Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

30.12.2013

В ХМІЛЬНИКУ ЗАПРАЦЮВАВ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

cnapЗ 24 грудня в Хмільнику розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг. Сам Центр знаходиться по вул. Столярчука, 10, перший поверх адміністративної будівлі міської ради.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Як зазначається в повідомленні в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання зможуть оформити документи дозвільного характеру, подати будь-які заяви, скарги та пропозиції, одержати на них належні відповіді, записатись на прийом до міського голови, його заступників, отримати консультації тощо.

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ЗАПРАЦЮВАВ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Пронира
30.12.2013 at 23:02

…оформити документи дозвільного характеру, подати будь-які заяви, скарги та пропозиції, одержати на них належні відповіді, записатись на прийом до міського голови, його заступників, отримати консультації.” З цього переліку Центр попереднього формату, здається, лише не записував громадян (людей) на прийом до ветеринара. Питання: для чого потрібно було візуально змінювати ремонт і скільки коштів було витрачено на це?

Віталій
30.12.2013 at 23:27

А мене цікавить трішки інше. На скільки я пам’ятаю, то навіть на сесії міської ради обговорювалося питання, що Центр має бути міськрайонним… І не зовсім зрозуміло, куди “випав” Хмільницький район…

Пронира
31.12.2013 at 00:10

Ага, вірно. І як тепер трактувати “покращення” сучасного Центру?))

LEON
31.12.2013 at 16:52

Віталій 30.12.2013

А мене цікавить трішки інше. На скільки я пам’ятаю, то навіть на сесії міської ради обговорювалося питання, що Центр має бути міськрайонним… І не зовсім зрозуміло, куди “випав” Хмільницький район
Ви праві  пане Віталій. Якщо я не помиляюся, створення міськрайонного центру підтримала обласна влада і з районного бюджету на ремонт виділялися кошти.  Новорічний сюрприз чи,  як завжди  допущена технічна помилка?))))  Напевно  вася з петьою щось знову намутили.)))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *