Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.08.2013

В ХМІЛЬНИКУ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КОНКУРС НА ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

smityaТакі дії стануть наслідком втручання Антимонопольного комітету, який вважає, що теперішня ситуація з вивезенням побутових відходів в Хмільнику «містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції».

Якщо виконавчий комітет затвердить відповідне рішення, то управлінню житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради буде доручено організувати та провести конкурс з  вивезення побутових відходів від фізичних та юридичних осіб на території міста Хмільника у 2014 році.

One Comment on “В ХМІЛЬНИКУ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КОНКУРС НА ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

LEON
08.08.2013 at 15:54

Порушено законодавство про захист економічної конкуренції, так що виконавчий комітет може не затвердити рішення про організацію та проведення конкурсу з вивезення побутових відходів від фізичних та юридичних осіб. Для них, що втручання Антимонопольного комітету нічого не означає? Можливо їм необхідний Указ Президента України? Це вже занадто. 10 метрів від центральної вулиці в сторону, по місту суцільні смітники і непрохідні хащі бурянів. На кожен квадратний метр зелі є господар, от тільки немає кому спитати за його раціональне використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *