Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

16.03.2013

В ХМІЛЬНИКУ ТАКИ ВІДРОДЯТЬ «ДРУЖИННИКІВ»!

drujВ Хмільнику таки відроджуватимуть дружинників – про це розповів під час наради представник міського відділу міліції.

В своєму виступі він зазначив, що «на протязі 2011-2012 років, за нашої ініціативи були розформовані громадські формування на території міста Хмільника, які, фактично, не працювали. В цьому році, спільно з міською радою звернулися з листами до підприємств, установ, організацій і багато підприємств відгукнулися на наші листb і направили списки своїх працівників, які в подальшому ми плануємо внести в списки громадських формувань, для того, щоб законодавчо закріпити повноваження цих працівників, які будуть нести з працівниками міліції спільно службу по охороні громадського порядку…».

На думку правоохоронця це спростить роботу міліції, тому що «часто є нарікання громадян, що міліція неправомірно діяла. Але якщо під час документування того чи іншого правопорушення будуть присутні сторонні люди, які не зацікавленні ніяким чином в цьому, тоді можна буде більш об’єктивно оцінювати і нашу роботу».

Свого часу питання створення в Хмільнику піднімав Василь Грушко під час семінару-наради з керівниками органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатського корпусу, керівниками правоохоронних органів та представниками громадськості, який відбувся в Хмільнику.

7 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ТАКИ ВІДРОДЯТЬ «ДРУЖИННИКІВ»!

і шо?
16.03.2013 at 13:00

а хто їм за ризик, у вільний від основної роботи, в понадурочний час, і вихідний чи святковий день доплачувати буде? уявляю толпи очманілих від радощів дружинників, що їх записали керівники підпиємств для галочки.

Віталій
16.03.2013 at 13:13

А Ви впевнені, що міліції вони потрібне НЕ для галочки?)))

Пронира
16.03.2013 at 13:37

А чому ДАІшники мовчать і не беруть собі помічників-дружинників?? Чи може в ниx відсутні “нарікання громадян, що міліція неправомірно діяла. Але якщо під час документування того чи іншого правопорушення будуть присутні сторонні люди, які не зацікавленні ніяким чином в цьому, тоді можна буде більш об’єктивно оцінювати і нашу роботу”)))

ХХL
16.03.2013 at 18:26

Чисельність МВС України складає 325 тис.осіб, яких ми з вами утримуємо за рахунок наших податків, то може дружинники будуть виконувати роботу ППС щоб хлопці не напрягались. А в Хмільнику дружинники потрібні для того, щоб патрулювати Вугринівку бо ППСники далі Приватбанку не заходять.

Віктор
16.03.2013 at 23:14

“Але якщо під час документування того чи іншого правопорушення будуть присутні сторонні люди, які не зацікавленні ніяким чином в цьому, тоді можна буде більш об’єктивно оцінювати і нашу роботу” – ви повірили, що сторонні люди не стануть не сторонніми!!!

і шо?
17.03.2013 at 13:38

я, наприклад, вірю в те, що задарма ніхто ризикувати і виконувати чиюсь роботу не стане… в наших місцевих міліціонерів зарплата в середньому становить близько 2000 грн. це в співробітників без вислуги і без серйозних звань, хто скаже яка зарплата в тих людей, яких керівники підприємств записали в дружинники. так, є ще одна когорта людей, які зобов”язані приймати участь вохороні громадського порядку – це власники вонепальної нарізної зброї, власники газових пістолетів та власники пристроїв для відстрілу гумовими кулями. однак всі власники в переважній більшості, чимало не всі, як правило впливові бізнесмени в місті або чиновники. маю сумнів, що вони вишукуючись в чергу стануть проситись виконувати роль дружинників, а хотілося б побачити…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *