Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.11.2017

В ХМІЛЬНИКУ ПІДСУМУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Нещодавно в Хмільнику відбувся завершальний захід в рамках реалізації проекту «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад».

Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО», представники Хмільницького Бюро правової допомоги, представники Хмільницької районної ради, представники громадської організації «Спільний шлях», а також представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час заходу учасників було поінформовано про перебіг реалізації проекту, про його результати, а також про плани на майбутнє.

Під час дискусії учасники обговорили можливість реалізації спільних проектів, які буде спрямовано на розвиток територіальних громад та забезпечення реалізації прав окремих соціальних груп.

Для довідки:

Захід відбувся в рамках проекту «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад» реалізовується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою районною радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *