Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

12.05.2015

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА РЕФОРМІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

«Добровільне об’єднання територіальних громад: позитивні очікування, виклики, ризики» Саме під такою назвою сьогодні на базі санаторію «Радон» пройшла науково-практична конференція. Участь в ній взяли дуже поважні гості з області – голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій та його перший заступник Андрій Гижко.

Говорили про необхідність об’єднання, аргументуючи його, перш за все, бюджетною децентралізацією, яка в контексті прийнятих в січні цього року змін до бюджетного та податкового кодексу вже дала перші позитивні результати – перевиконання місцевих бюджетів в порівнянні з минулим роком.

Андрій Гижко розповів про основні законодавчі документи та навів конкретний приклад, як об’єднання може відбуватися на практиці. Потенційним адміністративним центром він обрав с.Жданівку нашого району та навіть підрахував можливі збільшення надходжень до об’єднаної територіальної громади.

Також під час конференції можливість поділитися досвідом мали і запрошені очільники, сільські голови Козятинського, Калинівського Хмільницького районів. Думки, як і годиться, були не однозначними – всі ствердно висловлювали думку, що об’єднуватися потрібно, але так, щоб громади і справді отримали якісно кращий рівень життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *