Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.11.2015

В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЗБІРКУ ПРО ГРОМАДСЬКУ АНТИКОРУПЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ

IMG_0112Під час пленарного засідання міської ради головою ради громадської організації «ПРАВО» Віталієм Дорохом було презентовано збірку «Що таке громадська антикорупційна експертиза і як її провести?».

В збірці подано методичні рекомендації щодо проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів, роз’яснено, що таке корупціогенні чинники і які вони бувають, а також рекомендації щодо мінімізації корупціогенних факторів, які можуть бути в нормативно-правових актах.

Також до збірки увійшли результати проведених громадських антикорупційних експертиз всіх регуляторних актів, які були затверджені міською радою та її виконавчим комітетом і які є чинними на цей час. Загалом було проаналізовано 27 документів.

Як зазначив під час презентації голова ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох, ця збірка буде корисною як депутатам міської ради – так і посадовцям, а також громадським активістам.

100_4474

Збірку «Що таке громадська антикорупційна експертиза і як її провести?» отримали всі депутати, які були присутні на пленарному засіданні, а також посадові особи міської ради.

Для довідки:

Збірку «Що таке громадська антикорупційна експертиза і як її провести?» було підготовлено експертами громадської організації «ПРАВО» в рамках проекту «Регуляторна політика – без корупції», який було реалізовано за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЗБІРКУ ПРО ГРОМАДСЬКУ АНТИКОРУПЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ

василь
26.11.2015 at 12:03

це жах

Віталій
26.11.2015 at 17:53

Жах в чому?)

Іван
27.11.2015 at 20:15

Пане Віталію , не переймайся) деякі інфузорії не розуміють і двох відсотків того що написано в посібнику, зате критикують як крута професура)) успіхів тобі та натхнення!

Віталій
27.11.2015 at 20:38

Та я й не переймаюся, просто цікаво, що ж малося на увазі?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *