Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

08.01.2014

В ХМІЛЬНИКУ ПРОВЕДУТЬ НОРМАТИВНУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬ

zemliaНа розгляд Хмільницької міської ради мають намір винести рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель міста Хмільника», яким мають намір надати виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозвіл на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель міста Хмільника.

Відповідний проект рішення розмішено на Офіційному сайті міста Хмільника.

Необхідність затвердження такого рішення зумовлена закінченням строку дії чинної нормативної грошової оцінки земель, затвердженої ще в грудні 2009 року.

14 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПРОВЕДУТЬ НОРМАТИВНУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬ

Небайдужий
09.01.2014 at 23:35

Знову “пакращення” :(….
Плата за землю в місті виросте суттєво. Але подітися нема куди. Треба ту оцінку робити, бо без неї ще дорожче вийде 🙁

Віктор
10.01.2014 at 19:01

Так-так, ситуація патова виходить…

LEON
12.01.2014 at 13:34

Необхідно робити все в рамках закону, тоді не буде ніяких претензій. Якщо петя почне щось мутити обовязково виникнуть непонятки і притензії з сторони громади. Доречі  а хто давав раніше дозвіл на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель міста Хмільника?

Небайдужий
12.01.2014 at 15:15

Пане ЛЕОНе, боюся, що ви не зовсім володієте предметом розмови. Що тут “Петя може намутити”?І що тут може бути “не в рамках закону”?
Нормативна грошова оцінка земель населеного пункту проводиться в обов’язковому порядку згідно вимог закону “Про оцінку земель”, раз на п’ять-сім років. Термін дії попереднього звіту про оцінку закінчується. Тому, як не крути, а нову оцінку проводити треба. Інакше всі власники й користувачі земельних ділянок в місті будуть змушені сплачувати земельний податок та орендну плату за землю, виходячи з розрахункової суми, яка в кілька разів перевищуватиме нормативну вартість землі.
Оцінку земель населених пунктів проводить солідна київська контора (НДІ “Дніпромісто”). Там нема де “намутити”. 🙂

LEON
12.01.2014 at 17:35

Тоді інформацію слід булоб подати іншого змісту. А саме-в звязку з закінченням, терміну дії, попереднього звіту оцінки землі на розгляд Хмільницької міської ради мають намір винести рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель міста Хмільника». Ця процедура обовязкова і вона проводиться згідно ЗУ “Про оцінку земель” не рідше ніж 1 раз на 5-7 років. Я не бачу гострої необхідності обговорювати дане питання, до речі не бійтеся, майже 10 років моя робота була повязана з тлумаченням питань земельних відносин. Найбільше порушень в земельних відносинах і невірно поставлене питання викликає дискусію а в гіршому виді спір, судові тяганини. Не мені Вам розповідати про це. Термін дії попереднього звіту закінчується через 5 чи через 7 років? Є різниця? Мені це не відомо.
 

Небайдужий
12.01.2014 at 17:51

Термін дії попереднього звіту закінчується через 5 чи через 7 років? Є різниця? Мені це не відомо.
 
Немає там ніякого “терміну дії”.
Закон (ст.18 ЗУ “Про оцінку земель”) говорить, що: “Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться: розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення – не рідше ніж один раз на 5-7 років;”.
Отже, дякуйте нашій міській раді за те, що вона не замовляє проведення нормативної грошової оцінки земель міста частіше, аніж один раз на сім років. А могла б, якби захотіла …. 😉

LEON
12.01.2014 at 23:31

Я не маю чого їй дякувати . Вона для мене нічого доброго не зробила. А Вам пояснюю в звязку з зміною вартості землі необхідно проводити нормативну грошову оцінку земельних ділянок. Як часто? Не рідше ніж один раз на 5-7 років;”.

LEON
12.01.2014 at 23:38

Небайдужий 12.01.2014

 

Нормативна грошова оцінка земель населеного пункту проводиться в обов’язковому порядку згідно вимог закону “Про оцінку земель”, раз на п’ять-сім років))). Термін дії попереднього звіту про оцінку закінчується))))
Пне Небайдужий, Ваші тлумачення неправдиві. Залишта компютер відпочиньте. Ви забуваєте про те, що ви писали в попередніх коментарях. Не надійтеся на память вона може зрадити. 

Небайдужий
12.01.2014 at 23:57

То я неправильно зформулював свою думку. З кожним може статися. Але, якби ви хч трохи думали, то зрозуміли б, що мова йшла про терміни проведення нормативної оцінки в місті, які не можуть перевищувати 7 років.
В своїх подальших коментарях я більш ніж дохідливо пояснив, що ніяких термінів дії для технічної документації з нормативної оцінки не існує. Якщо вам, пане ЛЕОНе, не дійшло, то- ваші особисті проблеми. Я тут не винен 😉

LEON
13.01.2014 at 00:12

Трохи остиньте, пане Небайдужий. Вірно формуйте свою думку і все буде нормально. Локшини на вуха можете вішати комусь іншому. Спочтку сядьте і прочитайте закон і не поріть гарячку.

Небайдужий
13.01.2014 at 00:20

ЛЕОНе, навчіться розуміти інших і не хамити їм, якщо чогось не зрозуміли в їхніх словах. Інакше з вами ніхто не спілкуватиметься. Принаймні я з хамами не спілкуюся.

LEON
13.01.2014 at 00:28

Ви самі спонукали до такої розмови. Я вдячний Вам За визнання своєї помилки.Небайдужий 12.01.2014

То я неправильно зформулював свою думку. З кожним може статися….

Небайдужий
13.01.2014 at 00:48

Ви самі спонукали до такої розмови.
???????????????????????????????????????????????????????????????????
Бачу, вам ЛЕОНе, як горохом об стіну….
 
Я вдячний Вам За визнання своєї помилки.
 
Та чхав я на вашу блюзнірську подяку і на вас разом з нею, тим більше, що ніякої помилки я не визнавав. Помилка не в моїй фразі, а у вашому нерозумінні тієї фрази.
Але вам, ЛЕОНе, бачу, щось пояснювати марно. Арревуар! Далі спілкуйтеся сам з собою. Будете все розуміти… мабуть 😉
 
 

LEON
13.01.2014 at 01:02

Умійте сприймати зауваження, поважати думку інших та визнавати свої помилки. Не будьте таким гарячим. Якщо Ви чхаєте…. тоді я вибачаюся. Лікуйтеся молодий чоловіче. До речі, не Арревуар! А Орревуар! Я трохи роумію французьку мову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *