Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.08.2016

В ХМІЛЬНИКУ ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ НЕ БУДЕ. ПРИНАЙМНІ ПОКИ ЩО…

vodakranВиконавчий комітет Хмільницької міської ради не затвердив рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Причина не прийняття нових тарифів полягає в тому, що такі повноваження не відносяться до повноважень виконкому, а належать до повноважень Вінницької обласної ради.

Натомість виконавчий комітет рекомендував водоканалу «невідкладно звернутись до обласної ради з вимогою встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Залишається загадкою, чому адміністрація водоканалу знаючи, що встановлення нових тарифів не відноситься до повноважень виконавчого комітету, зверталася саме до виконавчого комітету, а не одразу до обласної ради? Також досить дивним виглядає те, що в Хмільнику було нещодавно проведені громадські слухання щодо підвищення тарифів. Невже на той час ніхто не знав, що підвищення тарифів не є повноваженнями виконкому? Навіщо було витрачати «час та натхнення»: готувати проект рішення, візувати його, отримувати погодження, проводити громадські слухання?

 

3 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ НЕ БУДЕ. ПРИНАЙМНІ ПОКИ ЩО…

Кєша
01.08.2016 at 19:46

Виходить виконком до складу якого входить Лоїк, Найчук, Матюх, Мудрий, розумніші за юридичній відділ та Буликову? Готувалося рішеня і юрвідділ його погоджував. Посадовці готували громадські слухання і доповідали на ньому. А виконком виявився розумнішим? То чого там роблять юристи?

Віталій
01.08.2016 at 20:54

От в мене склалося враження, що робили не по закону, а керуючись “політичною доцільністю”. Якщо потрібно – юрист каже, що можна. Якщо не потрібно – юрист каже, що не можна)))

Кєша
01.08.2016 at 21:09

Це має гарну назву:-) Юридична проституція 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *