Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.11.2014

В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦІВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ІГНОРУЮТЬ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ПРЯМИХ ОБОВЯЗКІВ…

yak-namalyuvati-znakПрацівники Хмільницької міської ради систематично нехтують виконанням своїх прямих обов’язків через залучення до участі в суботниках, які влаштовує міський голова посеред робочого тижня.

11 листопада стався такий самий прикрий випадок: замість того, щоб виконувати роботу за яку їх платять заробітну плату, посадовці працювали на суботнику… А 11 листопада це вівторок.

Самі працівники не дуже ремствують з цього приводу: як зазначив один горе-чиновник: «Зате я до обіду «пошарився» на суботнику, а після обіду вже на роботу не виходжу».

6_2

Постає питання: навіщо громада утримує міських чиновників, які працюють двірниками, а отримують заробітну плату, як посадовці? Прибирання території це добре, але не за це ж вони повинні отримувати гроші… Тим більше, що ефективність кожного працівника міської ради визначається зовсім не через вміння махати мітлою чи лопатою.

6 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦІВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ІГНОРУЮТЬ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ПРЯМИХ ОБОВЯЗКІВ…

Al
11.11.2014 at 22:29

які вони там гроші отримують…аж смішно з тих грошей…..мабуть двірники і то більшу зарплату отримують…така держава у нас дибільна…розумні люди з вищими освітами отримують мізерні гроші, а люди без освіти навпаки….я б ще подякував що хтось взагалі там працює цілими днями в міській раді і щось робить…я б за такі гроші взагалі б нічого не виконував ні на роботі ні на суботниках

Al
11.11.2014 at 22:38

і хто взагалі публікує такі тупорилі новини???? кому вони потрібні???? пишіть щось про місто, про цікавих людей , про історію…я колись пропонував новину то її ніхто навіть не подумав опублікувати…а тут стався прикрий випадок людей відправили працювати, як роблять кожного року вже років з 15…огого яка новина)

Віталій
11.11.2014 at 23:03

Будь який працівник, під час робочого дня. ЗОБОВЯЗАНИЙ знаходитися на своєму робочому місці. це передбачено законодавством. Якщо він відсутній – то має понести покарання. І тут абсолютно не важливо, чому він відсутній – якщо причина не поважна, то тут має бути покарання… Суботники в робочий час з подальшим пропуском половини робочого дня – є неприйнятним. Для суботників є субота – це навіть не повинне обговорюватися… Сьогодні пообіді складалося враження. що міська рада просто вимерла… А так не повинно бути, тому що працівник має бути на своємо робочому місці, не залежно від своїх чи чиїхось забаганок чи навіть необхідності прибрати місто…

АДМІН
11.11.2014 at 23:11

Шановний Al. Якщо Вам не подобаються новини, які публікується на цьому ресурсі, то ви маєте два варіанти: або не відвідувати цей ресурс, або скористатися сервісом, який дозволяє читачам розмістити матеріали самотужки, без допомоги адміністрації ресурсу.
Також повідомляємо, що не отримували жодного матеріалу від особи під ніком Al.

Зед
12.11.2014 at 08:15

Люструвати паразитів!!!…

Небайдужий
12.11.2014 at 12:57

Якщо людям нема чого робити на своїх робочих місцях і їх немає чим зайняти, окрім прибирання вулиць міста, то треба ті місця на фіг поскорочувати, а натомість забезпечити роботою з пару десятків двірників. І бюджетні кошти будуть економитися, і трудове законодавство ніхто не порушуватиме 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *