Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.12.2015

В ХМІЛЬНИКУ ПОЧАЛИ «ВИЛАЗИТИ БОКОМ» МЕТОДИ ХАЗЯЙНУВАННЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ВЛАДИ

100_4634В Хмільнику почали «вилазити боком» методи хазяйнування попередньої влади – на думку мешканців вулиці Пушкіна їх вулицю ремонтують без врахування потреб самих мешканців.

Вони, зокрема, вважають, що після проведення ремонту тротуару ним буде важко пересуватися, зокрема, людям похилого віку та громадянам з дитячими візками. Також такий підхід в проведенні капітального ремонту та облаштування тротуару суттєво утруднить й життя самим мешканцям вулиці – в окремих випадках не передбачено під’їзд до будинковолодінь.

100_4629100_4632100_4636

На думку мешканців таке сталося через поспіх в ремонті дороги, який був зумовлений місцевими виборами – міська влада намагалася якнайшвидше провести ремонт, щоб отримати додаткові дивіденди напередодні виборів.

Мешканці вулиці Пушкіна вважають, що до такого стану речей призвела байдужість та непрофесіоналізм посадових осіб управління ЖКГ та КВ міської ради, які, як замовники проектної документації, мали всі повноваження втрутитися в ситуацію та виправити всі недопрацювання ще на етапі розробки та затвердження проектно-кошторисної документації.

Але цього зроблено не було і мешканці були змушені звернутися до міського голови Сергія Редчика з проханням втрутитися в ситуацію. В своєму зверненні мешканці просять облаштувати тротуар на рівні того, що був до реконструкції, ліквідувати зелену зону між тротуаром та огорожею, а також зробити ширшим сам тротуар.

ст.1

Наразі невідомо, які дії будуть вчинені новою міською владою, хоча варто зазначити, що вже були проведені консультації за участю мешканців вулиці, посадовців управління ЖКГ та КВ міської ради, представником підрядної організації та заступником міського голови паном Юрієм Костюком.

16 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПОЧАЛИ «ВИЛАЗИТИ БОКОМ» МЕТОДИ ХАЗЯЙНУВАННЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ВЛАДИ

Зае - - ло !!!
10.12.2015 at 20:44

Будьте спокійні — ГРОМАДЯНИ !!! Тепер усі “незручності” від ремонту, давно “Богом забутої вулиці”, можна буде компесувати ранковою пробіжкою на спортивному майданчику для ігрових видів спорту та міні-футболу Хмільницької ДЮСШ, із штучним покриттям, по вул. Столярчука,23 — ціною у 400 000 гривень — рЕдчику У-Р-А !!! http://pravongo.org/blog/2015/12/08/scho-planuyut-vidremontuvaty-za-rahunok-miskoho-byudzhetu-v-2016-rotsi/

Віталій
10.12.2015 at 20:53

??? А Редчик тут до чого? Проектна документація щодо ремонту вулиці Пушкіна розроблялася при Грушку, тендер проводився при Грушку, підрядника вибрали при Грушку, ремонт дороги розпочали при Грушку, а У-Р-А Редчику?)))

Хмільничанин
11.12.2015 at 09:34

Віталій, є підозра що під псевдонімом “Зае – – ло !!!” на форумі зареєстрований “усіма любимий” екс мер пан гРУШКО! Це повністю пояснює чому “У-Р-А Редчику”! )))

Пронира
11.12.2015 at 12:48

Якась напасть з цими зеленими зонами. Як можна тулити шопопало і без розбору? Клумбозалежність…

Іван
11.12.2015 at 21:20

Вже грушка дякувати богу та хмільничанам немає! А от лайно після (…) ,вигрібати будуть усі дуже довго!

Іван
11.12.2015 at 21:21

Хто знає результати фінперевірки?

Зае - - ло !!!
12.12.2015 at 14:55

Шановний Віталій, прочитаний Вами текст носить “саркастичний” характер, дійсно Редчик до вул. Пушкіна немає ніякого відношення. Річ у мому посиланні йдеться про першочергову необхіднісь вкладання бюджетних коштів у майданчик для ігрових видів спорту та міні-футболу Хмільницької ДЮСШ, із штучним покриттям, по вул. Столярчука,23 — ціною у 400 000 гривень, тоді як половина міста потопає в багнюці ! Мені дуже шкода, що приходиться розтлумачувати Вам – Великому громадському діячеві, очевидне. Але та завзятісь із якою Ви кидаєтесь захищати діючого мера, який окрім того бридкого стенду буля будинку культури, не має чим похвастатись приводить мене, та можливо і не тільки, на думки про вашу об’єктивність та незаангажованість. P.S. Будьте обережні у виспівуванні од, аби за результатами роботи за 2 роки, вашим вінценосним мером, Вам особисто не було соромно дивитись людям у очі.

Віталій
12.12.2015 at 16:07

Дякую за “Великого громадського діяча”. Як на мене – це визнання)))

Набридло
12.12.2015 at 17:58

головне щоб за лобизання рєдчіка та його прібліжонних потім люди в ЛИЦО не плювали! Ото буде визнання. Така Право команда борців за справедливість, а зі злодюгами і брехунами хороводи водять.

Віталій
12.12.2015 at 18:28

З злодюгами та брехунами – хороводів не водимо) Якщо є якісь матеріали про злодюг та брехунів – залюбки опублікуємо)

Іван
13.12.2015 at 08:28

Набридло та за—-ло вам шановні реально потрібно до психіатра))) щоб дорох та його молода команда , комусь оди співали)) і до того ж незаслужено)) . Ви побачите скільки кишок вийме дорох з шереметою новому голові))) а якщо секретарем буде злодій прокопович , який чесно жити не вміє, то цей час піздеца суттєво наблизиться!!!!

Зае - - ло !!!
13.12.2015 at 13:51

Шановний Іване, в звязку із професійною діяльністю, особисто я регулярно проходжу медичний огляд, в тому числі і психіатра, отож на цьому фронті все “гуд”. А от на рахунок – “Ви побачите скільки кишок вийме дорох з шереметою новому голові)))”, то поки вони однобоко наближалися до кишки міського голови, та щей не з тої сторони та не з тими цілями.

виктор антип
13.12.2015 at 21:55

цікаво що у Києві,так і у Вінниці дорогоцінні базальтові бордюри ніхто так дико не підчищає,як у містечку курортному…там гарненько виділяють спецсумішами шви між натуральними каменями,-а тут прям -здрастє,бєтонний хайтек от приватизатора ветстанції!
ще тільки недочикались доріжок для вигула вєрхнєрогатого скота….
а про велодоріжки?- то мабудь тільки Гройсман знає як це робиться.

Baron
13.12.2015 at 21:58

От кому треба до психіатра, то це тобі Іване – у тебе всі злодії та бандити…..але ні, всі крім одного…… і не важко здогадатись крім кого……)))

нік
16.12.2015 at 08:42

документацією по в. Пушкіна займався джула вітасик. мав багато кредитів, тому взяв бабла з армянів разом із грушком. а тепер буде розбиратись по скарзі? облиште, нічого не буде.

Зае - - ло !!!
16.12.2015 at 23:29

Ну “нік” ви і загнали !!! Над “джула вітасик” ще як мінімум два профільних керівники, не враховуючи мера та секретаря !!! А ще памятаю Євтодія меншого, який ледве ноги вніс, від тюрми та каторги, де міг опинитись завдячуючи одному із своїх беспосередніх керівників !!! Скарги рівня “джула вітасик” це гноярки та смітники, а ви тут про ТАКЕ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *