Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

20.02.2015

В ХМІЛЬНИКУ ВШАНОВУВАЛИ НЕБЕСНУ СОТНЮ: БЕЗ ПОЛІТИЧНОГО ПІАРУ НЕ ОБІЙШЛОСЯ

101_0806Сьогодні хмільничани вшановували пам’ять героїв Небесної сотні. Участь в заході взяли представники влади, хмільничани та гості міста.

Перед зібранням виступив міський голова Василь Грушко, а також учасники подій Революції Гідності.

Після офіційної частини відбулася панахида за героями Небесної сотні.

101_0805

101_0806

Не обійшлося й без політичного піару. Міська організація ВО «Свобода» прийшла на захід під прапором своєї політичної сили. Варто зазначити, що жодна інша політична сила не дозволила собі подібного.

101_0808

18 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВШАНОВУВАЛИ НЕБЕСНУ СОТНЮ: БЕЗ ПОЛІТИЧНОГО ПІАРУ НЕ ОБІЙШЛОСЯ

Карпо
22.02.2015 at 07:54

А яке відношення до небесної сотні має те падло Вася та Чмелюк ! Хіба тільки те що регіонали, які обіцяли вмерти за яника!!!! Тупий народ і надалі ковтає їхню брехню……

Небайдужий
22.02.2015 at 11:19

Совкова показуха… Зігнали бюджетників та школярів на прослуховування фальшивих причитань тих, проти кого боровся Майдан і загинула Небесна сотня… Сумно і гидко 🙁

LEON
22.02.2015 at 12:50

А для чого швидку підігнали? Що хтось відчуває свою кінчину…7

Пронира
22.02.2015 at 22:42

Здається, що саме в такі моменти визначається якість громади. Але споглядаючи за цим дійством, за “ораторами-патріотами”, приходить сумне розуміння того, що місто частково заселене бездумним стадом… З великим острахом доводиться думати про майбутні місцеві вибори та склад ради((

Жульєн Сорель
23.02.2015 at 10:42

Те, що на заході виступав Грушко, совкове (…) і палкий прихильник і жополиз ЯнукОвоча, то це чудово, прекрасно і цілком допустимо. Людина з категорії тих, в боротьбі проти яких загинула Небесна Сотня. Це всеодно, щоб на пам’ятних заходах в Києві на Майдані Незалежності виступав Вілкул чи Бойко, чи Льовочкін. А те, що ВО “Свобода”, політсила, 19 членів якої загинули на Майдані, прийшла з прапором – жах! Відразу ж Дороху це припекло і з’являється тупа новина на форумі. Мені здається, що ви дивитеся крізь пальці і ліпите ворогів не з тих людей. Чи вам аж так смачно смакує задниця Грушка?

Жульєн Сорель
23.02.2015 at 10:46

Пронира, цитую вас “…приходить сумне розуміння того, що місто частково заселене бездумним стадом… З великим острахом доводиться думати про майбутні місцеві вибори та склад ради((…” і пишу свій коментар і відповідь на ваш: вам тільки відкрилися очі? Те,що Юрчишин пройшов до ВРУ, роздаючи свої подачки, і купуючи “мертві душі” по 100 грн, після того, як на Майдані проти цього полягла сотня людей, це вам було мало для підтвердження? Де ці Юрчишинські жополизи? Де це ваші робочі місця на заводику? Все? Втік пан до Києва. Виставу закінчено, раби і чернь по домах.

Іван із Сидорихи
23.02.2015 at 17:04

Приємно, що у Хмільнику ще залишились здорові національні сили, які прагнуть навести лад у місті та патріоти як Жульєн Сорель, які вміють відсіяти зерно від полови.

Карпо
23.02.2015 at 21:31

Сумно та боляче дивитись як (…) Найчук напару з михальнюком возять ригака Васю в зону АТО , тим самим піарять його свідомо!!! Я особисто вам пане Найчук заявляю що ви продажне (…) якому наплювати на всі смерті тих людей які боролись за Україну !!!!!!!! І тобі Найчук за це доведеться відповідати перед нашими хлопцями. Ти брехливий запроданець. ганьба тобі!

Інший
23.02.2015 at 22:13

Карпо, покажіть мені хоч одного не продажного в нашій країні і я куплю Вам цукерку.

Опозиция
25.02.2015 at 00:16

Кто наволочі грушку дав можливість в цей день розкривати хлебальник. Де срана продажна ,,самооборона,, михалюк та найчук? Я впевнений на виборах вони підіс..ут так як на минулих.

Жульєн Сорель
25.02.2015 at 15:35

Опозиція, коментую ваш допис. Не знаю за які заслуги, але після перемоги Майдану, даних осіб просували на заступників голови РДА. Це щоб допомагали красти Буткевичу. Хоча він молодець. Вчиться швидко, а тому вже знайшов свої дірки. Просували настирливо цих людей. Особливо, Ковальського. Не знаю за які заслуги, чи то за поїздку на Майдан, чи Бог їх знає. Потім просували Гричанюка. Колишній підер молодих ригів і комуняк на пост заступника голови РДА. Браво! Правда, на той час для нього вже вигідний був патріотизм, і він викинув з дому прапор ПР, поїхав на Майдан, і навіть почав кричати “Слава Україні!”. За нього Михальнюк був готовий рвати сорочку на собі.
Роблять добро – прапор їм в руки. Та й Васю треба попіарити, тут без цього нікуди і вибори не за горами.
І на останок напишу ще таке, в загальному: Я ніколи б не подумав, що в нас, на рівні райцентру і невеликого району, можуть бути свої холуї, які будуть замиллювати очі і мутити свої справи. В нас є такий контингент, така собі гнила еліта, яка під будь яку ситуацію буде підлаштовуватися, влазити куди потрібно і робити свої чорні справи.

P.S.Можете наклацати мені купу антилайків, але я суто викладаю свою думку, яка сформувалась під впливом інформації, яка гуляла Хмільником і районом.
P.S.P.S. Дорох і дорохоботи “lets go”)

Віталій
25.02.2015 at 15:38

???))) Перепрошую, а до чого тут Дорох?)))

Жульєн Сорель
25.02.2015 at 16:11

Я мав на увазі мантру бурчання)

Віталій
25.02.2015 at 16:13

))) Ясно, а то я грішним ділом подумав, що то Ви мене у всіх описаних речах звинувачуєте)))

Жульєн Сорель
25.02.2015 at 16:17

Віталій, ні в якому разі) я от тут сиджу і слідкую, чи буде тут хоч один коментар, який вам сподобається)

mesnik
25.02.2015 at 20:26

Жульєн Сорель, ти тупо непотрібне антиморальне бидло, яке готове кидати й кидає країну у вир боротьби, а наразі війну, в то й же час сидиш біля компа забрисканий своєю паскудною млявою підарастичною слюною! Самий вумний? Роби, а не п….

Жульєн Сорель
25.02.2015 at 23:00

mesnik, так от чого в нас війна. У всьому винен я.
Розберемо твій смердючий висер по частинках,бо надто вже він цікавий з точки зору психіатрії. 1.” тупо непотрібне антиморальне бидло” – ти Господь Бог,вирішувати потрібне я бидло чи ні? Ти зі мною спілкувався віч на віч? Свої “пацанячі чоткі фрази будеш своєму батькові втирати. Як на мене,то саме і антиморальне бидло,як ти, таке людям і пише.
2.”…яке готове кидати й кидає країну у вир боротьби, а наразі війну…”- Так от хто винен у тому,що в нас війна)зрозуміли,громадо?Винен не ВВХ,не ватніки,а саме я. Чим це я кидаю країну у вир війни? Що написав правду про місцеву “еліту”? Чи ти може синок котрогось з них і припікає чуть?
3. “…паскудною млявою підарастичною слюною!…” – ну ти і видав,невігласе,ти просто знахідка для філологів) ти коли навчився визначити слюну,чи підарастична вона чи ні? Відчуваєш своє,рідненьке?авжеж)

mesnik
28.02.2015 at 14:36

Жульєн Сорель, винен, що нічого не робиш крім корисної комусь критики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *