Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.01.2018

В ХМІЛЬНИКУ ПОЧАЛИ ПУБЛІКУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИТРАТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ В ПРОСТІЙ ТА ЗРОЗУМІЛІЙ ФОРМІ

На виконання розпорядження міського голови від 19.12.2017р. №497-р «Про удосконалення публічності та прозорості бюджетного процесу в місті Хмільнику», на Офіційному веб-сайті міста Хмільника почали публікувати інформацію про витрати міського бюджету в простій та зрозумілій формі за минулий тиждень.

З інформацією можна ознайомитись, натиснувши ТУТ.

Інформацію було розміщено відділом інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради та надано громадською організацією «ПРАВО» на підставі даних Єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Є-data».

Ініціативу впроваджено в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПОЧАЛИ ПУБЛІКУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИТРАТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ В ПРОСТІЙ ТА ЗРОЗУМІЛІЙ ФОРМІ

Анонім
11.01.2018 at 22:02

Можна сказати, що молодці посадовці м/р за те що реалізовують проект ГО Право. І як це розуміни: “надано громадською організацією «ПРАВО» на підставі даних Єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Є-data»”. А самі посадовці не шарат як цю інфу взяти. Вони же її там розміщують чи хто?! І знову виходить все зробив Віталій.

Чижик
13.01.2018 at 13:02

Більше того, там по API думаю можна вантажити дані в автоматичному режимі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *