Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

26.12.2014

В ХМІЛЬНИКУ ЦІЛОДОБОВІ МАГАЗИНИ НЕ ЗАКРИВАТИМУТЬ

images (1)Таке рішення було прийнято виконавчим комітетом Хмільницької міської ради. Загалом планувалося заборонити нічну торгівлю в трьох магазинах:

  • «Смак» ФОП Чабана О.О.;
  • «Візит № 3» ФОП Юрчишина П.В.;
  • «Продукти» ФОП Козловського В.І.

Але, зважаючи на заяви ФОП Чабана та Козловського, в яких зазначено що вони заборонили продаж алкогольних напоїв в своїх магазинах в нічний час, виконавчий комітет вирішив не забороняти торгівлю в цих закладах і нічний час.

Щодо магазину «Візит №3» пана Юрчишина, то виконавчий комітет вирішив зняти з розгляду відповідний проект рішення для подальшого вивчення.

Варто зазначити, що свого часу з ініціативою заборонити нічну торгівлю до виконавчого комітету звернулися працівники міліції. Таким чином міліціянти збиралися зменшити кількість порушень, які здійснюються особами в нетверезому стані в нічний час.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЦІЛОДОБОВІ МАГАЗИНИ НЕ ЗАКРИВАТИМУТЬ

Ворон-месник
29.12.2014 at 14:14

“…Щодо магазину «Візит №3» пана Юрчишина, то виконавчий комітет вирішив зняти з розгляду відповідний проект рішення для подальшого вивчення….” – Ви що? Чернь, ви хочете панову корчму закрити? Як ви посміли?! Видно, що вже Юрчишин пальчиком посварив.

Сергей
29.12.2014 at 14:50

Ви, що Варон-месник, у васі немає “синків” та “пасинків”, у нього всі однакові. А Вам раджу на майбутніх виборах надати ще більше повноважень своїм голосом петі юрчишину. А заодно і васі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *