at 15:06

Поки. на вилах їх люди не винесуть – не буде порядку. Косметичні ремонти тільки поглиблюють напругу в суспільстві. Грушко з Томашуком бездарні управлінці. яким скоро хмільничани покажуть де раки зимують. Терпіння в нашого народу дуже довге. але не безкінечне.

Небайдужий
01.05.2012 at 15:24

Їм той генеральний план, як кістка в горлі. То земельні ділянки під індивідуальну забудову заважає роздавати, там де цього робити не можна, то позбавляти людей шматка хліба, який вони на базарчику заробляють…

Глеб
01.05.2012 at 15:37

Пусть скажут “Спасибо” тому, кто инициировал его разработку и утверждение 🙂

Глеб
03.05.2012 at 21:24

http://vinnitsaok.com.ua/hmilnytski-pidpryjemtsi-hodyly-na-sesiyu-miskrady-vidstoyuvaty-rynok-47050.html Информация “пошла гулять” интернетом 🙂 Молодцы 🙂 Только публичная огласка может остановить рейдерство 🙂

Віталій
04.05.2012 at 20:19

Спочатку не зовсім зрозумів, що малося на увазі в останьому коментарі, поки не переглянув сьогоднійній номер “Я та місто”. Справа в тому, що депутат міськради Володимир Мельничук пропонував зняти питання з формулюванням: “… як таке, що має ознаки рейдерства”… Як на Вашу думку, можна в цьому випадку говорити про рейдерство?

Небайдужий
04.05.2012 at 23:54

Рейдерство, говорячи доступною мовою- це завідомо неправомірне захоплення чийогось бізнесу (чи окремої “бізнесової точки”) з використанням осіб, наділених владними повноваженнями.
В даному випадку, на мою думку, говорити про рейдерство, як мінімум зарано. Якщо міська рада прийняла б рішення про дострокове розірвання договору оренди, то для його втілення у життя їй все одно довелося б йти до суду. Якщо підстави для розірвання, є- суд розірве договір (тут не буде ніякого рейдерства), якщо немає не розірве… або також може розірвати за умови винесення суддею завідомо неправосудного рішення. Але ж є ще дві судові інстанції…, якщо й там закриють очі на “неправосудність” ось тоді вже можна буде говорити про рейдерство. А поки що там ніяким рейдерством не пахне.

Пронира
07.05.2012 at 17:22

“Перспектива” знову перли видає: “Як гриби за останні 10 років у центрі повиростали різні МАФи, «ожили» квартири на перших поверхах, базарчик «виплеснувся» за свої межі на прилеглі тротуари”.  Доведу до відома горе-“журналіста”, що 10 років тому МАФи в місті Xмільнику почали масово зникати !!! Яке відношення квартири першого поверxу мають до базару (чи вже й на цю неруxомість поклали свій пильний погляд “поводарі” інвесторів)? За “виплескуванням” базарчику на тротуари має слідкувати не лише орендар, а й відповідні служби (“сільпо” збудували, але валютників менше не стало). А от щодо рейдерства, то автор правий. Справжні рейдери – це досвідчені та розумні люди, що добре орієнтуються в законодавстві та вміло використовують певну ситуацію для вирішення бізнесовиx питань, зокрема заxоплення підприємств. А ми спостерігаємо ДИБІЛЬНЕ та СТАДНЕ бажання “мати” не приложуючи жодниx розумовиx зусиль та здібностей, але це й не дивно…  Звісно, базар в центрі надає місту не найкращий вигляд і xотілось би на його місці спостерігати сучасний ТРК або бізнес-центр, але по відношенню людей не можна вести таку бичу політику (вижу цель, не вижу препятствий), а також неприємно, що навколо стільки шавок, що за можливість “полимзяти” забувають, що вони люди, xоч і лише у вигляді біомаси.

Віталій
07.05.2012 at 18:47

Коментар щодо того. що “базарчик «виплеснувся» за свої межі на прилеглі тротуари”… Свого часу в міській раді ініціювалося прийняття рішення, яке мало на меті проведення заходів щодо боротьби з стихійною торгівлею на території міста…
Зокрема в рішенні говориться про наступне:
Доручити МВ УМВС України у Вінницькій області (Канюка Є.В.), районній санітарно-епідеміологічній станції (Бойко В.М.), управлінню ветеринарної медицини у Хмільницькому районі (Грушко В.В.), відділу з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку управління економічного розвитку таєвроінтеграції міської ради (Антох Л.О.):
вирішити питання ліквідації стихійної торгівлі, що здійснюється в неустановлених місцях на території міста Хмільника;
при виявленні фактів торгівлі в неустановлених місцях складати протоколи на порушників, відповідно до повноважень та подавати їх на розгляд адміністративної комісії при виконкомі міської ради.
чому ж те, що “виплеснулося” не позаганяють назад?)))

Пронира
07.05.2012 at 19:12

Так, так! Пам”ятаю)))))))

Глеб
07.05.2012 at 20:24

Плохо, что городская власть об этом забыла 🙂 Интересно, сколько было составлено протоколов? 🙂

і шо?
07.05.2012 at 21:32

результатом відвідування народом сесії є те, що вони самі не зрозуміли чого хотіли і отримали те чого і не збиралися отримувати, натомість питання залишається відкритим і нерозглянутим на минулій сесії із-за незрозумілої постановки питання

Віталій
07.05.2012 at 22:28

А що залишилося незрозумілим? Був депутатський запит щодо можливості розірвання угоди оренди… “Базарники” прийшли на “розборки”… Питання зняли з порядку денного пленарного засідання… А санітарний стан ринку – то зовсім інше питання…

і шо?
08.05.2012 at 10:22

Віталію,  депутатський запит стосувався щодо прибрання продуктового ряду з ринка Болбата в будь-яке інше місце, а не до Кубряка виключно, як в деяких коментах, а розірвання угоди – це навязлива ідея міської влади, і через саме цю постановку питання зняли з розгляду. Не вводь людей в оману, поки вони ще трохи тобі вірять.      

Віталій
08.05.2012 at 11:08

???))) Пропоную Офіційну інформацію з міського сайту: “У «Різному» розглянули депутатський запит Гуцалюка С.О., Денисюк Л.А., Шеремети В.М., Каленіченка С.В. щодо можливості підготовки проекту рішення про дострокове розірвання договору оренди на земельну ділянку, на якій розміщений ринок у центрі міста у зв’язку з неналежним санітарно-технічним станом”… Які претензії до мене?))))))))))))))))))) Прошу уважно читати матеріали…

Глеб
08.05.2012 at 11:21

По-моему Паштет возродился 🙂

Небайдужий
08.05.2012 at 11:29

Був би форум, а свій “паштет” на ньому обов’язково заведеться 😉

Глеб
08.05.2012 at 11:31

Даешь каждому Паштету по форуму1 🙂

і шо?
08.05.2012 at 23:01

Віталію, ти б краще ходив на сесії, то міська рада перекрутила суть звернення на свій лад.

Віталій
08.05.2012 at 23:13

))) Сміх та й годі))) Я розмовляв з одним з депутатів, які той запит підписали…)))

і шо?
09.05.2012 at 19:06

це з ким?

Віталій
09.05.2012 at 19:46

З одним із депутатів…)))

і шо?
09.05.2012 at 22:15

аааа, поняв…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *