Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.11.2012

В ХМІЛЬНИКУ ПОЧАЛИ ВИМИКАТИ ЛІФТИ

З 16 листопада в будинку №13 по вулиці Леніна, було вимкнено обидва ліфти. Про це мешканців заздалегідь попередила адміністрація ЖЕКу.

В оголошені, яке було розповсюджено. Зокрема говориться:

“Шановні мешканці будинку №13 по вулиці Леніна!

З 16.11.2012 р. буде припинена робота ліфтів у зв’язку з закінченням їх терміну експлуатації з подальшим проведенням їх капітального ремонту».

Наразі невідомо, до якого часу ліфти не працюватимуть і за які кошти їх будуть ремонтувати. Свого часу міська рада затвердила Положення. Яким зобов’язала мешканців сплачувати 50% від вартості капітального ремонту ліфтів. Після проведення зборів мешканців будинку №13, згоди щодо фінансування робіт з боку мешканців досягнуто не було.

Під час останньої сесії депутатами від фракції БЮТ було внесено пропозиції щодо зменшення відсотка, який мають «доплатити» за ремонт ліфтів мешканці. Депутати цю пропозицію не підтримали.

Таким чином мешканці стали заручниками ситуації і змушені ходити пішки.

3 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПОЧАЛИ ВИМИКАТИ ЛІФТИ

Небайдужий
20.11.2012 at 10:17

Питання: Чи є в цьому будинку, серед мешканців 6-9 поверхів, люди, яким за станом здоров’я (потрібен висновок лікаря) заборонені значні фізичні навантаження?

хмільничанин
21.11.2012 at 17:22

Оце вже конкретне питання покращення умов проживання жителів міста, і якщо уже дійшло до того що ліфти просто відключають, то це говорить про те, що влада в цьому питанні лоханулася по повній. Влада зобовязана була запобігти такому розвитку подій, однак нічого для вирішення цієї проблеми не зробила. Більше того, зобовязала мешканців сплачувати 50 % вартості ремонтних робіт, що є питанням спірним з точки зору законності та виправданості встановлення саме такого відсотка для людей. Якщо мешканці 13- го будинку  це проковтнуть, ну шо ж…  в кінці кінців це їм ходити по сходах на 9 -й поверх  

sovkoviy mozg
24.11.2012 at 11:14

цікаво який будинок слідуючий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *