Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

03.09.2014

В ХМІЛЬНИКУ ВОДІЇ ВИСАДЖУЮТЬ ДІТЕЙ З МАРШРУТОК

yak-namalyuvati-znakВ Хмільнику назріває скандал через вартість проїзду в маршрутках міста для школярів. Свого часу рішенням виконавчого комітету міської ради було погоджено, що вартість для дітей до 14 річного віку в дні шкільних занять складатиме 1 гривню.

Але, за інформацією батьків, водії з 1 вересня почали вимагати в дітей 2 гривня 50 копійок. Не всі дітки були отові заплатити таку суму, тому що батьки просто не були поінформовані про такі ініціативи перевізників. Результатом цього стали випадки, коли дітей просто висаджували з маршруток.

Міська влада в цій ситуації займає зовсім не зрозумілу позицію, замість того, щоб належним чином відреагувати на такі незаконні дії перевізників.

За інформацією, яку було надано ГФХ, сьогодні в міськвиконкомі має відбутися зустріч посадовців міської ради з перевізниками. Як вирішиться це питання – наразі невідомо.

Варто зазначити, що рішення про погодження вартості проїзду є регуляторним актом і внесення змін до цього рішення потребує дотримання певних процедур передбачених чинним законодавством.

One Comment on “В ХМІЛЬНИКУ ВОДІЇ ВИСАДЖУЮТЬ ДІТЕЙ З МАРШРУТОК

Серж
12.09.2014 at 08:04

Шо та міська рада може, як вона кормиться з рук тих самих перевізників, а той ті самі перевізники і є депутатами міської ради!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *