Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

18.03.2013

В ХМІЛЬНИКУ ПОТРЕБИ ДОТРИМУВАТИСЯ ЗАКОНУ В СФЕРІ ОСВІТИ НЕМАЄ?

vopross67Виконавчий комітет Хмільницької міської ради має намір відхилити пропозиції громадської ради щодо внесення змін до рішення, наслідком прийняття якого може бути подальше формування в школах міста класів, в яких навчається 40 і більше учнів.

Відповідний проект рішення розмістив Офіційний сайт міста Хмільника.

В самому проекті рішення сказано, що відхилити пропозиції громадської ради виконавчий комітет вирішив, «розглянувши лист управління освіти міської ради від 04.03.2013р. за №238».

Ми вирішили дізнатися, що ж то за такий «лист управління освіти», і на імя міського голови було направлено запит на інформацію. Сьогодні надійшла відповідь:

від 04.03.2013р. вих. № 238                                                Секретарю міської ради,

                                                                    першому заступнику

                                                                    міського голови

                                                                    Дреженкову П.О.

 

На Ваше доручення від 26.02.2013р. управління освіти Хмільницької міської ради повідомляє наступне.

Враховуючи  затверджений бюджет на функціонування закладів освіти міста на 2013 рік та те, що зміст заходів «Дорожньої карти по забезпеченню економного використання бюджетних коштів на утримання середніх загальноосвітніх шкіл міста у 2013 році» не суперечить ст. 14 Закону України «Про загальну середню освіту», управління освіти міської ради не вбачає необхідності вносити зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 січня 2013р. № 25 «Про затвердження «дорожніх карт» по забезпеченню економного використання бюджетних коштів на утримання дошкільних навчальних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та ЦДЮТ міста у 2013р.».

Начальник управління освіти

міської ради                                                                Коведа Г.І.

Нагадуємо: пропозиція громадської ради стосувалася конкретизації, що в Хмільнику мережа класів має формуватися не більше, як 30 учнів в одному класі…

41 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПОТРЕБИ ДОТРИМУВАТИСЯ ЗАКОНУ В СФЕРІ ОСВІТИ НЕМАЄ?

Небайдужий
18.03.2013 at 22:34

Точно “малахольні”…..

Пронира
18.03.2013 at 22:50

А що з тим приписом, який було отримано з обласного упр. освіти?? http://pravongo.org/nehajno-pryvesty-napovnyuvannist-klasiv-u-vidpovidnist-do-chynnoho-zakonodavstva-rekomenduvalo-oblasne-upravlinnya-osvity-miskij-vladi/

Антоніо Ґрамші
19.03.2013 at 09:30

“Той, хто економить на школах, буде будувати тюрьми!” – в свій час стверджував Бісмарк.
Може міська влада проводить експеримент на дітях міста Хмільника, щоб на практиці довести чи спростувати твердження самого визначного канцлера Германії????

LEON
19.03.2013 at 10:14

Якщо пані Коведа Г.І. гарантує в “дорожній карті” виконання Закону України “Про загальну середню освіту, зокрема:
статт 14. Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів

1. Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів не повинна перевищувати 30 учнів.
так прапор їй в руки.
Але якщо?)))))))

Ваван
19.03.2013 at 10:37

“А що з тим приписом, який було отримано з обласного упр. освіти??”
А хіба припис області їм вказівка.Чхали вони найого, як і на багато іншого.
На закони, санітарні норми…..
Припис вже давно повинен був би виконани.. а так все залишилось як і було

http://pravongo.org/nehajno-pryvesty-napovnyuvannist-klasiv-u-vidpovidnist-do-chynnoho-zakonodavstva-rekomenduvalo-oblasne-upravlinnya-osvity-miskij-vladi/

За словами мера вже два роки на базі одних із шкіл малаб існівати гіназія, а так казка залишилась казкою.

Пронира
19.03.2013 at 11:50

Скоріше за все, цей лист надсилався формально, на майбутнє, “для галочки”, в разі виникнення проблем, мовляв, виявили порушення – відреагували, а телефоном повідомили, щоб так все й залишалось… Така собі суперечність між законодавством та кабмінівським програмами))) А наші … й раді старатись, оптимізують все, що можуть оптимізувати аби доповісти “о проделаной работе”, як ті двійочники, яким вчителька доручила витерти дошку, а вони ще й підлогу миють та вазони поливають, щоб xоч за поведінку трійочку поставили)))

LEON
19.03.2013 at 13:00

Так наш мер безмозгла амеба, воно спочатку щось ляпне, як корова на асфальт а потім йому підказують розумні люди, що так не можна. Так воно потім викарачить очі і робить вигляд, що воно думає, так і получилося з тією обіцяною гімназією. А кошти на утримання гімназії де взяти? Поміняти вивіску на шкоі, це ще не гімназія, там фінансування зовсім інше, відповідно і вимоги вищі.
Не всі батьки знають законодавство, тому виникають такі колізії а наше керівництво, я маю на увазі в країні, і раде такому стану справ, тому і твориться такий “безпредел”.

Микола
19.03.2013 at 14:14

А де зараз наш мер – крутій, дременув у відпустку за кордон посеред всього цього бардака, що сам же й допустив. Ось вам справжнє відношення цього посадовця до проблем міста. Втік піджавши хвоста від петька з редактором, від ліфтів, доріг, шкіл – оце по справжньому, по грушківськи. ПОЗОРИЩЕ

Пронира
19.03.2013 at 17:21

Панове, не верзіть дурниць! Яка гімназія, для чого і кому вона потрібна? В Україні такі ідеї перетворюються, як правило, на задоволення власниx амбіцій мамаш-домогосподарок і татусів, що вважають себе “елітою”, а директор такого закладу буде містом пересуватись мов павич з розпорошеним xвостом. З часом цей заклад перетвориться на підприємство з солідним фондом та банківським раxунком для “добровільниx внесків”)) А частина людей, які проживають поруч з такою школою-гімназією будуть змушені своїx дітей влаштовувати в інші школи на іншиx масиваx, оскільки не зможуть сплачувати “необов”язкові” вступні та “добровільні” внески. Та й дітки між собою спілкуватимуться не про Кота Леопольда, а про Середземне море, джипи, котеджі і т.д. Якщо підняти статистику про дітей-вундеркіндів, то матимемо від сили 30-50 дітей, що за раxунок своїx розумовиx здібностей круто обганяють шкільну програму. То можливо варто подумати над створенням одного-двоx спеціалізованиx класів, а не цілої гімназії, в той час, коли по 40 учнів зганяють в один клас, немов поросят у стійло. Пам”ятайте, Xмільник – це не Київ і навіть не Вінниця, де можна понеxтувати однією школою за для експерименту та чієїсь емоційної уяви.

Пронира
19.03.2013 at 17:35
Небайдужий
19.03.2013 at 17:54

“Пам”ятайте, Xмільник – це не Київ і навіть не Вінниця, де можна понеxтувати однією школою за для експерименту та чієїсь емоційної уяви.”

Це точно. Згоден на всі 100%!
Якщо вже й створювати тут якийсь “елітний” навчальний заклад, то створювати його з “нуля”, а не перетворювати нормальну школу на “Пансіон” імені Проні Прокопівни.

Вася
19.03.2013 at 19:46

Чим наші діти гірші тих, яких показано в коментарі, який приводить Пронира. Ліцей потрібний, це вища організаційна форма навчанн в школі але створювати його необхідно дійсно з “нуля”. Ось приклад роздумів ліцеістів про ліцей.http://www.youtube.com/watch?v=UayD56Jrwjk

Пронира
19.03.2013 at 20:49

Вася, Ви так і нічого не зрозуміли! “Чим наші діти гірші тих, яких показано в коментар…” звісно, нічим не гірші, лише батьки в ниx бідніші… Підтримую Небайдужого та Вас в сенсі того, що розпочинати варто з нуля, але й за ПРИВАТНІ кошти (принаймі до того часу, поки наші космонавти за вказівкою з гори не перестануть “оптимізовувати” дітей). А якщо чесно, то випаровування такого роду обіцянок давно вже описано класиками та знято на кіноплівку http://www.youtube.com/watch?v=1reqHpvT57A

Пронира
19.03.2013 at 21:16

В місті є стара будівля 4 школи з чудовим двором та з копійчаною орендною вартістю 2,27грн/м2. От вам і місце для створення сучасного приватного ліцею чи гімназії за ПРИВАТНІ кошти. Отже, панове бізнесмени можете сміливо брати мою ідею на озброєння. З мене досить буде невеличкої позолоченої таблички з написом при вxоді в майбутній учбовий заклад: “дуxовним наставником, сподвижником та автором ідеї створення гімназії є ПРОНИРА.” Скромність – моє друге я!)))))))))

КотЄ
20.03.2013 at 22:51

Який же бізнесмен, буде щось відкривати у напівзруйнованому хліві?
Цікава у вас турбота про дітей… Загнати їх назад в аварійну будівлю і чекати поки це все розвалиться. Справжні покращювачі!

і шо?
21.03.2013 at 01:14

був губернатор. сидів в 1-й школі,
де має колись наче бути ліцей,
сидів не на зоні, сидів не на волі,
однак йому нахрен не тре доля наших дітей…

Віталій
21.03.2013 at 01:19

Я перепрошую, але доля НАШИХ дітей повинна турбувати, передусім, НАС… А не губернатора…

LEON
21.03.2013 at 09:06

Ще одна школа для Хмільника потрібна. На яку кількість учнів? Це вже інше питання. Проте ніякий бізнесмен її будувати не буде. Це, питання влади. Але коли її побудують тоді і необхідно вирішувати. Чи це буде звичайна школа, чи якась інша? Тоді і необхідно залучати бізнес до її утримання. В даний момент, завдання громади, піднімати питання перед владою про будівництво нової школи. Коли ЛуковД.С. був директором школи №3 нове приміщення з спортивним залом, побудували за один рік. Головне, щоб було бажання, змінити наше життя на краще. Це моє бачення, як створити в нашому місті ліцей.

LEON
21.03.2013 at 09:33

Я приношу свої вибачення, цей коментар не про ліцей а про гімназію.

і шо?
21.03.2013 at 21:18

Я перепрошую, але доля НАШИХ дітей повинна турбувати, передусім, НАС… А не губернатора

так воно то так, але губернатор – провідник президентських реформ, він швидше своїми можливостями закрутить гайки освіті, поки МИ будемо розкачуватись переливаючи з пустого в порожнє.

Віталій
21.03.2013 at 21:28

А ВАШІ діти навчаються в класі, де 43 дитини? Якщо так, то дарма розкачуєтеся, переливаючи з пустого в порожнє… Напевно варто було б прийти на ту зустріч з губернатором і виказати все, щоб закрутив гайки…))) На скільки мені відомо, то ніхто: жоден з батьків, жоден з депутатів не виказав жодного “фе” губернатору стосовно наших “реформаторів”…

LEON
22.03.2013 at 00:49

Не зрозумів)))) Хто тоді з губернатором зустрічався? Я наприклад знаю команду громадян, яких не допустили до губернатора. А взагалі чому він приїхав в Хмільник.

Віталій
22.03.2013 at 01:14

А можна докладніше про ту групу, яку не пустили до губернатора?

і шо?
22.03.2013 at 23:29

жоден з батьків, жоден з депутатів не виказав жодного “фе” губернатору

а ви вже …ацятий раз розкручуєте цю проблему…

LEON
23.03.2013 at 18:06

і шо? а ви були на зустрічі з губернатором? Про що мова йшла? Поділіться інформацією. Чи ви так як ми… а ви вже …ацятий раз розкручуєте цю проблему…?

і шо?
23.03.2013 at 18:18

LEONу, я на тій нараді не був, не запрошували…))) а до проблеми не долучаюсь взагалі. поки мені прийдеться, то думаю, що все владнається – гавнюки вдавляться, а сволота щезне на хрен.

Віктор
23.03.2013 at 18:33

і шо?, оптимістично)))) Так тримати!!!

КотЄ
23.03.2013 at 18:55

ніхто не був, зате всі, все знають))) Форум екстрасенсів)))

Віктор
23.03.2013 at 22:17

Україна має таланти!!!

LEON
23.03.2013 at 23:59

Земля слухами полнится.

і шо?
24.03.2013 at 00:55

КотЄ зрідка виходьте на вулицю, хоча б пропер…тися, з людьми наживо поспілкуйтесь, того бачиш і ви екстрасенсом станете. зустріч гуернатора була лишень з директорами шкіл міста та району, ну і відповдно з їхніми безпосередніми керівниками.

LEON
24.03.2013 at 09:48

Ну і шо?. З вас все необхідно витягувати. Що за манера давати дозовану інформацію і тримати в напрузі суспільство? Розказуйте, про що мова йшла? Чи нарада пройшла так бистро, що ви не все запамятали?

КотЄ
24.03.2013 at 14:44

і шо? Не зрозумів до чого тут пропер…тися, але то таке. Цікаво звідки ж всі, все знають. Сумніваюсь, що директори шкіл бігають по місту і всяким і шо?, розповідають, як їм губернатор втик робив.

Віталій
24.03.2013 at 14:50

))) А звідки таке переконання?))) Може І що? і є один з директорів?)))

КотЄ
24.03.2013 at 15:02

а Ви спершу коментарі перечитайте, а потім троліть, тоді і знати будете звідки переконання)))

Віталій
24.03.2013 at 15:04

))) Так, звичайно…)))

КотЄ
24.03.2013 at 15:11

LEON 23.03.2013
і шо? а ви були на зустрічі з губернатором? Про що мова йшла? Поділіться інформацією. Чи ви так як ми… а ви вже …ацятий раз розкручуєте цю проблему…?

і шо? 23.03.2013
LEONу, я на тій нараді не був, не запрошували…))) а до проблеми не долучаюсь взагалі. поки мені прийдеться, то думаю, що все владнається – гавнюки вдавляться, а сволота щезне на хрен.

може так дійде…

Пронира
24.03.2013 at 15:15

Ага, цікаве поєднання…))

Віталій
24.03.2013 at 15:20

))) Так, звичайно…)))

LEON
24.03.2013 at 15:42

і шо? 21.03.2013
був губернатор. сидів в 1-й школі,
де має колись наче бути ліцей,
сидів не на зоні, сидів не на волі,
однак йому нахрен не тре доля наших дітей,
Чудова рифма і в тему.
Чогось вони там сиділи,про щось розмовляли. Влада у нас така. Ось приїхав вася і появиться проект рішення про те,про що говорили в першій школі.

і шо?
25.03.2013 at 22:54

а я про шо?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *