Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.05.2012

В Хмільнику розповідали про профілактику раку молочної залози

В неділю, 27 травня, волонтери громадської організації «ПРАВО», провели акцію, під час якої розповідали про ризики виникнення раку молочної залози та профілактику цього захворювання. Під час акції волонтери розповсюдили буклет «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні», в якому в доступній форму викладено інформацію про фактори, які можуть підвищувати ризик розвитку на рак молочної залози, а також про профілактичні заходи.

За даними національного канцер реєстру нині рак молочної залози посідає в Україні перше місце серед онкологічних захворювань жінок.

Кожну годину в Україні від раку молочної залози помирає одна жінка.

У той самий час досвід розвинутих країн світу показує, що сьогодні рак молочної залози можливо ефективно виявляти на ранній стадії, а це означає, що є можливість успішно боротися з цим захворюванням.

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт з акції:

 

 

One Comment on “В Хмільнику розповідали про профілактику раку молочної залози

Віталій
27.05.2012 at 22:23

Під час акції виявився один негативний момент. Окремі громадяни сприймали волонтерів, як розповсюджувачів реклами чи політичної агітації. Причому сприймали їх досить агресивно. Але хто хотів почути інформацію – ті її почули. Сподіваємося, що вона стане корисною…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *