Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

12.06.2013

В ХМІЛЬНИКУ ВИЯВЛЕНО НИЗКУ ЗЛОВЖИВАНЬ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ МІСЬКОЇ РАДИ (ОНОВЛЕНО)

gerbТакого висновку дійшли члени тимчасової контрольної комісії Хмільницьбкої міської ради, яку було створено для перевірки рішень міської ради, які не відповідають тим, що були озвучені на сесії.

На думку членів комісії мали місце факти підробки рішень міської ради, а також зловживання в земельній сфері.

Про це писала низка засобів масової інформації, але сам звіт поки що не оприлюднений. Щоб хоч трішки припідняти завісу навколо цього питання, пропонуємо вам переглянути відео, яке було відзняте під час звіту голови комісії пані Тетяни Карпенко:

Продовження відеозапису з позачергової сесії:

32 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ВИЯВЛЕНО НИЗКУ ЗЛОВЖИВАНЬ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ МІСЬКОЇ РАДИ (ОНОВЛЕНО)

Небайдужий
12.06.2013 at 15:32

Оце так хамло…. Тетяна Іванівна читає звіт депутатської комісії, а воно в цей час по мобілі теревенить (14 хв 30 сек)….. Немає слів….

Артур
12.06.2013 at 17:53

Чим все закінчилось. Дреженкова Петра посадять?

Руслан
12.06.2013 at 18:19

)))))) а дихати йому хоч можна під час сесії?

Небайдужий
12.06.2013 at 18:35

“Чим все закінчилось. Дреженкова Петра посадять?”———- Ну чи посадять не знаю, а ось що судитимуть, то це- точно! Тільки не зараз 😉

Сашко
12.06.2013 at 20:14

Йому не тільки дихати а й срати можна ,що він і робе ,причому на місто Хмільник і всіх Хмільничан разом.

Валентин
12.06.2013 at 21:14

НеНе

проходящий
12.06.2013 at 22:14

Проходя мимо не мог не заметить:все те же и все о том же… а болото как воняло так и воняет.Не удивительно.Ибо культура…ой ,это вас не касается.У одних голова чтобы думать,другие ею только едят,у вас, видимо,она только для того,что ей шея полагается,а уж шея то вам очень уж нужна-на ней как на вешалке клейма висят.И раздаете вы это зловоние с героическим упорством.Короче,родные,кроме испорченного воздуха больше ничего.А где вы были во время выборов мера или тех же депутатов???Предложили бы что-нибудь гениальное,доказали бы это на деле…Что, это не ваше призвание?    Понимаю.Там надо за все отвечать и за хорошее и за плохое,ибо есть и то и другое ,такова жизнь.Вы же выбрали свое-вонь вонь вонь и никакой ответственности за это.Задыхаюсь,НУ Я ПОШЕЛ,кстати до того как вы пошлете.

LEON
12.06.2013 at 22:37

проходящий 12.06.2013Проходя мимо не мог ….     Пройдите мимо, присядьте…. .и все получиться.

Виборець
12.06.2013 at 22:43

А хто цей “Рускій” депутат і дідок який каже “БрЄхня” на 3 хвилині?

XXL
12.06.2013 at 22:57

“Рускій” депутат це Терещенко Вадім Альбертович, № 1 у списку партії “Діти війни”.

жора
12.06.2013 at 23:20

Альбертович декому голова думати, а вам так тільки виключно горіляку туди заливать…. 

kara
13.06.2013 at 00:15

Підтримую слова Проходящого. Ви ж, панове, крім обсудити нічого іншого в своєму нікчемному житті не вмієте, не доягли, і не можите.НЕ МОЖИТЕ абсолютно нічого – роблю висновок з того, що чоловіки працюють, а не тріпаються. Ви навіть бабами не достойні називатись, баби хоч зернята продають, а ви – сама звичайна ледач. Прогнулись під несостоявшимся Мельничуком.  Його жаба душить, то це зрозуміло. Карпенчиха аж захрипає, теж все ясно – при Мельничуку бізнес класно в лісі йшов, а Дреженков оренду за землю змушує до бюджету сплачувати, при Мельничуку ліс біля Дежавю був безмежний, а сьогодні не дають сунутись далі, от Мельничук Карпенчисі пообіцяв що ліс біля її Дежавю буде її, а сьогодні в Держлісгосп можуть забрати – не вигідно. Зовсім нічим не дивує поведінка Костюка – підскакує як ошпарений – звільнити Дреженкова, ну звісно – при Мельничуку біля самого Пд. Бугу гарний шмат землі прихопив, якийсь шалаш під назвою Оболонь зліпив, а потім орендовану землю за гарненьку суму продав. І лише для Костюка острів на ставку міста берігся, бо ж релігійна громада колись просила – то їм зась, а от для чергового ганделика Костюка – будь ласка пане Костюк. Ну звісно це все як у мультику – а за що це мені, а – просто так. Ось такий БЕЗКОРИСЛИВИЙ був у нас мер Мельничук, і ми Хмільничани тішились ним 8 років теж просто так. Доречі, не лише екс-мер міста Києва має звязок з космосом, і наш мельничук відправляв бюджети усіх років свого керівництва братам по розуму у космос. Бо ж як поянити те, що за 8 років жодної користі у  місті від нього не видно. І шкода вже стає Мельничука, бо ж закінчуються затаси , прожив 2,5 роки на зарплаті дружини, безробітній екс-мер, пора й  повертатись. Що з того, що Грушко простим людям дав участки під забудову житлових будинків? От при Мельничку для громадян був мораторій на виділення землі під житлову забудову, а для кучки підприємців – приходьте, отримуйте, хочите в лісі, хочите на острівку. А ви панове, ті, що там воняють, мали б просту людську гідність, але це слово вам не знайоме, Мельничук своє взяв, а ви як ходили з голими жопами так ходити й будете. Бо працювати потрібно, а не тріпатись. РОЗУМНИКИ.  

Віталій
13.06.2013 at 00:40

Шановний (чи шановна kara). Я навіть не хочу витрачати час на те, щоб зрозуміти логіку в ваших міркуваннях. Просто хочу нагадати, що комісія не працювала для того, щоб вказати, що Грушко роздав землю простим людям (особисто не бачу в цьому нічого поганого).. На скільки зрозумів я, то мова йде ПРО ПІДРОБКУ ДОКУМЕНТІВ… Тобто, відповідно до висновку комісії, окремі рішення міської ради просто підроблялися… І якщо це справді правда. а причин не довіряти висновкам комісії особисто в мене немає, то чи не погоджуєтеся Ви з тим, що належну оцінку таким діям посадових осіб мають дати правоохоронні органи?

XXL
13.06.2013 at 07:49

Шановний (чи шановна kara). Ваш аналіз подій наводить на думку, що ви або людина не місцева,  або у вас проблеми з памяттю. Рестораний бізнес не залежить від Грушка чи Мельничука, він залежить від клієнтів, а ресторан  “Дежавю” був побудований ще до того як Мельничук став мером. Щодо острова, то ви мали б знати, що спочатку релігійна громада  з боєм отримала дозвіл на встанолення каплички з облаштуванням території, а потім тихенько від нього відмовилась, мотивуючи відсутністю фінансування. Якщо ви вважаєте, що підробка рішень сесій це не порушення закону, то прийдіть до васі і він візьме вас на роботу, йому потрібні дурні на яких потім можна все спихнути.

kara
13.06.2013 at 09:53

пан дорох,  плахотнюк та ваша недалека команда, яка не так давно стали по один бік з Мельничуком, память коротка у вас, оскільки ви забули як “тісно” та “дружньо” ви працювали з Мельничуком, а сьогдні прокладкою стелетесь під ту людину яка наробила для вас не мало “приємного”. а для міста він жив з дивізм – за що мене сварити якщо я НІЧОГО не робив.

Чижик
13.06.2013 at 10:23

О…. уже й мене зачепили!!!
Давненько нічого пр мене не було!

Матеріал про виявлені порушення….

А не Плахотнюк, Мельничук, Дорох!!! Я нічого в міській раді не колотив та не порушував.
І достойно звільнився не прогнувшись під місцевими царьками…

Небайдужий
13.06.2013 at 11:00

Звідки звільнився?….. Я щось не второпав…..

Чижик
13.06.2013 at 11:08

Я 4 роки працював у відділі ведення Державного реєстру виборців Хмільницької міської ради, і коли прийшла нова влада. Зі мною не одноразово проводились бесіди щодо цензури на сайті з приводу публікацій про міську раду…

Небайдужий
13.06.2013 at 11:12

Аааааа… Я просто не знав цього. Та й подумав, що з посади адміна звільнився, щоб під Дороха не прогинатися 😆

Віталій
13.06.2013 at 11:18

))) Пан/пані kara!))) Я не забув, як складалися стосунки з Мельничуком в членів нашої організації, коли він був міським головою…))) Повірте, що й він цього не забув… Але нам вдалося зробити висновки з тієї ситуації і сподіваюся, що вони задовільняють обидві сторони… Але повернемося до ситуації з оприлюдненням матеріалів роботи комісії. Ви так і не дали відповідь на питання: чи вважаєте Ви, що правоохоронні органи мають дати належну оцінку діяльності посадових осіб, якщо факти, які були викладені комісією, справді мали місце?

LEON
13.06.2013 at 17:48

 Пан/пані kara! Прочитавши ваші коментарі зрозумів, що ви дійсно не чоловік а скоріше за все  баба і не просто баба а базарна баба,”сидуха”,  це та, яка сидать на базарі,  нічого не робить , збирає плітки і розповсюджуєі їх серед людей. Від надмірної брехливої інформації,  у вас спровоковано важку форму хвороби голови. У вас надзвичайно важкий запор на думки  і  діарея на слова. Лікуйтеся.  

жора
13.06.2013 at 17:57

Хотілось почитати що пишуть в змі на те що відбуваєтья у Хмільнику.  Чув є стаття у 33 каналі, що там?

Небайдужий
13.06.2013 at 18:25
Небайдужий
13.06.2013 at 19:23

Тільки там чомусь нашого міського голову обізвали Василь ГрИшко 😆

жора
13.06.2013 at 22:05

Булоб цікаво дізнатись що з цього приводу думають у вінниці та києві….

???
13.06.2013 at 22:40

Шановний  кара в тебе вже почалися предсмертні конвульсії? Ти вирішив що небудь верзти аби не мовчати і перекинути звинувачення на інших людей , аби відвернути увагу від васі та петі?Шановний навіть якщо ті люди про яких ти згадуєш і поступили в свій час не так , як тобі хотілося . то жителі міста ХМІЛЬНИК їм дуже ДЯКУЮТЬ ,що вони змогли відкрити людям очі на те що роблять очільники міста .МОЛОДЦІ отаких би депутатіі побільше.

СОЛЬ
14.06.2013 at 11:12

судя с вашей реакции на коментарии kara вас зацэпило, из этого вывод – и у вас рыльце в пушку. а раньше было не мало интерестного, просто не всплывало потому что тот кто сейчас “правду отстаивает”  сидит в зале, а тогда сидел на месте мэра и “правду выделывал”

СОЛЬ
14.06.2013 at 11:20

знаю что нынешней власти нечего боятсо относительно правоохранительных органов, так что можыте действовать. но и с прошлых времен не слишком много воды истекло, такшто я ничего не имел бы против проверки теми ж правоохнанительными органами делов власти ушедшей.

Валентин
14.06.2013 at 14:42

Я та місто пише, що ця сесія відбулась аби зірвати Петі весілля. Цей Панаскевич таке верзе аж страшно. З розуму з’їхав.

LEON
14.06.2013 at 15:01

Поноскевич напише все для того, щоб відвернути увагу від теми. Про петіне весілля ніхто і думати не хотів а не те, шоб говорити. Один вася про весілля згадував з сарказмом, при наймі так зрозуміли присутні

Небайдужий
14.06.2013 at 16:07

До речі, саме зараз Петя своє весілля відмічає в “Маестро”. Ніхто його привітати не хоче? 😉

жора
14.06.2013 at 21:58

До петі на весілля? Ви що жартуєте, я не думаю що знайдеться хоч пару щирих гостей на його святі…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *