Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.12.2012

В ХМІЛЬНИКУ ВИДІЛЯТЬ КОШТИ НА ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА НАВЧАТИМУТЬ АНТИКОРУПЦІЙНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

На останній сесії Хмільницької міської ради було затверджено програму розвитку підприємництва на 2013-2014 роки. До програми увійшли всі пропозиції громадської організації «ПРАВО», які були надіслані за результатами проведення громадської експертизи попередньої програми на 2011-2012 роки.

Окрім інших, передбачених програмою заходів, варто відзначити проведення навчання з антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів, а також створення на підтримку діяльності центру підтримки підприємництва.

На створення та діяльність центру програмою передбачено 24 000 гривень. Кошти мають бути виділені громадській організації, яка візьме на себе організацію діяльності центру, на умовах прозорого конкурсу.

10 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВИДІЛЯТЬ КОШТИ НА ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА НАВЧАТИМУТЬ АНТИКОРУПЦІЙНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Так Надо
21.12.2012 at 21:36

Приємно вразили міські очільники – дослуалися до пропозицій ГО “Право”та ще й вразували їх))) здоровий глузд прокидається? 

Так Надо
21.12.2012 at 21:39

вибачте за помилки))))
 

Волошка
21.12.2012 at 22:06

А яка організація хоче взятися за це?)))

Віталій
21.12.2012 at 22:12

як на мене, то будт-яка, що зможе надати відповідний перелік послуг підприємцям. Наразі я можу назвати громадську організацію “ПРАВО”, Хмільницька міська громадська організація „Центр підтримки та розвитку підприємництва” та Місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у місті Хмільник… Ці організації зареєстровані в Хмільнику і мають повне право спробувати свої сили в конкурсі… 

Віктор
24.12.2012 at 22:31

А хто судді того конкурсу, хто творитиме справедливий та неупереджений відбір ГО, що потяне оте все??? 24 штуки – це гроші!!!

і шо?
25.12.2012 at 02:45

подайте вікторе свою кандидатуру, авось і комісійні отримаєте…від віткату…

Віталій
25.12.2012 at 03:09

Як на мене, то питання прийняття рішення про переможця конкурсу є справді важливим. Моє бачення наступне: для виконання цього завдання має бути розроблене та затверджене окреме Положення, в якому передбачено процедуру подачі заявок. а також їх оцінки, визначення переможця та моніторингу використання коштів. Рішенням, яким Положення буде затверджено, буде створено конкурсний комітет, до якого мають увійти на паритетних засадах представники депутатського корпусу, представники управління економічного розвитку та євроінтеграції, представники підприємницьких структур, а також представники громадськості. От вони. тобто комісія, до якої вони увійдуть, і прийматиме рішення про визначення переможця конкурсу…

Валерій
25.12.2012 at 09:51

і шо? А куди подавати? Вони ж ще своєї організації не створили, щоб “віткатати” 24 штуки. Необхідно передбачити в умовах конкусу, що участь в конкурсі може приймати громадська організація(юридична особа), яка працює за фахом, передбаченим умовами конкурсу, не менше одного року. 

і шо?
25.12.2012 at 23:47

не соромлячись, написати заяву про своє бажання Самому мерові – а мо проканає…))) до речі, а чому тільки не менше одного року? а як з”явиться, навіть і під програму, нова оргнізація ( і не юридична особа) яка зможе , або принаймні докладатиме зусиль для виконання поставленої мети. боронь боже я не за і не про Вони, я взагалі. з 1-го січня 2013 згідно законодавства спрощені умови для реєстрації громадських оорганізацій, може хто і начікує цього часу, щоб уникнути бюрократичного  зухвальства.

Віталій
28.12.2012 at 21:44

Сьогодні ознайомився з затвердженим варіантом Програми. Ось який там є захід: “Запровадити систему семінарів-тренінгів   для суб’єктів господарювання, посадових осіб виконавчих органів Хмільницької міської ради з основних засад  регуляторної політики та проведення антикорупційної експертизи проектів регуляторних актів”. На це з міського бюджету мають намір виділити 10 000 грн. – по 5 тисяч на рік…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *