Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.09.2015

В ХМІЛЬНИКУ ЗА ЗАНЯТТЯ ФІЗКУЛЬТУРОЮ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

1382776673_football-moneyЧитачі Громадського форуму Хмільниччини пам’ятають, як кілька років тому в місті постало питання платного використання міського стадіону для того, щоб просто прийти та пограти футбол. Тоді питання набуло значного резонансу: було багато звернень та взаємних звинувачень, які закінчилися тим, що міська влада визнала, що платити за використання стадіону не потрібно.

Та ось зараз виконавчий комітет передумав і таки вирішив запровадити платні послуги, серед яких наступні:

  • Організація і проведення фізкультурно-спортивних та спортивно-видовищних заходів, реалізація абонементів на їх відвідування на стадіоні (1 дн./200 учасників) – 510,00 грн.
  • Організація і проведення фізкультурно-спортивних та спортивно-видовищних заходів, реалізація абонементів на їх відвідування в спортивному залі (1 дн./200 учасників) – 540,00 грн.
  • Проведення групових занять з фізичної культури і спорту згідно з абонементами та квитками – 100,00 грн./міс. (зг. розкладу)
  • Надання футбольного поля для проведення спортивно-видовищних заходів, занять з фізичної культури і спорту – 135 грн./1год.
  • Надання спортивного залу для проведення спортивно-видовищних заходів, занять з фізичної культури і спорту – 165 грн./1год.
  • Надання послуг з прокату спортивного спорядження, обладнання та інвентарю – 1% від балансової (первинної) вартості/1 год.

Таким чином, наприклад, за заняття фізичною культурою і спортом, а під це визначення підпадає і намір просто прийти та поганяти м’яча, потрібно буде сплатити 135 гривень за годину занять.

Одночасно з затвердженням переліку платних послуг мають намір затвердити Порядок надання послуг спортивною школою. В Порядку зазначено, що розмір  плати за кожний вид платної послуги визначається на підставі економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних безпосередньо з наданням відповідної платної послуги 1 раз на рік.

15 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗА ЗАНЯТТЯ ФІЗКУЛЬТУРОЮ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

смерть ворогам
15.09.2015 at 10:41

За такі рішення весь виконавчий комітет потрібно пропустити через люстрацію сміттєвими баками. Невже така потужна територіальна громада як Хмільник не може утримати стадіон без платних послуг? Звичайно може. Але для чого це сміхотворне рішення? А для того щоб якийсь там керівник Микола мав що класти до кишені, бо обліку цим грошам не буде ніякого. А діти хай під стадіоном пють пиво “Радуй”

Володимир Шеремета
15.09.2015 at 15:16

Мене дії виконкому не дивують.
Попри те, що ми маємо звикнути, що безкоштовно нічого не буває, маю глибоке переконання, що це не той випадок, коли потрібно брати гроші.

На це потрібно передбачити гроші з бюджету, куди вже хмільничани сплатили гроші у вигляді податків в тому числі і за те, щоб вони і їхні діти мали можливість займатись спортом.

Навпаки, влада мала б доплачувати та заохочувати всіх бажаючих до занять спортом.

Такими діями наш виконком заохочує лише до розпивання пива та іншої дурні, бо це таки дешевше.

Генадій
15.09.2015 at 17:05

Спочатку хай його до толку доведуть, а тоді гроші вимагають. А то не газон, а перекопана грядка для картоплі, яка поросла травою. Також зроблять сидіння на яких буде зручно сидіти. І щоб він не тільки до 22.00 працював. Більше турнікетів для занять спортом. От поки того всього не буде хай навіть не мріють що люди будуть платити. Є і інші стадіони у нашому місті і безкоштовні.

Вася
15.09.2015 at 17:33

А Микола і так брав гроші щоб пограти в спортзалі, даже без рішення!

боб
15.09.2015 at 22:02

микола то (…) і (…) грушка це всі знають і відкати вони ділять разом по спорт школі, ще марчук це теж з іхньоі шайки. позор міста

Роман
17.09.2015 at 05:25

Погоржусь що Бабюк це людина яка служить васі а не громаді, бо той йому дав кусок хліба!!! Микола Миколайович май гідність і пошли те бидло, тим самим відновиш свій авторитет у місті!

Вовка Морковка
17.09.2015 at 17:14

Це просто безсовісно . Хлопаки напевно подумали ,що грощі кращим спортсменам Хмільника були видані дарма і захотіли повернути їх , та щей сторицею. Слів нема , все сказано за мене . Ще раз напишу про відсутність совісті у деяких персонажів.

Альф
19.09.2015 at 17:38

Здоровенькі були… Все для людей…

Альф
19.09.2015 at 17:39

Здоровенькі були… колись. Все для людей

Віктор
20.09.2015 at 07:38

Однозначоно, що дану ситуацію має вирішити влада. Яким чином? Принциповим рішенням про виділення необхідних коштів для утримання міського стадіону + створення робочого місця для людини (людей), яка виключно слідкуватиме за ним, підтримуватиме в належному стані. Сьогодні в ДЮСШ є шланги, є скважина, але поле не поливалося цього року жодного разу! І це все при такому аномально жаркому літі.
Щодо тої ситуації, що ми маємо на сьогоднішній день. Звісно, що на розмітку йде не тільки вапоно, а людський ресурс і тут в команд, що грають на центральному є два виходи: роби то все сам, шукає сітки та прапорці (як то, наразі, робить команда-обласніки “Візит”), або плати по наявній на сьогоднішній день таксі.
Влада, яка думає про людей, а не про особисте збагачення, всіляко сприяє проявам громади в плані зайняття спортом, а не ставить її в фінансові рамки!!! Тут варто окремим людям задуматися…

боб
20.09.2015 at 08:06

бабюк то (…) та (…)

Віталій
20.09.2015 at 10:05

Все правильно, Вітя. Але що далі? Тобто яка реакція буде збоку футбольної і взагалі – спортивної спільноти? Може хтось висловить якийсь протест? Чи може хтось вийде пікетувати міськвиконком? Чи може реально хтось здатен запитати за що платили раніше, якщо не було такого рішення? Чи просто проковтнуть, бо стрьомно?)
А якщо серйозно, то ще не пізно якось врегулювати це питання. причому з максимальною користю для всіх сторін… Ми готові допомогти.

Альф
20.09.2015 at 18:30

Рішайте там шось, бо візьму весною орендую на день – і засажу барабольою

Віктор
20.09.2015 at 22:09

Альф, красава! Я про бараболю)))
Віталій, процес вже пішов! Далі буде…

Віталій
20.09.2015 at 22:15

Це доже добре!) Пропозиція щодо дпомоги в силі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *