Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.07.2014

В ХМІЛЬНИКУ ПОСИЛЕНО ШТРАФУВАТИМУТЬ ПОРУШНИКІВ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

Знак окликуПро це йшлося під час наради, за участю міського голови Василя Грушка. Він зазначив, що цими вихідними об’їхав місто та виявив багато порушень правил благоустрою, зокрема щодо утримання територій їх власниками.

Василь Пилипович, зокрема, сказав про таке:

«Чимало міських територій, у яких є власники, перебувають у занедбаному стані, на них практично не проводиться викошування бур’янів у літній період. У такому разі необхідно вкотре повідомити жителям міста про відповідальність за недотримання Правил благоустрою. Не дослухаються – будемо боротися проти цієї недбалості методами штрафних санкцій».

Також міський голова доручив управлінню житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради невідкладно посилити контроль за дотриманням Правил благоустрою у місті.

3 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПОСИЛЕНО ШТРАФУВАТИМУТЬ ПОРУШНИКІВ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

LEON
31.07.2014 at 08:33

«Чимало міських територій, у яких є власники, перебувають у занедбаному стані, на них практично не проводиться викошування бур’янів у літній період.
А хто власник тераторії на перетені вул.Свердлова і вул.Некрасова?

я
02.08.2014 at 19:30

Проблема лише в бур’янах? А як щодо облаштування прилеглої до магазинів території? Хто має відновлювати покриття тротуарів та під’їздних шляхів до будинків (в яких розташовані магазини), пошкоджене транспортом, що привозить товар?

Захма
04.08.2014 at 15:02

Добе що вміють роздавати землю прибудинкової території кому їм вздумається, скоро в під’їздах будуть селити бомжів бо їм так вигідно і заставляти мешканців це терпіти. Почистити дерево високе на прибудинковій території то то проблеми мешканців, хоча навіть підйомник для саме цих цілей придбали нещодавно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *