Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.01.2014

В ХМІЛЬНИКУ ВІДСТЕЖУВАТИМУТЬ ЯКІСТЬ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

liviaВ Хмільнику проводитимуть моніторинг з метою «визначення рівня задоволеності хмільничан наданням комунальних послуг». З цією метою створено «гарячу лінію» для збору оперативної інформації про якість надання комунальних послуг.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Інформація приймається за телефонами:

2-25-16 (цілодобово),

2-00-90 (у робочі дні, понеділок – п’ятниця, з 08.30 год. – 17.30 год.).

Зважаючи на критичну ситуацію, яка склалася в сфері житлово-комунального господарства міста Хмільника, переконливо просимо хмільничан не мовчати та повідомляти про «якість» комунальних послуг за вказаними телефонами.

6 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВІДСТЕЖУВАТИМУТЬ ЯКІСТЬ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

LEON
04.01.2014 at 12:26

Зважаючи на критичну ситуацію, яка склалася в сфері житлово-комунального господарства міста Хмільника, переконливо просимо хмільничан не мовчати та повідомляти про «якість» комунальних послуг за вказаними телефонами.
Критична ситуація в якій сфері ЖКГ міста?  Можливо критична ситуація з проплатою комунальних платежів та їх використання?

Віталій
04.01.2014 at 15:37

То причина ситуації… Причому – не єдина причина. ГФХ вже неодноразово писав і про зменшення відсотка, якай надходить до бюджету ЖЕКу від оренди майна, що знаходиться на його балансі, і про невиконання фінансових планів комунальними підприємствами, і про ремонти житлових будинків, і про ситуацію з підняттям квартирної плати, яке так і не відбулося, іще багато про що… Ось це і називається – кризова ситуація…

LEON
04.01.2014 at 16:27

Ура! Зрозумів! Ми будемо звертатися про “якість” надання послуг, зменшення тарифів а вони шляхом підняття квартирної плати і.т.д.  і. т. п., навішування локшин на вуха, та викручуванням рук, будуть вести покращення. Ну блін написав таке, що сам нічого не можу зрозуміти. Що вони хочуть від нас?)))))

Віталій
04.01.2014 at 17:11

Напевно задумувалося, що на “гарячу лінію” повідомлятимуть про пробеми, які виникають в сфері ЖКГ…))) Але в нашому випадку той телефон справді став би гарячим… Та й не думаю, що більшість питань, які виникають в цій сфері, можна було б вирішити по телефону…)))

LEON
08.01.2014 at 12:37

Сфс ніера ЖКГ для нашого міста і для держави в цілому це проблема із проблем. Звони не звони, всерівно в даний час, ця влада нічого не вирішить.

LEON
08.01.2014 at 12:39

Вибачаюся, перше слово в попередньому коментарі Сфера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *