Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.04.2017

В ХМІЛЬНИКУ СУТТЄВО МОЖЕ ЗРОСТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

На Офіційному сайті міста Хмільника з’явилося повідомлення Хмільникводоканалу про намір змінити тарифи на водопостачання та водовідведення.

За поданими розрахунками тарифи можуть зрости в кілька разів.

Для порівняння:

Теперішні тарифи Нові тарифи
1) по водопостачанню:

– для населення: 6,00 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для бюджетних установ міста: 8,88 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для інших споживачів: 8,88 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

2) по водовідведенню:

– для населення: 4,00 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для бюджетних установ міста: 6,00 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для інших споживачів: 7,50 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1) по водопостачанню:

– для населення: 10,97 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 1,83 грн.;

– для бюджетних установ міста: 31,52 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 5,25 грн.;

– для інших споживачів: 31,52 грн (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 5,25 грн.;

2) по водовідведенню:

– для населення: 7,98 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 1,33 грн.;

– для бюджетних установ міста: 14,40 грн (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 2,40 грн.;

– для інших споживачів: 14,40 грн (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 2,40 грн.;

 

13 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ СУТТЄВО МОЖЕ ЗРОСТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Мега Холмс
06.04.2017 at 18:25

Дедукція підказує мені що хтось oxy*в!

Денис Житник
06.04.2017 at 20:01

Дивився на сайті міськради про ці тарифи, позитивом є те що опублікована структура собівартості, але постае питання наскільки правдиві іі складові і чи закупівля реагентів і палива для водоканалу проходила через прозоро.

Анатолій
06.04.2017 at 20:12

Денис.
В Вас є шанс довести, що Ви не теоретик а практик. Візьміть зверніться в Водоканал, нехай вони вам все дадуть, що Вам потрібно.
А щодо структури – це вимога КМУ, а не якісь там поблажки Водоканалу)

Волонтер
07.04.2017 at 10:34

В мене постає питання а чим визвані такі тарифи на воду та водовідведення що вода стала чистіша? ні що труби по місту нові поставили? ні що прориви закінчилися по місту? ні тому мені не зрозуміло про такі тарифи, якось в інших містах таких як хмільник по чисельності населення тарифи на багато меньші, я не буду заперечувати ну якби в нас в місті було би все добре з водопостачанням то тоді ці ціни були би оправдані і люди би не виставляли претензії.

Анатолій
07.04.2017 at 17:49

Волонтер.
А кому ти ставиш свої питання?

Сеня
07.04.2017 at 22:44

Я також підтримую більшість дописувачів, підвищення придумані бовдурами. Нехай люди на водоканалі працюють по старим зарплата, вони ж гівно качають хіба то люди… і хай Водоканал за електроенергію платить по тарифам 2008 року. І нехай РЕС хай тільки не прийме таких платежів ми всі гуртом підемо до них і скажемо “но-но-но так не можна, і пальчиком так помазаємо з сторони в сторону…” І транспорт заправляють хай тим бензином, що при савку в посадках виливали, навіщо за нього платити на АЗС та ще й по таких цінах. І ще хай за рахунок старого тарифу куплять труби та матеріали за сталими ще від савка цінами і хай всі труби поміняють, щоб не рвали, а і ще в них має ще прибуток вилізти на кілька мільйонів, за них заходи вжити з суцільну модернізації та енергозбереження. Читаєш ніби в казці… Люди, Гагаріна давно вже прилетів, а ви ще десь в міжпланетних просторах загубилися. Я вважаю, що краще сидіти без води, але з дешевими тарифами, а ніж з водою і скорегованими тарифами…

Тарас
08.04.2017 at 08:57

От тільки не треба тут цього пафосного сарказму. Якщо вартість послуг Водоканалу в Хмільнику і інших містах відрізняється в рази то, мабуть таки, є якась проблема. І треба її вирішувати, а не тупо збільшувати тариф до якихось фантастичних цифр.
Якщо після збільшення тарифу водоканал за виручені кошти терміново почне ремонтувати свою мережу щоб уникати втрат, то таку позицію ще можна зрозуміти і погодитись на тимчасове підвищення тарифу, але про такі плани я щось не чув.
Ще кілька років тому польські експерти за свої гроші провели дослідження стану наших водопровідних мереж та написали рекомендації по виходу з кризи. Наскільки мені відомо Водоканал і Міська рада палець об палець не вдарили, щоб скористатись цими рекомендаціями.
Простіше ж тупо підняти тариф. Правда?

Анатолій
08.04.2017 at 11:45

Цікаво було б побачити для порівняння тарифи для населення в інших містах Вінницької області.

Сеня
08.04.2017 at 19:36

А польські колеги чосом не написали кіко грошей потрібно, щоб усе що вони написали на папері втілити в життя, можливо там і розумні думки, не бачив тому коментувати не буду. Пічка паперу 32 грн. На ній можна надрукувати стільки планів для Хмільника, що й кількох державних бюджетів не вистачить… Потрібно бути реалістами, я не кажу що не потрібно планувати роботу на перспективу а йти старими набитими коліями. Потрібно планувати заходи, але саме основне джерела фінансування цих заходів. Якщо в новому тарифі водоканал включив кошти на розвиток, знасіть молодці і якщо їх правильно використають то в майбутньому всі плптитимуть менше, якщо цієї складової немає, то це шлях в нікуди просте проїдання ніякого розвитку …

Віталій
08.04.2017 at 21:02

Польські колеги не могли, в принципі, зазначити вартість. Хоча б через те, що ціна доляра коливається. Але вони зробили класне дослідження, яке мало б лягти в основу Стратегії реформування водопостачання в місті. Після цього варто було розробити план її реалізації по рокам. На жаль, цього нічого не було зроблено до цих пір.
А кошти. Кошти знайти завжди можна. Це і, власне, міський бюджет, це і обласний бюджет, це і ДФРР. це і міжнародна підтримка (останнє – цілком реально, бо це напряму пов’язано з екологією і міжнародні інституції такі заходи дофінансовують).
Але! Жоден фонд не дасть коштів, якщо це буде якась ситуативна діяльність. Фонди хочуть бачити чітку стратегію і план її реалізації. Без цього – ну ніяк… А в нас, на жаль, навіть й кіт не валявся в цьому напрямку…

Анатолій
09.04.2017 at 16:25

Шановні дописувачі.
Якщо в вас є зауваження до нових тарифів, пишіть не на форум а в Водоканал:
Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 календарних днів із дня публікації цього повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, за адресою: 22000, м. Хмільник, вул. Вугринівська, 130, ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал», тел.: 2-31-43, 2-30-44.
06.04.2017

Різноробочий
02.05.2017 at 12:28

А що там чути з новими таріфами? По скільки має бути водичка для народу?)))

Олександр
25.09.2017 at 21:17

Роздягать людей як хочуть! Тарифи підняли в 2 рази, а де серсвіс кращий в 2 рази??? В 9 вечора хрін помиєшся, напір такий потужний, що колонка і не реагує!!! Так хочеться матом писати на бабло людей розводите дак обладнання закупіть нормальне, КОЗЛИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.