Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

13.12.2017

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛОСЯ ЩЕ ОДНЕ СПІЛЬНЕ ПАТРУЛЮВАННЯ

Нещодавно в Хмільнику відбулося ще одне спільне патрулювання кандидатів на посаду громадських інспекторів благоустрою з представником поліції.
Кандидати на посаду громадських інспекторів ознайомилися з роботою поліції, провели роботу з населенням щодо дотримання Правил благоустрою, проінспектували окремі території міста на дотримання вимог законодавства щодо розміщення будівельних матеріалів та зовнішньої реклами.
Незабаром громадські інспектори мають пройти співбесіду і, після рішення виконавчого комітету, приступити до виконання своїх обов’язків.

59 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛОСЯ ЩЕ ОДНЕ СПІЛЬНЕ ПАТРУЛЮВАННЯ

Анонім
13.12.2017 at 21:22

Не по темі.
Чи правомірні діі місцевого ЖЕКа в розклеюванні списків боржників по будинках. В даному випадку ЖЕКи напевно порушують права споживачів. Розголошення даних споживача без наданоі згоди.
Списки станом на 01.01.2018 року – шото тут не так. Хіба інших способів не має. Якийсь конфуз.

Віталій
15.12.2017 at 11:53

Ситуацію потрібно розглядати більш детально. Такі данні можна розповсюджувати лише за згодою. Але не факт, що мешканці її не давали. Як варіант, їм могли дати щось підписати, де зазначалося. що така згода надається…

Анонім
15.12.2017 at 13:51

Ну і не факт, що всі жителі міста щось підписали. Нехай банки ще вивішають списки своїх боржників-чому б ні. Комунальщики хай вивішають заборгованість по з/платі. Чому це не робиться. А ось борг ЖЕКа не має питань. Більш за це напевно і в договорах цієї згоди не має.
Чому не зазначено цілу суму по будинку а не поквартирно. Чому не проводиться робота з будинковими комітетами на рахунок погашення боргу тощо. Подальшого надання якісних послуг ЖКГ в цьому будинку тощо.
І чим займається юридична служба ЖЕКа.
А питання лише в законності.
Щось робимо важне як завжди і це не тільки сказано про послуги ЖКГ.

Денис Житник
24.12.2017 at 09:35

Панове громадські інспектори саме час виходити на патрулювання і перевірити чи комунальні служби дотримуються правил благоустрою, чи посипано лід піском, а то якраз зараз несприятливі погодні умови, а комунальні служби напевно в розслабоні в очікуванні новорічних свят. Бажано навідатися на мазурівку і на сидориху уявляю що там зараз робиться, доцільно і фото зробити, а може відеорепортаж зробити з людьми поспілкуватися, що вони про все це думають. Якщо виявите, що нічого не зроблено складайте протоколи про порушення і нехай іх влада штрафуе по максимуму та щей догани оголошуе і преміі з них на цілий рік знімае. Люди не повині страждати через бездіяльність комунальних служб, які купляли дорогі трактори. Панове Редчик, Околодько,Шевченко, Дорох візтміть ситуацію під особистий контроль і заставте комунальні служби працювати так як треба, а потім проінформуйте громаду про вжиті заходи на цьому форумі у змі, на сайті міста. Авторитетів також закликаю вплинути на керівників комунальних служб, зробіть хочь щось для людей, вам стое тільки гаркнути і це краще вплине на комунальні служби ніж усі разом взяті Редчики, Околодьки, Шевченки та Дорохи…

Anonim
24.12.2017 at 19:46

Це то так, правильно, але… Напевно до повноважень громадських інспекторів з благоустрою штрафувати комунальщиків не входить. Це прямі повноваження міської ради контролювати комунальні служби міста (давати якісь там догани). А на рахунок доріг мали би зайнятися поліціанти (старе ДАІ). Дати якийсь припис тощо. В нас так роблять: хтось впав і зломав руку, ногу в Хмільнику ЧП; сталося ДТП так же само. А якщо нічого не сталося, той робити нічого не потрібно.

Денис Житник
24.12.2017 at 22:48

Громадські інспектори уповноважені протоколи складати про порушення правил благоустрою і не тільки стосовно комунальних служб, а й всіх за ким закріплена навколишня територія, а от адмінкомісія при міськраді вже мае штрафувати, а Редчик напевно уповноважений керівникам комунальних служб догани давати і преміі знімати. Тому щоб не допускати щоб люди руки і ноги ламали комунальні служби мають оперативно реагувати на зміну погоди, а міскрада з поліціею і громадськими інспекторами мають іх контролювати і несподівано підловлювати на гарячому, що нічого не робили. Може перебуваючи у постійному очікуванні несподіваних перевірок вони звикнуть хоча б більш-меньш нормально працювати. Інакше не можна, щоб коні тягнули вантаж іх треба постійно пілганяти батогом, а у ролі пряника зарплату видати. Ніхто не запрягав комунальшіків у хомут, вони самі цього захотіли. Зламали люди руки з ногами визивайте швидку, нехай всі травми фіксують, на телефон іх собі можете сфоткати, чеки за лікування і до Редчика на прийом з письмовою заявою, щоб кошти за лікування і моральну шкоду відшкодовували, статтю в газету до околодька. Надіюсь що кошти на боротьбу з ожеледицею і бурульками у бюджеті передбачені…Тож панове починаемо заставляли можновладців і комунальщиків так як у нормальних краінах, наша зброя це єдність, масовість та гласність…

Anonim
25.12.2017 at 11:02

Денисе, якщо навіть так станеться, що штрафануть комунальні служби, то адмінкомісія штрафа не дасть. Тут так не буде: Бий своїх щоб чужі боялися. А хіба закріплені території у комслужб міста якимось рішенням м/р. Тут лише обєкти благоусрою, які вних на балансі.

Денис Житник
25.12.2017 at 12:44

От напевно це десь закріплено, можливо і у статутах комунальних служб, які затверджені міськрадою, а якщо цього не мае, то це треба закріпити.

Віталій
25.12.2017 at 12:45

А чим адмінкомісія не до вподоби?) Невже не захоче штрафувати комунальні служби?)))

Денис Житник
25.12.2017 at 13:00

Більше того вона зобовязана це робити, якщо підстави будуть, якщо не зробе цього значить заангажована буде, от тоді і буде неподобатися. Та не все ж від адмінкомісіі залежить, інспектори з благоустрою мають комунальні служби підловити на гарячому і протоколи скласти та подати на розгляд адмінкомісіі…

Віталій
25.12.2017 at 13:53

Тобто питань до адміністративної комісії наразі немає?)))

Денис Житник
25.12.2017 at 15:38

Краще Віталію скажіть коли вже ті інспектори почнуть патрулювати. На сайті міськради не можна знайти ні положення про адмінкомісію ні положення про інспекторів, я розумію що вони десь є але мали б бути і у розділах дорадчі органи та громадські формування. І взагалі, от який підхід буде до цих патрулювань, може будуть патрулювати коли захочется, а коли погана погода буде то вони не захотять на вулицю вихолити, коли найдоцільніше фіксувати, що ожеледиця піском не посипана. Чи будуть вони оперативно реагувати на сигнали від жителів міста про порушення правил благоустрою. Чи достатньо у них повноважень попри вплив управління жкг, яке ймовірно буде покривати комонхоз, на те щоб скласти ці протоколи, і от чи дійсно адмін комісія буде штрафувати за наявності належно оформлених адмін протоколів…

Віталій
25.12.2017 at 17:16

Поки Ви не маєте відповідей на всі ці питання, а також не впевнені в ефективності діяльності громадських інспекторів, можете трішки “розшевелити” тих, хто за контроль в сфері благоустрою отримує гроші. Це окремо уповноважені посадові особи міської ради (Олійник, Загниборода та ще хтось з управління ЖКГ та КВ), а також працівники поліції).
Успіху))).

Денис Житник
25.12.2017 at 17:36

Чекайте Віталію по-перше переконайте мене і громадськість що ці інспектори, будуть ефективними, (хоча це покаже тільки час і те як будуть висвітлювати це у змі та на цьому форумі) а по-друге Ви ж напевно отримали грощі від спонсора за реалізацію проекту громадський контроль у сфері благоустрою, так що зобовязані надати відповідь…

Anonim
25.12.2017 at 19:04

Чи будуть громадські інспектори ефективними час покаже. Вони ж працюватимуть на громадських засадах. Кому з них захочеться по зливах ходити і болото місити. А на рахунок рішення про положення про громадських інспекторів я десь зустрічав на сайті міста Хмільника. Наврядчи там зобовязано пана Дороха щось висвітлювати на цьому форумі. Але я думаю, що пан Дорох про їхню роботу скоро щось напише, а міська рада напише про розгляд протоколів. А на рахунок того що пан Дорох щось заробив на цьому то кожному своє. Не гарно писати за те що ви пане Денисе не знаєте напевно.

Денис Житник
25.12.2017 at 19:58

Аноніме ніхто не заставляв інспекторів працювати на громадських засадах, вони самі на це підписалися. Необовязково ходити по болотах завжди, але можливо інколи прийдеться, а якщо не захочуть то ефетивність іх роботи знизиться. Я написав про те що пан Віталій щось там заробив тому що він сам поставив такий критерій, щоб я задавав питання тим хто заробляе у сфері контролю за благоустроем. Ось і я поставив питання йому повторно, як такому, що заробляе на цьому зігравши по його правилах. Всім зрозуміло, що він на цьому професійно заробляе, але головне, щоб результат був. До речі панове може колись пан Дорох розкаже на якомусь тренінгу, як заробляють гроші громадські організаціі та іх члени, от як буде слідуючий тренінг на будь-яку тему можете сходити і запитати кому цікаво. Та всеж, як і раніше казав що професійних громадських діячів багато не потрібно, достатньо кілька чоловік на таке місто, іх роль це професіонали-аналітики, які мають дивитися чи влада не дурить народ, тому й для цього багато людей не треба, а от всі інщі це масовка свідомі та активні громадяни, волонтери… Щоб заробляти на цьому професійно, треба багато знати, вчитися і працювати. Так, що всім бажаючим заробити у такий спосіб навряд чи світить все уже зайнято…

Anonim
25.12.2017 at 20:33

Що ви пане Денисе хочете добитися чи почути. Пан Дорох громадський діяч. Судячи з того, що він робить чи намагається зробити – це дуже розумна і грамотна людина. Спробуйте самі створити якусь громадську організацію та щей отримати якесь фінансування. Це дуже складно.

Anonim
25.12.2017 at 20:45

Віталію, а Ви входете до складу адмінкомісії.

Денис Житник
25.12.2017 at 21:07

Аноніме нічого я не добиваюся і почути не хочу, якщо не хоче, то хай не відповідае, все покаже час, ніяких організацій створювати не маю бажання, мені уже скоро на той світ, фінансування мені теж чужого не потрібно пенсіі вистачае, та щей діти допомагають.
До речі і без створення організаціі можна, щось робити для суспільства, а от, якщо хтось іх створюе організацію, то значить у цьому для них є певний сенс. Віталію видніше, чому він організацію створював у нього і запитайте…
Я ж у попередньому коментарі вказав так як і Ви що все дуже складно, тільки іншими словами. Крім того додам що не кожний захоче таким займатися навіть якби міг.
От пан Віталій спеціаліст у багатьох сферах і в бюджетній і жкг і ще Бог зна в яких, а от посадовці міськради, які ведуть якийсь один напрямок роботи не можуть толком розібратися, може досить вже в громадських діячах ходити, на місці мера більше би користі було б, але чогось не йде він туди…

Anonim
25.12.2017 at 21:24

Цікаво зазначили: йти в мери пану Віталію. От приставте, що пан Віталій мер міста Хмільника. Ох держіться тоді посадовці міської ради. Я впевнений що жодних спроб би не було б якусь єрунду створити. Він би всіх витренував би тоді і не один раз. І дньом і в темну ніченьку причому. Це звичайно жарт, але мер Хмільника – це цікава ідея.

Денис Житник
25.12.2017 at 21:38

Все нащо ж стільки кругами ходити і виходу шукати, як же одразу не здогадалися засватати пана Дороха на царство!!!… (все серьозно без іроніі). Тоді весь робочий процес перетвориться на безкінечний тренінг, дресирування посадовців, вони одночасно будуть робити і вчитися, як кажуть без відриву від виробництва. Зараз напевно вони його не завжди слухають, особливо коли якусь вигоду можуть мати, а тоді вони нікуди не дінуться…

Anonim
25.12.2017 at 22:04

При цьому було б раціональне використання знань пана Віталія і причому на практиці і в свою чергу на своїй шкурі (без образ так говорять).

Денис Житник
25.12.2017 at 22:29

Я думаю, що до масового шкуродерства не дойшло б, може з кимось прийшлось би розпрощатися, але переважна більшість вчасно вловили б у яку сторону вітер подув і стала б пристосовуватися до нових реалій.
Як на мене треба робити поступову заміну кадрів зі старих, які меньш вмотивовані і знають лазівки, як щось там обійти, на молодих які більш вмотивавані, і у яких є ще якійсь світлі ідеали. Треба брати таку молодь щоб у неі очі горіли…Нещодавно попросили пенсіонера Дубравського, який взагалі був демотивований, а його жінка у кожній школі буфети тримае і дітям ідло усіляке продае…

Денис Житник
25.12.2017 at 22:33

Не зрозумів де подівся коментар який я тільки що написав

Anonim
26.12.2017 at 00:21

Ваш коментар десь літає в всесвітній мережі інтернет. Ви просто цей ресурс завалили своїм коментарем, що він аж глюкнув і не знає, що йому робити.

Денис Житник
26.12.2017 at 00:27

От завтра згадаю і зранку знанова напишу…

Віталій
26.12.2017 at 01:11

Ну от які взагалі можуть бути спонсори?))) Де вони водяться???))) Скажіть, я обовязково звернуся)))

Віталій
26.12.2017 at 01:11

Ага))) Мільйон гривень від спонсора заробив)))

Віталій
26.12.2017 at 01:12

А шоб ти так заробляв на цьому, як я заробляю))))))))))))))))

Віталій
26.12.2017 at 01:13

Ой, я аж зашарівся…)))

Віталій
26.12.2017 at 01:15

Мій ротний колись казав: “Кожен баран носить свої яйця…”))). І я йому до цих пір вірю, що саме так має бути))) Кожному своє)))

Віталій
26.12.2017 at 01:15

Посадовці – не бійтеся))) Я не збираюся)))

Віталій
26.12.2017 at 01:16

А можна одразу прізідєнтом?)))

Anonim
26.12.2017 at 01:22

Вибачте но прізідентом нізя одразу ж. Нада спочатку мером, а от потім у Верховну раду, а далі піде як нада. А там і прізідентом можна).

Віталій
26.12.2017 at 01:28

От пічалька(((. Ну тоді я краще піду спати. чого і Вам бажаю))) Добраніч)))

Anonim
26.12.2017 at 01:28

Чітко сказано. А він, що баранів тримав?

Анонім
28.12.2017 at 21:40

Ну все работа пойдьот тепер. Виконком має намір рішенням виконкому призначити громадських інспекторів з благоустрою. Держітеся порушніки тепер бо прийде бригада і пальчиком помахає. Я представляю, що тепер буде). Як Хмільниччанам масово будуть шити ст. 152. Масово тому, що порушників ст. 152 ох як багато. Доречі, комунальщики тоже ждіть в гості бригаду. Зберіть колектив коли вони прийдуть, щоб на цирк безкоштовний подивилися. Я представляю як вони пенсіонерів лупити будуть, а вони меру жалітися. Ну а мер полюбому їх жаліти буде, вони ж його виборці – не поймуть якщо оштрафує. А тут щей Дорох член адмін комісії, цікаво як будуть викручуватися. Якщо він побаче що щось не так, то одразу ж експертів нашле та й ще адмін комісію витренує. Було б цікаво щоб вони без поліції ходили. Ох би їх жителі послали б і то дуже далеко. Без поліції вони же не будуть ефективними. Та і свідки їм не допоможуть бо на сусіда хто напише. Ах, як весело буде. Удачі в работі).

Денис Житник
28.12.2017 at 22:14

Розпочинати треба з перевірки роботи комунальних служб ,які найбільші порушники, а не на простих людей накидатися, головне палку не перегнути, як кажуть без фанатизму, провести серед людей розяснювальну роботу, що від дотриння благоустрою буде краще цим же людям. Якщо ж неправильно підійдуть до рехформи, то як завжди вона активно і хаотично розпочнеться внаслідок влада настроіть проти себе людей, а коли зрозуміе це, то спусте патрулювання на тормоза. Люди звикли так як ім удобно і сприймають це як належне, ніхто ж не займався питанням культури благоустрою це в дитинстві у школі треба прививати, звісно якщо влада проявить нерозумну показушну,активність, то зі сторони людей це буде ворожо агресивно, сприйнято в штики.

Віталій
28.12.2017 at 22:29

Аноніме, я був про Вас кращої думки))))). Написане – в стилі Дениса))). Найбільше потішило, що, виявляється, Дорох член адмінкомісії))). Заразив чимось Вас Денис, ой заразив)))

Віталій
28.12.2017 at 22:31

Денисе, якщо мова йде про громадських інспекторів, то до чого тут взагалі вдала?))))). Блін, хлопці, ви реально далекі від всього цього))). Причому на стільки, що аж страшно))). А, начебто ж не дурні… Пічальбєда…(((

Анонім
28.12.2017 at 22:44

Можна погодитися з тим фактом, що влада просто не може завжди тормозити і брати на себе негатив. Комунальні служби хай ЖКГ перевіряє вних хоть повноваження є на те. Як можна штрафанути тих кому виліляються кошти міського бюджету на благоустрій міста. То получається благоустрій поганий, що треба їм штрафи давати. Тоді навіщо їм гроші платити. Можна же і безкоштовно як колись, посадовці ради закачали рукави і давай місто драїти. Як же краще?! Може ці інспектори прокуратуру лупануть за смітники чи саму поліцію а… Я представляю і те що коли нардепа місцевоно, що у Київ їздить тоде лупануть. Щож тоді буде, гвалт. А якщо десь депутатів місцевих впіймають що ж це буде тоді на сесіях. О тепер я ржунімагу.

Віталій
28.12.2017 at 23:00

Пробачте, я забув, що в розумінні окремих громадян, і, скоріш за все, Вас, всі перелічені є богообраними і їх потрібно вшановувати, а не штрафувати)))) Ще раз пробачте. що не врахував такої вашої і вам подібним особливості)))

Денис Житник
28.12.2017 at 23:09

Відповідаю особо одареному главексперту, який не завжди здатний мислити більш глибоко, а мислить поверхнево чіпляючись до другорядних деталей, по перше цих громадських інспекторів люди будуть сприймати, як працівників влади, завдяки своему стереотипному мисленню, а от навряд чи інспектори зможуть іх переконати що вони не влада, хоча реально вони все ж наділенні тіею владою певними владними повноваженнями, з поліціею будуть ходити, а де хто може подумати що прислужники копів до яких традиційно довіри мало у народі, по друге у влади досить широкий простір для впливу на цих інспекторів, без влади у них досить малий обсяг повноважень http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0220-07 по третє треба досить виважено до цього всього підійти за принципом спочатку переконуй інколи потурай і мудро карай інакше люди можуть негативно іх сприймати недовіряти і вороже зустрічати сприймаючи це як наезд влади у іхне життя тому що вони звикли робити біля свого подвіря як захочуть і сприймають як належне, а сусіди на це не ображаються, а роблять так само. Так що принциповоі різниці тут немае влада і громадські інспектори нероздільно переплилися у сфері сприйняття зі сторони і у сфері повеоважень, тому мають діяти спільно. Якщо розпочати неправильно то народ настроіться проти влади яка в свою чергу може затормозити реформу, щоб прокльонів не чути. громадські діячі можуть звинувачувати і тих і інших, людей у тому що у чистоті не хотять жити, а гнів народний може проти інспекторів обернутися за те що вчать іх жити і в результаті інспектори можуть разочаруватися у неблагодарному народі для них же стараються.

Денис Житник
28.12.2017 at 23:17

А Ви уявіть більш ймовірний розвиток подій коли прийдуть до авторитета, а він псів натравить на інспекторів. Ну ладно може до такого не дойде головне авторитетів обійти.

Анонім
28.12.2017 at 23:22

Є поговорка: з ким поведешся того і наберешся. Трошки мене понесло, а по решті ні. Богообрані, та я б не сказав що я саме обраний. Просто факти то трошки жалять правда Віталію. Я не далекий, влада ж штрафи роздає. Тобто комісія яка під нею ходить.

Віталій
28.12.2017 at 23:22

Обходьте, хіба я проти?)))

Віталій
28.12.2017 at 23:23

Ще раз повторюся:Ви реально далекі від теми))) А за главексперта – дякую)))). Як на мене, то це визнання)))

Денис Житник
28.12.2017 at 23:25

Анонім починае Віталію у вас розочаровуватися, а раніше він від Вас фанатів, але напевно у процесі мислення про цих інспекторів почав розуміти що щось може піти не так. Він мислив не з точки зору експерта, а з точки зору пересічноі практично мудроі людини, яка мае певний життєвий досвід. Так що усе закономірно Віталію напевно не одна людина не експерт так подумае. Може у чомусь і наші думки збіглися але це ж його власна думка

Віталій
28.12.2017 at 23:26

Хто під ким ходить?))) Якщо це про адмінкомісію, то на неї немає впливу влади))) Це автономний орган. От коли наважитеся прийти на тренігн по бюджету, то я Вам обов’язково розповім про структуру органу місцевого самоврядування і про функцію адміністративних комісій в цій структурі))).

Анонім
28.12.2017 at 23:35

Ось вам життєвий приклад. Дали моїм друзя ще давно ще за царя гороха Грушка штрав аж 600 грн. за розміщення будматеріалів. Ось його і розглянув цей автономний орган адмінкомісія. І результат то який шалений був. Лише декілька дзвінків, до кого надо і тут номерний протокол міліції відмінили. То про який ви там орган автономний пишете а. Органіще просто. Да і щас тому бути.

Віталій
28.12.2017 at 23:37

Нічого не зрозумів. Відмінили протокол поліції? То до чого тут адмінкомісія?

Денис Житник
28.12.2017 at 23:42

Віталію аргумент Ваш абсолютно нікчемний бо нездатні його обгрунтувати, так зіграю з вами у піддавки, як кіт з мишею ви ближче до теми, ви ж з нею працювали, але нездатні миттєво реагувати на несподівані нестандартні питання як я! хоча практично не в темі. А стосовно главесперта виглядаете ви слабовато на 3 з мінусом але інших немае ось тому і глав. А от інспектори будуть ближче до теми відчують на собі людський гнів і небланодарність, а дехто кому не пощастить навіть може зуби авторитетовських псів, яких спистять з цепів за командою фас.

Віталій
28.12.2017 at 23:45

Ги)))

Анонім
28.12.2017 at 23:45

Ладно тоді була ще міліція. Вони мають право складати протоколи по багатьох статтях в тому числі і по ст. 152. Подали на розгляд адмінкомісії. Дали штраф, а через 1 чи 2 год., я вже не памятаю відмінили. Комісія відмінила адмін.Думаю, що тепер ясніше буде. І ще, Денис там видєлує, ви бачили. Вас щас за ідола рахує якому я поклоняюсь. Та ки так…

Денис Житник
28.12.2017 at 23:45

Не ми будем обходити, а це саме ваші інспектори, не особисто ваші, а громадські ви теж громадський щей керуете ними.

Віталій
28.12.2017 at 23:48

Не звертайте на нього уваги))). Я навіть не вникаю в те, що він пише))).
Щодо адмінкомісії – зрозумів. Ну що ж поробиш – корупцію і телефонне право ще ніхто не відміняв))). Я нас в судах корупція процвітає, що вже говорити про адміністративні комісії. Хоча я з впевненністю можу сказати, що якісний склад комісії за Редчика набагато кращий, ніж за Грушка.

Анонім
28.12.2017 at 23:48

Подякував за мислення у правильний бік.

Денис Житник
28.12.2017 at 23:49

Хороша міна при погані грі явно не прикрашае главекспета

Анонім
28.12.2017 at 23:51

Хоть щось радує. Ладно досить цього ажіотажу. Пора спати. Цього разу вже я вам порекомендую спокойної ночі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.