Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.01.2013

В ХМІЛЬНИКУ СТАЛОСЯ ДТП… З ВИНИ КОМУНАЛЬНИКІВ?

2Нещодавно, по вулиці Фрунзе, в місті Хмільнику сталося ДТП. Водій, намагаючись уникнути зіткнення з пішоходом, спробував його об’їхати, проте машину викинуло з льодової колії на опору електромережі.
На думку водія це сталося через незадовільний стан дорожнього покриття. За відсутності належного догляду та прибирання снігу, на дорозі утворилася колія.
Після ДТП на місце пригоди прибули правоохоронці, які склали на водія протокол про адміністративне порушення правил дорожнього руху.
Згідно вищевказаному протоколу водій, керуючи автомобілем, не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечної швидкості, що призвело до зіткнення з електроопрою, чим порушив п. 13.1 ПДР за що відповідальність передбачена ст.. 124 КУпАП. Проте такий висновок, на думку водія не має під собою ніяких підстав.

Водій має намір позиватися до балансоутримувача догори по вулиці Фрунзе з вимогою компенсувати вартість ремонту автомобіля. За попередніми підрахунками вартість лише запчастин, не враховуючи ремонтних робіт. складає близько 5000 грн.

267

8 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ СТАЛОСЯ ДТП… З ВИНИ КОМУНАЛЬНИКІВ?

Небайдужий
25.01.2013 at 11:48

Як сказав би дехто: “Досіть скіґліті!”, якщо хочете їздити нормальними дорогами, беріть в руки лопати, ломи, пісок з сіллю і чістіть та посипайте їх самі. “Корона з голови не впаде” (с) В. Грушко 😆

Пронира
25.01.2013 at 12:09

Досить багато пересуваюсь нашою країною, і скажу, що така ситуація притаманна не тільки в нашому місті, але останнє фото – це аргумент…))

хмільничанин
25.03.2013 at 12:54

Да така ситуація майже скрізь , але ж ктось тай має розпочати роботу проти існуючого свавілля . Потерпілий може звернутись зі скаргою в обласну прокуратуру , копія в міську оаду та комунальне підприємство , а також має зрозуміти , що прийдеться звернутись до суду , але спава має бути виграшною , то ж хай щастить.

хмільничанин
25.03.2013 at 12:56

Вибачте,не дописав скаргу також потрібно написати ще й на дії працівників ДАІ.

КотЄ
25.03.2013 at 22:25

Якщо до чоловіка прийшла весна і він забув що під колесами лід, вина в цьому точно не комунальників, але ж згадаємо чий це сайт))) В нас таких шумахерів з побитими бамперами пів міста їм що комунальники бампери ламають?)))

LEON
26.03.2013 at 07:57

Да))) Оце зморозив. …до чоловіка прийшла весна…

GRAB
26.03.2013 at 20:15

Протоколи чомусь пішли на суд як два різні непов’язані провадження. Протокол на водія розглянули одразу та присудили 340 грн штрафу за “Неврахування дорожніх умов” (водій рішення суду не оскаржував оскільки планував поїздку закордон, а водійські права йому могли повернути лише в обмін на квитанцію про оплату штрафу або рішення суду про його невинність). А от протокол на начальника КП Хмільниккомунсервіс Полонського розглядався в суді тричі. Двічі матеріали відправлялись назад в ДАІ на доопрацювання оскільки даішники не правильно склали акт огляду ділянки (склали акт який не відповідає належній в 77наказі формі). При цьому недоопрацьовані матерали по дорозі в ДАІ пропадали, находити їх допомагали неодноразово надіслані водієм інформаційні запити. У відповідях на запити ДАІ відповідала, що матеріали доопрацювали та відправили на суд, але суд розглянувши матеріали, відправляв їх знову на доопрацювання – ніякого доопрацювання не було. Тоді довелось звертатись до прокуратури зі скаргою на бездіяльність ДАІ, оскільки 3 місяці таких “переадресацій” закрили б справу за сроками давності. В прокуратурі нічого кримінального не побачили, але на останньому розгляді справи матеріали дивним чином доопрацювались. Слухання справи відбулось, Полонський прийшов на суд із адвокатом/представником, та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів П’ятківським. Адвокат/представник гнув лінію захисту відштовхуючись відсутністю доказів того, що фотографії з рулеткою зроблені саме на місці ДТП. На доказ того, що вулиця Фрунзе в момент ДТП була в належному стані адвокат надав дорожній лист комунальників, в якому було вказано, що за годину до ДТП вулиця начебто була посипана. Також адвокат Полонського зазначив, що чомусь акт огляду складений на вул. Фрунзе, а сам протокол складений на вул. Леніна. Суддя запитала Полонського де він підписував ці матеріали, але він не дочекавшись підказки адвоката сказав, що він забув. Суддя повідомила, що йде до нарадчої кімнати для ухвалення рішення, з рішенням можна буде ознайомитись з постанови. Але коли сторона водія звернулась до канцелярії суду з проханням надати постанову, почули відмову: “А ви в цій справі ніхто! Ніде не вказано що ви потерпілі!
Ось таке прозоре правосуддя, тепер, не те що будь-який громадянин, а навіть учасник ДТП не може взнати чи поніс відповідальність посадовець. До речі в єдиному реєстрі судових рішень постанови теж немає…
За неперевіреною інформацією суд визнав вину Полонського та наклав стягнення 850грн, але він оскаржує рішення суду.

Небайдужий
27.03.2013 at 10:48

“Неужели в этой стране никогда не будет весны?”…
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gMH9xpYUbTA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *