Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.04.2012

В Хмільнику спробують відновити історичну справедливість щодо Синьоводської битви

Як повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника, 24 квітня в Хмільнику відбудеться наукова конференція “Синьоводська битва 1362 року – визначальна подія в історії України”. Захід буде проведено на виконання розпорядження голови Вінницької ОДА, яким було затверджено план заходів з підготовки і відзначення на Вінниччині Дня Українського козацтва та знакових подій національно-визвольної боротьби українського народу.

Конференція відбудеться 24 квітня у конференц-залі санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників» (адреса: м. Хмільник, вул. Шевченка, 20, приміщення клубу).

Реєстрація учасників з 08.30 год. до 10.00 год.

Початок конференції о 10.00

До участі в конференції запрошуються депутати міської та районної рад, члени виконкому, адміністрації шкіл міста і району, учителі історії та права, посадовці міської, районної рад, райдержадміністрації.

На превеликий жаль інформація, яку розміщено на Офіційному сайті міста Хмільника, не містить конкретизації про те, хто саме візьме участь в конференції з науковців, а також представники яких організацій погодили свою участь на цей час.

З планом заходів, які передбачені розпорядженням голови Вінницької ОДА та стосуються Синьоводської битви, можна ознайомитися за посиланням:

http://pravongo.org/v-hmilnyku-vidbudetsya-naukova-konferentsiya-prysvyachena-bytvi-na-synih-vodah/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *