Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.06.2012

В Хмільнику створено координаційну раду руху «ЧЕСНО»

22 червня, за наслідком проведення презентації Громадянського руху «ЧЕСНО», було створено міськрайонну координаційну раду цього руху. До складу координаційної ради увійшли представники міських та районних громадських організацій. Керівником  хмільницької координаційної ради руху «ЧЕСНО» було обрано лідера громадської організації «ПРАВО» Віталія Дороха.

За тиждень мають відбутися збори координаційної ради. Під час яких буде визначено план подальших дій, а також вироблено механізм залучення до руху «ЧЕСНО» представників інших громадських організацій міста та району.

Для довідки:

Громадянський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства “Новий Громадянин”. Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції “Фільтруємо парламент за 24 години” – рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.

Мета Руху – активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Символ кампанії – часник – засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою.

Учасники Руху розробили для кандидатів громадські критерії доброчесності, серед яких, зокрема, такі:

  • відсутність фактів порушень прав і свобод людини
  • незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців
  • непричетність до корупційних дій
  • прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя
  • особисте голосування в парламенті
  • участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів

Спільно з журналістами та громадськими активістами учасники Руху перевірять нинішніх і майбутніх депутатів на відповідність цим критеріям.

Учасники Руху будуть публічно вимагати у політичних сил визнати громадські критерії та не допустити до участі у виборах тих кандидатів, які їм не відповідатимуть.

Ініціатива відкрита для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть брати участі у виборах.

Більше інформації за посиланням: http://chesno.org/

 

 

 

32 Comments on “В Хмільнику створено координаційну раду руху «ЧЕСНО»

Волошка
24.06.2012 at 20:27

Цікаво))) Навіть здогадувалася, хто буде керівником координаційної ради руху в Хмільнику))) От халепа. Хоч бери, і не йди в депутати – зразу заріже, бо в Його високості немилості)))))))))) 

і шо?
24.06.2012 at 21:23

ХТО???)))

Віктор
25.06.2012 at 10:13

Список КР в студію!!!

Волошка
25.06.2012 at 11:53

Ну да. Хто ще став членом координаційної ради? Чому немає списку? Чи це чесний секрет?))))

Сергій
25.06.2012 at 13:23

А хіба це має важливе значення? Чи ще хтось хоче запропонувати свою кандидатуру?

Віталій
25.06.2012 at 15:33

))) Тим учасникам презентації, яким зараз цікаво взнати, хто увійшов до КР. варто було залишитися, а не розходитися…))) Особливо це стосується журналістів…)))
Якщо серйозно, то список організацій і окремих осіб ми оприлюднимо після проведення зборів, які мають відбутися на наступному тижні…

Волошка
25.06.2012 at 18:55

)))) Так, пам’ятаю. Одну журналістку попросили залишитися))))…Всі інші журналісти пішли, бо мав підписуватися маніфест саме тими, хто хотів стати членом координаційної ради в Хмільнику-) Всі, хто став членом Ради – залишалися)))

Волошка
25.06.2012 at 18:57

До речі, пане Віталій. Не перекручуйте, так як ви вмієте)) Пан Бардин чітко висловився – залишаються лише ті, хто бажає долучитися до “Чесно”, всім іншим він помахав ручкою))) все і так зрозуміло, хто там залишився)))))) 

Віталій
25.06.2012 at 18:58

А хто забороняв залишитися й іншим журналістам?))))) Все ж таки в нас в країні свободу слова ніхто не відміняв. І в спину ніхто нікого виштовхувати не збирався…))) Так що не варто нарікати, а потрібно було просто залишитися…)))

Волошка
25.06.2012 at 19:01

))))) ну, я знаю, що Ви вмієте все перекрутити на свій лад)))) до речі, а мені Вам надсилати запити, щоб отримати потрібну інформацію, чи Ви просто так вирішили повиламуватися?))) Розумію, що особлива інформація для обраних, але все ж таки – я Вас попросила надати мені деякі дані з заходів. Чи писати запит?))))

Віталій
25.06.2012 at 19:03

))))))))))))) Ну спробуй запит… На інформацію… А ми потім на офісі всі дружно поржемо…))))))))))) А якщо серйозно, то ти знаєш, де той офіс знаходиться… Приходь якщо щось тра…)))

Волошка
25.06.2012 at 19:05

ну от. приходь. А по інтернету слабо? ))))))

Віталій
25.06.2012 at 19:07

А запит слабо? Щоб повеселити всіх на офісі?)))

Ярина Шляхова
25.06.2012 at 23:38

Про що спорите, панове? хочеться поговорити, то просто зберіться на нейтральній території, десь за чашечкою кави і поговоріть, навіщо ж доставати одне одного?)) І корисно і смачно))

Волошка
26.06.2012 at 11:38

))))))))))))))))))))))))))))) Пані Ярино, ми не сперечаємось. 
А Ви Віталію не лякайте мене тим, що ви всі дружно там на офісі посмієтеся з мене…  Аби не плакали)))) Доведеться все ж таки один запит надіслати)))) смійтеся на здоров’я… ))

Віталій
26.06.2012 at 13:43

))) Сміятися я збирався (і збираюсь) не з тебе, а з твого запиту…))) Надсилай – чекатимемо з нетерпінням…)))
 

Волошка
26.06.2012 at 21:51

Цікаво, що може бути смішного в запитах? Писати буду без помилок, та й, думаю, по деяких зразках не важко буде написати))) то що там смішного?

Віталій
26.06.2012 at 21:56

))))))))))))))))))) Візьми Закон України “Про доступ до публічної інформації”… Добре ознайомся, зокрема зверни увагу на те, що це взагалі, ота публічна інформація, хто є розпорядником публічної інформації, за яких умов громадська організація може підпадати під дію цього закону…))) Потім визначся з тим, до якої організації надсилатимеш запит і чи взагалі ця організація, наприклад громадська організація “ПРАВО” вповноважена надавати таку інформацію…))) От тоді зробиш висновок чи варто взагалі тут згадувати про запити на інфоромацію і сама зрозумієш, чому ми на офісі сміятимемося з них))) Мені чомусь шкода, що скільки пропрацювавши в громадській організації “ПРАВО” ти так і не засвоїла елементарних речей…

Волошка
26.06.2012 at 22:08

))))) ой, ну прямо вже. не можете давати відповіді на запити – не вмієте?))))тільки вимагати від когось щось вмієте)))) ну, а те, над чим я працювала в організації – я засвоїла непогано. Слава Богу, що ніколи нікому не надсилала запитів)) вчіть своїх членів, хай засвоюють все те, що скажете (я мала на увазі членів організації, а то ще скажете своїм-нашим друзям, що я їх образила, і скажете, щоб вони зі мною не спілкувалися))))) 
 

Віталій
26.06.2012 at 22:11

Чекаємо на запити)))

Волошка
26.06.2012 at 22:27

))) от тільки сумніваюся, що прийде відповідь. або прийде вже тоді, коли мені не знадобиться… пришлю до вас “гонца” з нової пошти – так може буде швидше)))) 

Віталій
26.06.2012 at 22:30

В законі чітко визначено терміни розгляду запиту на інформацію, а також шляхи оскарження відмови…))) Дєрзай і успіху!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Волошка
26.06.2012 at 22:35

))))))))))))))))))))))) ой, ладно. Набридло вже прикалуватися. Дякую за цікаві коменти, і розяснення щодо запитів… а то мені ниньки далеко до тих матеріалів, які колись надсилав ІМП))) вибачте, що забрала ваш дорогоцінний час)))))))) залишайтеся здорові;))))

і шо?
28.06.2012 at 15:00

Почитав коменти, тобто діалог. Склалось враження, що Право це не громадська організація, а якась секта, оскільки боїться давати інформацію прикриваючись нікчемним законом, мабуть перейняли досвід у влади.

Віталій
28.06.2012 at 15:15

))) Ага, секта… Свідків конституційних прав і свобод людини і громадянина…))) Ви не уважні. Ніхто не приховує інформації. Я запропонував Аллі прийти на офіс і отримати все, що їй потрібно. Мова взагалі йшла про можливість застосування Закону України “Про доступ до публічної інформації” для того, щоб надіслати запит на інформацію до громадської організації…)))  Пропоную уважніше читати і матеріал, і коментарі (діалоги))) до нього.)))))
в мене питання, а чому Ви такий гарний закон називаєте нікчемним?)))

і шо?
02.07.2012 at 21:00

То чому спиоок не опублікувати на форумі? Чим позбавитись зайвого клопоту. Не всі ж можуть прийти в офіс і ознайомитись з інформацією, а тут прочитав- і добре. На членство в координаційній раді мало хто схоче претендувати, а от перейматись такими  подіями або ж надати необхідну інформацію, що заслуговує на певний інтерес стовно тієї чи іншої особи, таких буде більше, але от біда – до кого звернутись? Стосовно такого гарного закону  то він може й і був би гарним, якби мав чіткі, конкретні, недвозначні формулювання і не позволяв маніпулювань при його застосуванні. Через це й регіонали  позволили пропихнути його опозиції.

Віталій
02.07.2012 at 22:28

Звертатися можете до мене. моя електронка: doroh-hm@yandex.ru
Маю питання: а що Вам не подобається в законі? Тільки прошу не розпливатися “мислю по древу”, як ото люблять робити окремі міські чиновники… Прошу дати чітку відповідь і назвати норми, які не конкретні, нечіткі, мають недвозначні формулювання, і дозволяють маніпулювати при його застосуванні…

і шо?
04.07.2012 at 22:04

Ви ще не завоювали моєї довіри, як і більшості читачів. Може хто в списку з моїх особистих друзів чи добре знайомих, а вони самі соромляться про це сказати. А що стосується Закону України “Про доступ до публічної інформації”, то бачте ви вже самі в курсі  відписки  на кшталт “мислю по древу”. Коментувати такий документ я не маю морального права. Не переймайтесь Віталію, частіше листуйтесь з органами влади і врешті решт зрозумієте самі.

Віталій
13.07.2012 at 22:15

))) Не пишіть дурниць щодо “мислю по древу” і відписок органів влади… Якраз тут закон чітко говорить, що відповідь не по суті питання вважається неправомірною відмовою в доступі до публічної інформації…))) Пропоную краще ознайомитися з законом))) Даю Вам шанс все ж таки назвати хоча б один недолік вказаного Вами закону (заздалегідь погоджуюся. що недоліки справді є. Але пропоную саме Вам вказати на них, а не кидатися словами)))))))
До речі. по темі статті. Сьогодні знайшов матеріал, в якому говориться про те, що “УДАР” Кличка передав спискок своїх кандидатів-мажоритарників до руху “ЧЕСНО”. По нашому 13 округу має йти Шинькович Ігор Васильович. Хтось може про нього щось розповісти?

Небайдужий
13.07.2012 at 22:43

Вперше чую… І це вже непогано 😉

Віталій
13.07.2012 at 22:50

Я накопав, що під час виборів 2010 року, він був (якщо це він))))) довіреною особою кандидата в Президенти пані Супрун… А ось дещо цікавіше: https://sites.google.com/site/cvkshmilnyk/kontakti Зверніть увагу на імя начальника санаторію…)))

Небайдужий
14.07.2012 at 11:42

Начальник “мертвого санаторію”….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *