Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.03.2017

В ХМІЛЬНИКУ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Хмільник став одним з переможців конкурсу по відбору міст, яким буде надано підтримку у впровадженні бюджету участі.

Конкурс було оголошено Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень в рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження».

Бюджет участі – це відкритий діалог між міською владою та мешканцями міста щодо розподілу частини міського бюджету жителями шляхом подання ними проектів, спрямованих на підвищення комфортності проживання у місті, та їх відбору шляхом відкритого голосування. Проекти, які найбільше підтримують мешканці, будуть реалізовані за рахунок бюджету міста.

В рамках цієї ініціативи Хмільнику буде надано таку підтримку:

  • методологічну, що полягає у розробці методології та концепції бюджету участі;
  • технічну – шляхом розробки, надання та впровадження електронної системи бюджету участі  «Громадський проект», та супроводження її функціонування протягом першого року формування та реалізації бюджету участі в кожному з партнерських міст;
  • промоційну, що включає роботу з  громадськістю щодо популяризації та практичній реалізації бюджету участі, а саме: проведення навчальних семінарів, інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадськістю, заходів для поширення інформації щодо можливостей бюджету участі серед жителів міст, розповсюдження інформаційних матеріалів.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Marko
26.03.2017 at 21:43

Чудово, можливість громади впливати на використання бюджету значно вплине на його ефективність.
В Трускавці такого проекту, на жаль не реалізовують, проте нещодавно громаді вдалось відстояти значні кошти, виборовши скорочення бюджету святкування дня міста з 3 млн. грн. до 1.6 млн. Зекономлені кошти будуть спрямовані на розвиток інфраструктури. Це яскравий приклад того, що громада може контролювати владу та впливати на розподіл коштів.

Іван
27.03.2017 at 15:47

1.6 млн на святкування дня міста? Нам це не світить, в нас такі святкування, що більшість жителів на них не ходить (а сенс слухати хор “бурановських бабушок” будинку культури села ххххххххх, чи маловідомого DJ з того ж таки БК?). Таке враження що на святкування в Хмыльнику тратять выд сили 10 тис грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *