Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.10.2012

В ХМІЛЬНИКУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ БОРЦІВ ЗА УКРАЇНУ

14 жовтня, в Хмільнику, вшановували пам’ять борців за Українську Державу. Учасники акції зібралися біля пам’ятника видатному українцеві – Тарасу Григоровичу Шевченко. Після промови та покладання квітів до підніжжя пам’ятника, учасники заходу перейшли до місця, де встановлено Памятний Хрест жертвам політичних репресій, де також відбувся імпровізований мітинг.

Варто зазначити, що акція відбулася без будь-якого політичного забарвлення. Не зважаючи на те, що зараз тримвають виборчі перегони, а участьь у вшануванні взяли представники різних політичних сил, жодної політичної символіки чи агітації НЕ БУЛО. Пропонуємо до уваги читачів ГФХ фотозвіт з місця подій:

7 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ БОРЦІВ ЗА УКРАЇНУ

Так Надо
14.10.2012 at 11:53

молодці, що зібралися))) шкода, що вас так мало)))

Віталій
14.10.2012 at 11:55

НАС набагато більше. Просто акцію ніхто не готував… Мені ввечері подзвонили і запросили… Але то нічого. Головне, що все ж таки вшанували…

Так Надо
14.10.2012 at 12:08

Значить висновки потрібно зробити цього року, щоб наступного заздалегіь всіх попередити)))

Віктор
14.10.2012 at 12:11

Висновки вже зроблено!!! Головне, що зібралися і вшанували пам’ять!!!
Від себе особисто дякую всім хто відкликнувся прийняти участь у заході!!!

Небайдужий
14.10.2012 at 12:33

Дійсно, акція була не багатою на кількість, але багатою на якісний склад її учасників. Всі хто взяли в ній участь, прийшли не за гроші чи якісь інші “коврижки”, і навіть без мети поагітувати за свою партію чи кандидата в депутати, а виключно за покликом серця та з власної ініціативи. Учасники акції є прихильниками різних політичних партій, але всіх їх об’єднало почуття поваги до подвигу тих наших предків, хто поклали своє життя на вівтар нашої свободи. Що зайвий раз підтверджує те, що населення може об’єднати в націю лише національна ідея. І така ідея в українців є.
Цей захід, в силу кількох обставин об’єктивного характеру, заздалегідь ніхто не планував. Все вийшло якось само собою, спонтанно, як приклад самоорганізації громадян. Саме в цьому й полягає цінність сьогоднішньої акції патріотів в місті Хмільнику.
Нинішнє вшанування пам’яті Героїв-борців за Україну навело на деякі думки:
1. Такі заходи в незалежній українській державі мають організовуватися на державному рівні, чи хоча б на рівні органів місцевого самоврядування, але тим, хто сьогодні при владі, такі націєоб’єднуючі заходи чомусь не потрібні;
2. Той факт, що представники громади самостійно, без будь-якого зовнішнього спонукання вшанували пам’ять борців за українську державність, свідчить про те, що народ відчуває потребу в таких заходах.
Звідси запитання: а чи потрібна народові влада, якій не потрібно те, що потрібне народу?
Нікого ні до чого не закликаю. Висновки робіть самі…

і шо?
14.10.2012 at 13:45

Слава УКраїні!!!

Волошка
14.10.2012 at 21:17

Героям слава))) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *