Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.03.2017

В ХМІЛЬНИКУ РОЗРОБЛЯТИМУТЬ СИСТЕМУ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ЗАКУПІВЕЛЬ

В Хмільнику розроблятимуть систему ризик-менеджменту на основі ризик-індикаторів PROZORRO для замовників, що здійснюють закупівлі за власні кошти та кошти міського бюджету.

Відповідне розпорядження видав міський голова Сергій Редчик.

За задумом система ризик-менеджменту дозволить відстежувати ефективність здійснення закупівель на всіх стадіях – від планування до виконання контракту (від аналізу та порівняння планів закупівель і очікуваної вартості, до моніторингу оплат, фактичних поставок на місця тощо) з метою виявлення проблемних питань в сфері публічних закупівель в місті Хмільнику.

Також міських голова своїм розпорядженням створив робочу групу, яка має до 1 травня розробити систему ризик-менеджменту та презентувати її під час засідання «круглого столу» за участю громадськості, а також представників замовників, що здійснюють закупівлі за власні кошти та кошти міського бюджету.

До складу робочої групи увійшли:

Підвальнюк Юрій Григорович – начальник управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради (керівник робочої групи).

Дорох Віталій Володимирович – Голова Ради Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» (за згодою).

Шеремета Володимир Миколайович – експерт Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» (за згодою).

Носальський Тарас Юрійович – експерт Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» (за згодою).

Плахотнюк Володимир Ілліч – експерт Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» (за згодою).

Кондратовець Юрій Григорович – голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва.

Буликова Надія Анатоліївна – начальник юридичного відділу міської ради

Тищенко Тетяна Петрівна – начальник фінансового управління міської ради

79 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ РОЗРОБЛЯТИМУТЬ СИСТЕМУ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ЗАКУПІВЕЛЬ

Денис Житник
15.03.2017 at 17:09

Ось Вам пане Анатолію і наявний приклад, як треба боротися з корупціею аналітичними методами, ось і Шеремета у цій робочій групі е, і редчик молодець з ентузіазмом підтримуе цю ідею і дороху треба подякувати за те, що шевченку підсунув статтю про корупцію у комонхозі, через яку вже ризик менеджмент впроваджують. Головне зараз підтримувати редчика у добрих починаннях, необхідно нейтралізувати загіку і сташка якщо вони будуть робити щось не те.

Віталій
15.03.2017 at 17:14

А можна вапрос? Я змирився, що Ви пишете “комОнхоз”, але чому Ви постійно пишете моє прізвище з маленької букви?)))

Денис Житник
15.03.2017 at 17:58

Якщо мали можливість замітити, то не тільки ваше прізвіще я так пишу, а от Шеремета дійсно заслуговуе, щоб його прізвище писалося з великоі букви, як такого, що користуеться великим ступенем довіри і думаю що не тільки у мене.

Анатолій
15.03.2017 at 18:19

Що такого конкретного зробив Шеремета і чи довів він хоч одну озвучену ним справу до кінця?
Бо виступати з Карпенко на ТВ багато розуму не треба) А де результати?
Пані Карпенко демонстративно, як вона вміє, передала на сесії Редчику матеріали про Промзоні і дала йому напутствіє – продовжувати розпочату справу Карпенко-Шеремети. Казала, що по цьому факту відкрили кримінальне провадження. А потім вияснилось, що це провадження по ділянках Військового санаторію.
Короче, так запутали, що самі не розуміють)

Віталій
15.03.2017 at 18:43

Ви не відповіли на моє запитання))) Чому?)))

Денис Житник
15.03.2017 at 19:20

Шеремета на жаль не прокурор, не слідчий, не суддя, не кат. Він з Карпенко передав матеріали правоохоронцям, а ті замяли розслідування. Так може й він небагато зробив, але головне мотивація і направленість його дій проти корупціі, я переконаний, що він ще себе покаже з хорошоі сторони це тільки початок. Якщо в нього буде більше можливостей і повноважень то він зробить більше. Порівняйте його з іншими депутатами, більшість із них лобіюють своі корупційні інтереси, а ті хто цього не робить, то голосують так як ім кажуть, що теж нікуди не годиться. Майже всі вони причетні до корупціі, а Шеремета один з небагатьох хто намагаеться з нею боротися, що дуже важко, відрубав одну голову гідрі корупціі, а на іі місці виростае дві, або три. Анатолію я не знаю чому Вам не подобаеться Шеремета, але ні у Вас ні у кого немае у чому йому дорікнути. Виступати по ТВ і розум був треба і тим більше сміливість, тому що вони кинули виклик корупційні системі і фактично всім начальникам, що психологічно досить важко зробити. Вони були одними з перших хто почав ламати стереотипи. Іншим це було зробити слабо тільки хвости по під сраки попіджимали, а хитрий лис мельничук зі сторони піджугував іх. Довести справу до кінця мають правоохоронці, редчик з депутатами, серед яких і Ви Анатолію, це вже не у владі Шеремети. Але ім не вигідно це робити, серед них напевно є власники роздеребаненоі землі, скоро ви знову в змозі будете побачити деклараціі посадовців, де є роздеребанені земельні ділянки. Панове депутати створіть комісію, проведіть службове розслідування, передайте результати правоохоронцям, створіть посадовцям міськради такі умови в роботі щоб вони землю добровільно повернули місту. До речі перед виборами давали обіцянки розібратися із земельним дерибаном, так що флаг Вам в руки. Звертаюсь до Редчика, Шевченка, Кондратовця, Терещука (Русланчик тобі дуже політичні бонуси на майбутне знадобляться, а з твоіми звязками, будуть боятися палки в колеса ставити і твому начальству це сподобаеться, я це всерьоз без іроніі кажу, полумай порадься не пожаліете) Анатолія, Мена (якого я підозрюю у депутатстві від свободи) та інших депутатів ініціюйте це питання у раді обіцяю Вас на форумі захищати, від нападок що Ви для піару це робите і люди також Вас підтримати готові, а землю можна нужденим передати, тим же атошникам. Навіть прізвища Ваші з великоі букви написав у якості заохочувального бонусу.

Денис Житник
15.03.2017 at 19:40

А хіба не здогалуетеся чому

Віталій
15.03.2017 at 19:48

Геніальна фраза:” “підозрюю в депутатстві…”))))))))))))))))))))

Віталій
15.03.2017 at 19:49

В мене лише одна версія: Ви просто безграмотна людина))).

Денис Житник
15.03.2017 at 20:05

Ну якщо легше то можеие так вважати, але коли пишу прізвище Шеремети, то стараюсь його написати грамотно, от і здогадайтесь чому.

Денис Житник
15.03.2017 at 20:09

Все геніальне просте, нащо велосипед придумувати, в контесті того коментаря зрозуміло що я хотів сказати, депутат від свободи який коментуе на форумі під ніком, звичайно він не признаеться це його право, от і я і будь хто має право підозрювати хто ж це такий може бути.

Віталій
15.03.2017 at 20:34

А Ви часом стійку на задніх лапках не виконуєте, виляючи при цьому хвостиком, коли пишете Вовкине прізвище?)))

Денис Житник
15.03.2017 at 20:48

віталію лапок в мене не мае, е ноги і руки, стоячи форум не коментую в основному лежачи у ліжку на смартфоні, а хвостика в мене як в тварини ззаду не має, є тільки хвостик спереду, а виляеться передній хвостик, як і усіх осіб чоловічоі статі, короче самі знаете як, а якщо з якихось причин не знаете чи вилявся давно то мені вас шкода, я надіюсь що поки задовольнив вашу цікавіть для стимуляціі ваших еротичних фантазій, якщо є запитання ще будь ласка…

Віталій
15.03.2017 at 20:55

Ну спробую запитати: Вам тема матеріалу цікава? Чи Ваш потолок цікавості – це специфіка написання мого та Вовкиного прізвища в перервах виляння хвостиком?)))

Денис Житник
15.03.2017 at 21:05

Віталію тема цікава, але ви наманаючись потролити мене задавали мені тупі питання і отримали тупі відповіді, самі винні, все закономірно, що спровокували тей отримали.Напевно повилювання хвостика вплинуло на хід ваших думок у той момент коли ви мені задавали тупі питання, краще б у той момент розібралися б з потребами вашого хвостика. Якби щось серьозне писали то було б про що по делу поговорити.

Віталій
15.03.2017 at 21:10

Перепрошую, але більшість Ваших коментарів – справді тупі))) Ви сформували в мене, і я переконаний, що в багатьох інших коментаторів ГФХ, враження про себе. Так що звиняйте за тупі питання. Як на мене, то їх рівень цілком відповідає Вашим коментарям))).

Денис Житник
15.03.2017 at 21:27

віталію може я і справді інколи туплю, та мене е кому поправити, зате правду стараюся писати, а не так як ви ні нашим ні вашим, з шевченком покумилися підсунули йому статтю, проекти сумнівно відпрацювуете, терещука боітеся коменти про нього видаляете, я більш ніж впевнений що на виборах ви грали проти Шеремети, мельничук напевно казав вам відговорити його не йти в мери. Якщо я по вашому тупий то вступаючи в дискусію зі мною ви опускаетеся ще до тупішого рівня. Люди бачуть хто є хто. А на ваш хитрий зад, в свій час найдеться хвостик.

Віталій
15.03.2017 at 21:32

))))))))))))))))) Тільки одне питання…))). Ви якось ставите мене в опозицію до Шеремети. А це нічого, що він є експертом організації, яку я очолюю?))). Тобто ми з ним – одна команда…))) Як це вкладається в Ваші “аналітичні умозаключєнія”?))) Чи знову тупите?)))

Анатолій
15.03.2017 at 21:46

Денис.
А ти мабуть і є сам Шеремета)

Денис Житник
15.03.2017 at 21:50

Я Вам задам зустрічне питання тільки правду скажіть на чистоту Ви були за те, щоб Шеремета балотувався в мери чи ні і чому. Чи були у вас відповідні розмови на цю тему з Шереметою, мельничуками шевченками. Відповідь на це питання багато чого може прояснити і дасть часткову відповідь на Ваше питання. Так Ви одна команда, але ніколи не можна виключати можливості всіляких маніпуляцій.

Віталій
15.03.2017 at 21:50

Фу, Анатоліє))) Це навіть образливо порівнювати Володимира з цим непорозумінням, яке називає себе Денисом Житником)))

Денис Житник
15.03.2017 at 21:57

Анатолій, якби це був Шеремета, то Він би підписався Володимир Шеремета.

Денис Житник
15.03.2017 at 21:58

Мені навіть важко уявити що Шеремета в одній організаціі з лицеміром

Віталій
15.03.2017 at 22:01

Ага, а ще самодуром з манією величі, який, інколи, закатує істерики, лається матом, і взагалі – рідкісна скотиняка!))))))))))))))))

Денис Житник
15.03.2017 at 22:07

Правильно похвали себе

Анатолій
15.03.2017 at 22:48

Непорозуміння – це влучно сказано)))

Анатолій
15.03.2017 at 22:50

Але ж ви сам не Денис Житник. Чому самі не пишите під справжнім ім’ям?

Анатолій
15.03.2017 at 22:54

Я зрозумів, що на форумі лише два вєлікіх чєловєка: Денис Житник і Шеремета. Бо лише вони пишуться з великої літери. Пардон. І мене написали з великої. Значить ТРИ.

Анатолій
15.03.2017 at 22:57

А взагалі, яке відношення Ви Денис маєте до СИСТЕМИ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ЗАКУПІВЕЛЬ???
Краще давайте розумні пропозиції, а то в Шеремети вже тиждень мабуть і вуха і щоки горять від ваших восхвалянь)))

Денис Житник
16.03.2017 at 06:41

Вже давав пропозицію побудувати смітепереробний завод, але побачите навряд чи за ціеі влади вони візьмуться за це, нащо ім ускладнювати собі роботу.

Денис Житник
16.03.2017 at 06:49

А до ризик-менеджменту, я маю точно такеж відношення як і більшість дописувачів на цьому форумі, а Ваше імя Анатолію пишу з великоі букви, тому що не знаю хто Ви є, тут спрацьовуе презумпція добропорядності, якщо з мельничуками шевченками усе зрозуміло, то з Вами Анатолію ще не все зрозуміло, припускаю, що Ви депутат і активний дописувач на форумі.

Денис Житник
16.03.2017 at 07:01

Анатолію подивіться навкруги, яке непорозуміння між можновладцями, порозумітися вони не можуть, кожен ковдру на себе тяне, яскравий приклад конфлікт редчика з шевченком, на два украінці три гетьмани, от і поява моіх коментів на форумі це реакція на цей безлад. З моеі сторони непорозумінь немае все закономірно.

Денис Житник
16.03.2017 at 07:06

То не восхваленіе, а констатація фактів, кумирів у мене немае.

Анатолій
16.03.2017 at 07:28

Який завод? Хмільник – місто курорт. Чи ви хочете, щоб нам мусор з усієї країни возили?

Анатолій
16.03.2017 at 07:29

На форумі активні дописувачі лише депутати?

Денис Житник
16.03.2017 at 11:44

Не лише депутати, а от саме Вас Анатолію я підозрюю в депутатстві.

Денис Житник
16.03.2017 at 12:09

Анатолію може Ви і праві, але думаю що завод місту не завадить, у місті є незаконні стихійні сміттєзвалища, а колись довелося побувати на офіціному смітезвалищі під Соколовою жах був смердячий і сміття з міста курорту немае де подіти, його все більше стае з роками. Якщо буде завод на основі екологічно чистих технологій, то це взагалі буде красота і користь довкілю буде і нові робочі місця і надходження до місцевого бюджету. А чом би не приймати сміття з інших міст. Все це докладно мають вивчити спеціалісти жкг і управління економіки, чи дійсно у такому заводі є потреба, зробити опитування людей, визначити параметри необхідних виробничих потужностей, взнати що для цього треба, скільки це коштуе.До речі китайські інвестори виявили бажання побудувати такий завод під Львовом, раніше цей процес тормозився там через корупційність місцевоі влади. Редчик у нас не є корупціонером і перший крок можна зробити це щоб він дав доручення визначити потребу у такому заводі, якщо міський голова це зробить це буде дуже вагома користь і тоді за нього можна голосувати на наступних виборах.

Man
16.03.2017 at 13:10

Денис Ви це серьозно???
“А чом би не приймати сміття з інших міст”
Ваші ідеї – це непогано.
Але спустіться на землю. Які Китайці? Які спеціаласти ЖКГ? В нас елементарне не виконується, а Ви тут зі своїми пргресивними ідеями. Починати треба з найменшого.

Денис Житник
16.03.2017 at 13:38

Хто має приймати це сміття з міст, з міста прийняли і везуть на смітєзвалище, а там завал, люди викидають сміття на стихійні смітєзвалища. Згоден спеців жкг таких як треба не мае, але в любому разі Редчик мае дати ім вказівку вивчити це питання, хай пошевелять мізками, поки не пошевелять премій ім не давати,і жорстко проконтролювати, хіба це так важко нехай глянуть в інтернеті, які є обладнання для таких заводів, які дозвола треба, скільки це прибутку дасть, скільки це взагалі коштуе, інвестора пошукати, може якійсь грантові екологічні програми є. Я говору не про те що вже треба будувати, а хоча б вивчити чи доцільно це зробити. Що вони в тому жкг роблять, реформу осбб завалили, відкати по комонхозу проконтролювати не можуть, у місті срач. Сміття з міста дуже погано прибираеться, комонхоз за відкати лише думае, самі ж люди сміття де попало на стихійні сміттєзвалища скидають де попало. Смітєзвалища збільшуються і рано чи пізно може виникнути проблема куди ж його дівати з міста курорту. А от коли буде завод, то буде сміття куди дівати, це ж безкоштовна сировина.
Для того щоб справа зрушила з місця треба бажання, управлінська воля і реальний жорсткий контроль щоб це все не для галочки робилося. Якщо досвіду немае то наберуться, головне бажання мізками пошевелити, можна й перейняти чиісь передовий досвід. Мен конкритизуйте будь ласка з чого саме найменшого треба починати?

Man
16.03.2017 at 14:06

Елементарно з прибирання вулиць

Man
16.03.2017 at 14:08

Денис ці ідеї потрібно висвітлювати не на ГФХ. А гайда до Редчика, до депутатів. Бог Вам в поміч! Я тільки ЗА!

Денис Житник
16.03.2017 at 16:43

Вони всі там форум читають, от і нехай щось починають робити поки не пізно.

Денис Житник
16.03.2017 at 17:07

З вулиць забрати сміття це півпроблеми, а от куди його подіти зі сміттєзвалищ це вже ціла проблема може бути у майбутньому. Комонхоз не дуже стремиться сміття прибирати і люди також. Питання як же іх спонукати це зробити, відповідь комонхоз треба заставити це зробити це вже у владі Редчика, відділу жкг, виконкому та депутатів, якщо ж вони не здатні це зробити, то громадськість на них мае тиснути, але нажаль людей у нас більше несвідомих, не підуть вони вулиці прибирати і навіть створюють стихійні смітєзвалища. Мені здаеться, що якщо біля будинків поставити окремі контейнери для різних видів сміття, то люди б кидали так як треба по порядку і привчалися до більш високого рівня культури благоустрою. А от якщо за збір сміття ще якійсь гроші давав би смітєпереробний завод, то бомжі-санітари, школярі, ті хто хоче підробити за певний час очистили б місто, короче простимулюйте і буде результат. А чом би безробітних не направляти на прибирання вулиць, а то вони допомогу від держави отримують нічого не роблячи, от нехай міськрада відділ жкг готуе лист за підписом Редчика в центр зайнятості.
А є ще категорія осіб які притягнуті до кримінальноі і адміністративноі відповідальності із призначенням ім покарання у виді громадських і виправних робіт, іх контролюе кримінально виконавча інспекція поліціі, от посадовці міськради і мають визначити потребу в таких особах і здійснювати контроль за цим, щоб ці особи використовуючи корупційні способи не ухилялися від роботи, все це посадовці виконкому на сайті мають опублікувати, щоб громадськість у курсі була.

Денис Житник
16.03.2017 at 18:42

До речі ще один спосіб біля стихійних смітезвалищ, необхідно поставити контейнери для сміття щоб люди туди його носили, а не де не треба викидали, для того щоб поставити ці контейнери треба погодження санстанціі та купа паперів, от нехай управління жкг на чолі із загікою займеться цим питанням, а то у нас все через зад, на стихійні смітезвалища очі закривають, офіційно іх не мае і документів на них не треба, за те на контейнери документи треба, ось так і живемо.

Man
16.03.2017 at 19:13

Денис Батькович, Ви так ЯРО переживаєте за добробут Нашого міста?!
Респект Вам і впірьод в МіськРаду, до Редчика, до Загіки , а не вдома клавіатуру мучити. Думаю, що Ваші ідеї в деякій мірі або частково будуть реалізовані.

Man
16.03.2017 at 19:15

Не хочу ще 20 раз повторюватись, але від писанини на ГФХ Хмільник кращим не стане.

зінаїда олександрівна
18.03.2017 at 08:52

денис ,таке враження що ви у місті найрозумніший. так тримати, це серйозна життєва позиція- махати трусами з кущів)) я уявляю як ви собою таким розумним пишаєтесь))

зінаїда олександрівна
18.03.2017 at 09:05

а хто це такий страшний карабас-барабас терещук, що ним усіх лякають?це випадково не той цирюльник що живе за канавою і його мама має добре серце а ПАПА-маслозавод?

Денис Житник
18.03.2017 at 21:37

Зінаідо, я такий який, я є і я невинний, що я є саме таким, я переконаний що у місті є розумніші, сильніші, красивіші і успішніші за мене, я широ за них радий, із таких людей і треба брати приклад. Ви називаете це маханням трусами з кущів, я небачу сенсу ходити до редчиків загіків оббивати пороги щось просити чи писати до них, все одно толку не буде, вони скажуть, що будуть відписки, як на мене є більш оптимальний спосіб це відкривати людям очі, розворушити громаду, щоб вона себе заповажала і відчула, що влада прислухаеться до думки людей, от тоді вже можна йти до можновладців цілою делегаціею. Зіноідо запропонуйте, що на Ваш погляд треба робити. Деякі навіть і трусами з кущів негодні махати як треба. Зінаідо до речі якщо у Вас гарненькі трусики стрінги з круживами, салатового чи розового кольору від фірми-бренда “Bruno Banani” помахайте ними з кущів при дорозі, може хтось зверне увагу.

зінаїда олександрівна
20.03.2017 at 17:17

))))))

Анатолій
20.03.2017 at 21:12

А чого членами цеї групи є майже всі експєрти ГО “ПРАВО”?
Що інших спєціалістів немає?
І яке вони мають отношеніє до цього?

Віталій
20.03.2017 at 21:25

Прізвища інших спєціалістів – в студію!))) Я з задоволенням відмовлюся від цієї “почесної та вельми вдячної” справи, як розробка такого документу за дарма)))

Анатолій
20.03.2017 at 22:41

Денис Житник

Віталій
20.03.2017 at 22:51

Шановний Денис Житник. За рекомендацією пана Анатолія маю честь запросити Вас до складу робочої групи з розробки системи ризик-менеджменту для замовників, що здійснюють закупівлі за рахунок коштів міського бюджету.
Якщо Вас, а також інших спєціалістів, зацікавила така пропозиція, то прошу сконтактувати зі мною для узгодження часу та місця проведення засідання робочої групи. Мій номер мобільного – 067 425 84 95…

Денис Житник
20.03.2017 at 23:39

віталію ви, такий великий спеціаліст по закупівлях, мене вважаете тупим і безграмотним, до того ж у вас напевно все підготовлено і попередньо узгоджено, тому присутність інших осіб буде лише формальністю. Ваша команда знае як вирішити проблему, з моеі сторони повна довіра, тільки більше не робіть дурниць та не підманюйте шевченка підписуватися під вашими статтями. До речі присутність депутатів Анатолія і шевченка, який активно викривав закупівлі комонхозу та інших народних обранців буде не зайвою, саме ім прийдеться здіймнювати попередній контроль закупівель при виділенні бюджетних коштів.

Віталій
21.03.2017 at 00:27

Ну ні – то ні. Як хочете. Пане Анатолію – він не хоче…)))

Анатолій
21.03.2017 at 17:29

Денис.
Але, щось не видно продовження історії з закупівлями комонхоза. Що далі?
Чомусь не видно жодної реакції Редчика і Полонського. Чому вони не спростували в пресі звинувачення, які їм предявив Шевченко? Чи може нічго незаконного і не було – просто Шевченку не було чим зайнятись.

Man
21.03.2017 at 19:01

Анатолій.
Шевченко хіба знає, що він робить? А те що йому немає чим зайнятись, то це очевидно.
То для нього з БПП одні “неопрідільонні”, то для нього БЮТівці якісь “странні”,
а в Новій Політиці вообще “одні бандіти”, а тепер взявся за Свободу, каже що із цими розбереться на раз два.
Аби мозгів у Вас вистачило Юрій Павлович зі Свободою боротись. 🙂 Ви б краще, щось для громади міста корисного зробили.

Man
21.03.2017 at 19:06

Денисе! Погоджуйтеся неодмінно.
Хіба труселями махати з кущів це Ваше?

Анатолій
21.03.2017 at 19:57

А що Шевченку поганого зробила Свобода?

Man
21.03.2017 at 21:24

От так буває! Тільки хотів відповісти на коментар, а тут раз і його видалили. І чого б це?

зінаїда олександрівна
24.03.2017 at 09:38

Це думка явно неадекватної біоістоти з гостро виявленими ознаками параноїдальної хвороби))))

Денис Житник
25.03.2017 at 06:17

Анатолію, а редчику і полонському не вигідно спростовувати офіційно, вони роблять вигляд, що не помічають інформаційного ажіотажу, якщо начнуть виправдовуватися значить винні і тут з новою силою посипляться на них звинувачення, звичайно що редчик тихенько полонському бамбулей давав. У цивілізованих краінах посадовці у таких випадках самі ідуть у відставку.А от махінаціі там справді були, шевченко просто захотів на цьому попіаритися послухавши дороха.

Денис Житник
25.03.2017 at 06:36

Ман, напевно я передумаю і буду махати, як тореадор червоними трусами з нашитими на них серпом і молотом, короче кажучи саркастично критикувати недобросовісних посадовців, а громада поступово буде втягуватися у цей процес.

Денис Житник
25.03.2017 at 06:39

Впровадження резик менеджменту це реакція на закупівлі комонхозу,щоб надалі такого не повторювалося.

Денис Житник
25.03.2017 at 07:02

Напевно шевченко намагався створити якусь ситуативну коаліцію для лобіювання своіх якихось інтересів, можливо насолити редчику, але у політиці лебідь, рак і щука, тому для нього всі політичні сили якійсь не такі.А дійсно нафіга шевченку та свобода, напевно щось не поділили, як завжди у політиці, сиди юро тихенько , не лізь, а то ще гірше обгадишся, не має в тебе досвіду в політиці, далеко тобі ще до свободи, вчись і мотай на ус, ну хочь дорох ти йому підкажи. Як на мене і поліщук і шевченко з моральноі точки зору один одного варті, різниця в тому що поліщук хитріший, він зумів і з грушкою найти спільну мову, не плате за оренду кабелів і зараз грае свою гру, а от шевченко з грушкою щось не поділив і з редчиком пересварився. Пане мельничук ви також щось підкажіть шевченку звісно,якщо ви на його стороні, а не на редчиковій.

Денис Житник
25.03.2017 at 07:11

До речі пани шевченки, редчики, загіки, а от з поліщуківськими кабелями дійсно треба розібратися, але якщо на це буде встановлено орендну плату, то хапуга поліщук підвищить плату за інтернет і буде кричати людям що влада винна. Мороз вже намагався боротися з поліщуком і де він зараз, хоче те що прибрали мороза це не заслуга поліщука, він лише брав участь у цьому заговорі, а прибрали мороза заслужено за те що махінірував по маршрутках і підставив Анну Дядик.

Анатолій
25.03.2017 at 08:50

Денис.
Яке відношення має все те, про що Ви пишете до ризик-менеджементу при здійсненні закупівель?

Денис Житник
25.03.2017 at 08:59

А тому до вино все повязане і лишній раз не помішае спонуати когось розібратися із поліщуківськими кабелями

Анатолій
25.03.2017 at 09:56

Те, що прибрали Мороза – це заслуга лише самого Мороза)))

Денис Житник
25.03.2017 at 11:03

Так морозу і треба, тому що дуже хитрий.

Віталій
25.03.2017 at 11:51

Невже я дочекаюся, що справі буде критика, а не срач?))))))))

Денис Житник
25.03.2017 at 12:40

віталію, у владі твориться срач, тому й вони заслуговують на срач в свою адресу, як кажуть що посіяли те й пожинають. Нащо вам щось дочікувася, критикуйте по справжньому, як грушку критикували, а то тільки шевченка підманюєте під своіми статтями підписуватися

Віталій
25.03.2017 at 12:53

І все ж таки чекаю від Вас критики, а не срачу)))

Денис Житник
25.03.2017 at 14:38

Конструктивна критика вже була під іншимими статтями форуму і під ціею також, щодо ризик менеджменту скажу, що це позитивний крок влади, про що вже говорив вище. А те що взагалі у владі срач, то цей факт приховати неможливо, один з небагатьох хто хочь намагеться, щось зробити, то це Редчик,може ще когось назвіть,бо я не знаю хто ще може бути, хоча в нього мало, що виходить, але все одно це добре.

Анатолій
25.03.2017 at 18:36

Денис.
“Намагатись” і “Робити” – це зовсім різні речі)))

Денис Житник
25.03.2017 at 18:43

Він хоче, але у нього багато чого не виходить

Анатолій
25.03.2017 at 19:33

То може нехай спочатку повчиться десь в іншому місці?

Денис Житник
25.03.2017 at 19:39

Де вчитися в кого в мельнчука? Вчись не вчись а характер і якості не змінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *