Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.10.2017

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГРОМАДСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ З БЛАГОУСТРОЮ

Нещодавно в Хмільнику відбулося навчання для кандидатів на посаду громадських інспекторів з благоустрою. Участь в ньому взяло 6 осіб, які мають намір стати громадськими інспекторами.

В якості тренерів виступили експерти громадської організації «ПРАВО».

Під час навчання було розглянуто основні засади законодавства про благоустрій, зокрема, Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Правила благоустрою території міста Хмільника», ознайомлено присутніх з повноваженнями громадських інспекторів з благоустрою, а також ознайомлено їх з нормативно-правовою базою, яка регламентує діяльність громадських інспекторів в місті Хмільнику.

Варто зазначити, що це лише перше подібне навчання: під час наступних зустрічей кандидати на посаду громадських інспекторів ознайомляться з основними засадами Адміністративного кодексу, навчаться складати протоколи про адміністративні правопорушення, отримають навички щодо врегулювання конфліктів, а також отримають практичні навички під час спільного патрулювання з працівниками поліції.

Планується, що під час наступних навчань в якості викладачів виступлять представники управління ЖКГ та КВ місткої ради та представники Хмільницького відділку поліції.

Для довідки:

Засідання «круглого столу» відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *