Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.06.2015

В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПРОЕКТ

100_2192Експерти громадської організації «ПРАВО» презентували новий антикорупційний проект, який називається «Регуляторна політика без корупції». Цей проект має на меті усунення корупційних ризиків в регуляторних актах, що були затверджені Хмільницькою міською радою та її виконавчим комітетом.

В рамках проекту планується проаналізувати всі чинні регуляторні акти, загалом 26 документів. На наявність чинників, що можуть сприяти виникненню корупції. На це експерти громадської організації «ПРАВО» планують витратити 5 місяців.

100_2190

Також в рамках проекту буде напрацьовано пропозиції щодо мінімізації виявлених корупціогенних факторів, які будуть виявлені в регуляторних актах.

Цікавим елементом проекту є те. що по його завершенні має вийти в світ збірка з результатами проведеної роботи, а також рекомендаціями депутатам вже новообраної Хмільницької міської ради щодо виявлення корупційних ризиків в нормативно-правових актах.

Для довідки:

Проект «Регуляторна політика без корупції» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *