Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.12.2012

В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНУ АБЕТКУ»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКоли ми говоримо про права людини, про дискримінацію, про геноцид чи про демократію, то дуже важливо чітко розуміти, що саме ми вкладаємо в зміст цих слів.

Саме для того, щоб надати молоді вичерпну інформацію про ці та інші терміни, громадською організацією «ПРАВО», було проведено презентацію «Антидискримінаційної абетки» для студентів Хмільницького ліцею сфери послуг.

Під час заходу учасникам було запропоновано самотужки визначитися з окремими термінами, а потім обговорити їх зміст. По закінченню заходу кожен з учасників отримав примірник «Антидискримінаційної абетки».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Антидискримінаційну абетку» було видано Вінницькою ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Антидискримінаційна дія» – спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Варто відзначити, що це не перший такий захід, який проводиться громадською організацією «ПРАВО» для студентів ліцею. Нещодавно для них було проведено тренінг «Вступ до прав людини для молоді».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

One Comment on “В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНУ АБЕТКУ»

Небайдужий
29.12.2012 at 23:35

Шось хлопакові, який в “трансі”, судячи з виразу його обличчя, Абетка не дуже сподобалася 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *