Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.08.2014

В ХМІЛЬНИКУ ТАКИ ОБМЕЖИЛИ РЕЖИМ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ В НІЧНИЙ ЧАС… і знову – з порушенням законодавства…

demotivators.org.ua-129496-3Виконавчий комітет Хмільницької міської ради прийняв рішення, яким обмежив режим роботи закладів торгівлі в нічний час.

Відповідне рішення набуде чинності з 25 серпня.

Таким чином на території міста Хмільника робота «нічних» закладів торгівлі буде обмежена з 24.00 до 7.00.

Як зазначається в рішенні, такі дії зумовлені необхідністю «впровадження державної політики щодо попередження вживання  алкогольних  та слабоалкогольних напоїв серед населення», «врахувавши подання правоохоронних органів щодо питань зміцнення законності і правопорядку на вулицях та інших громадських місцях міста Хмільника», а також враховуючи «побажання мешканців міста, висловлені на загальноміській нараді».

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

За своєю суттю зазначене рішення виконавчого комітету міської ради є регуляторним актом. Для його затвердження мала б бути витримана відповідна процедура: внесення до річного плану регуляторної діяльності, оголошення про оприлюднення, власне – оприлюднення проекту рішення, і головне – проведення його громадського обговорення. Всього цього зроблено не було… Міська влада черговий раз порушила закон про регуляторну політику. Висновок – це рішення виконавчого комітету міської ради має бути скасоване в спосіб, передбачений законодавством.

14 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ТАКИ ОБМЕЖИЛИ РЕЖИМ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ В НІЧНИЙ ЧАС… і знову – з порушенням законодавства…

LEON
20.08.2014 at 05:41

Коли, де, іякі «побажання мешканців міста, висловлені на загальноміській нараді»? Як завжди, мер і його молода команда збрехали прю мешканців міста.

Зае - - ло !!!
20.08.2014 at 08:06

Бідні таксисти, де ж вони будуть “лакати” каву, загороджуючи прохід на тротуарах міста, видаючи “жлобські” коментарі на адресу містян та гостів міста? І ще одне питання, чи це рішення не перетворить АЗС “ОККО”, в повномаштабний “ГЕНДЕЛИК” ?

Віталій
20.08.2014 at 09:47

На скільки я памятаю, то подіюне “побажання” висловлювала наша Самооборона… Можу помилятися, що по моєму саме так і було… Але ідея обмежити всіх – просто дурнувата… Для того, щоб обмежити режим торгівлі хоча б одному підприємцю, потрібні підстави… Ну чого мають обмежувати когось, якщо біля його магазину не збирається натовп пяниць, немає скарг від мешканців та не порушуються встановлені правила? Якого дідька їх обмежувати? Тут має бути застосований виключно індивідуальний підхід до кожного підприємця…

Пронира
20.08.2014 at 10:31

Невже важко дослідити подібні заборони в минулому та результати такого “поліпшення”? Цей крок дешевого популізму призведе лише до нарощування потужностей самогонників, продажу алкоголю та цигарок з багажників нічного таксі…((

Хмільничанин
20.08.2014 at 13:39

хай міліція працює і розганняє натовп який п”є в громадському місці, а магазини краще працюють ( вночі приїхав з поїзда і нічого додому купити з продуктів) дурнифй закон!!!

SOS
20.08.2014 at 20:49

Для початку можна було б обмежити час продажу алкогольних напоїв,а вже потім заклади торгівлі які будуть порушувати дану заборону, обмежувати режимом роботи взагалі.

Віталій
20.08.2014 at 20:54

А чому потрібно обмежувати продаж алкоголю?

SOS
20.08.2014 at 23:05

Для «впровадження державної політики щодо попередження вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв серед населення», «врахувавши подання правоохоронних органів щодо питань зміцнення законності і правопорядку на вулицях та інших громадських місцях міста Хмільника», а також враховуючи «побажання мешканців міста, висловлені на загальноміській нараді».

Небайдужий
20.08.2014 at 23:29

А давайте ще й мереживні труси заборонимо? Ну чи хоча б обмежимо торгівлю ними? А шо? Торгівлю алкоголем можна обмежити, чому ж тоді торгівлю трусами обмежувати не можна? 😉

Віталій
20.08.2014 at 23:30

Тобто Ви маєте на увазі, що населення стане менше вживати алкоголю?))) Нен думаю. Насправді така заборона викличе сплеск самогоноваріння… існорія знає багато таких випадків… В СРСР свого часу навіть “сухий закон” вводили… І що? І нічого… Ті, хто хотів бухати – продовжував бухати… А якщо є попит – буде пропозиція… і цю пропозицію формуватимуть саме самогонники… Так що це абсолютно тупіковий хід…)))

Пронира
21.08.2014 at 11:12

Якщо заборонять мереживні труси – пікетуваиму міську раду… Серед ночі дівки у панталонах та ще й на тверезу голову – просто жах))

Romanyuk
27.08.2014 at 13:49

На мою думку не потрібно обмежувати дію таких магазинів. І боротьбу з алкоголем вести більш розумними способами. Наприклад зробіть більше спортивних майданчиків на яких люди будуть займатися спортом. Хай показують приклад, що без алкоголю жити краще. Це як 1 із багатьох прикладів.

Вікторія
20.05.2017 at 07:45

Про що ви всі пишете?Спиваються люди,недивлячись на заборону торгівлею в нічний час.В магазинах біля військового (Юрчишина і Цибуха) торгівля іде круглосуточно.Нікому немає діла до того. Атовці з санаторія дают добрий виторг,а це біда всіх нас.Яке майбутне у цих людей.у їхніх дітей.матерів і жінок.

Віталій
20.05.2017 at 14:07

І що робити? Закривати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *